dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 566 ogłoszeń

1 390 000 zł105,16 m² 13 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

! oferta dotępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł170 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nowy Dom 170m2 położony na działce 770m2 pośród zieleni. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł168 m² 4 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Rezerwacja! oferta na wyłącznośc biura! bez prowizji od kupujacego!na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Ciężkowice, na terenie Pogórza Ciężkowickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 400 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu całorocznego z nadanym numerem porządkowym 136 o powierzchni użytkowej około 130m2 wraz z garażem (5 x 3,3m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł105 m² 9 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł250 m² 11 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Luksusowy dom z bali o powierzchni 200 m2 położony w malowniczej miejscowości Łabowa, zaledwie 10 km od uzdrowiska Krynica-Zdrój, to oaza spokoju i relaksu. Co wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

6 899 000 zł1 017 m² 6 783,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Nowoczesny pensjonat na sprzedaż W białce tatrzańskiej gotowa inwestycja turystyczna Lokalizacja: białka Tatrzańska, ul. Pod Grapą 18a Działki: 1440/74, 1440/75, 1268/6, 1268/7 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Pisary - został ostatni dom zakup od dewelopera - bez prowizji - dom Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość spotkania W weekend Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł106,39 m² 6 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja- budowa 3 domów jednorodzinnych! pozostał jeden budynek! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 98,83m2 z działką o pow. ok. 3,5ar (12mx29m).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł189,54 m² 7 175,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa inwestycja blisko wielixczki sułków ostatnie dwa domy wolnostojące na 8 arowych działkach. Prezentujemy Państwu nowy dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł454,63 m² 6 158,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Luksusowa willa na dużej działce przy lesie tenczynek | 454 m | potencjał inwestycyjny prestiżowa nieruchomość W otoczeniu natury blisko krakowa Na sprzedaż wyjątkowa willa W tenczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł108,64 m² 7 179,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dojazdów , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. po podłogach 108,64, pow. użytkowej ze strychem 97,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł127 m² 3 425,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

-rezerwacja- bardzo atrakcyjna nieruchomość w urokliwej miejscowości, szczawa Tereny szczególnie cenione przez miłośników aktywnego wypoczynku. Piętro domu zbudowane z bali modrzewiowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł163,74 m² 2 742,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 118 m²

Dom z pięknym widokiem na Dolinę Dunajca - Jazowsko, gm. Łącko Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamknięty o powierzchni użytkowej 100 m , położony w widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, owczary, ul. Dolina Dom wolnostojący o powierzchni ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:209 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Do sprzedania stary dom, położony przy ulicy Wąskiej, odchodzącej od Rynku w Krzeszowicach. Nieruchomość wymaga totalnego remontu - uzgodnionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł126 m² 7 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Oferta na wyłączność - wyłączne biuro sprzedaży inwestycji *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł181,50 m² 6 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w cichej części krakowskich Bielan Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy - na krakowskich Bielanach, w dzielnicy Zwierzyniec. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja: dom w zabudowie bliźniaczej, parter + poddasze zlokalizowany jest w miejscowości Przeginia Duchowna (powiat krakowski, gmina Czernichów) w bardzo atrakcyjnej, spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł157,90 m² 6 269,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Posiadanie kamienicy w centrum Wadowic wiąże się z wieloma zaletami zarówno finansowymi, jak i praktycznymi. Propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać stylowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

| do sprzedania dom w miejscowości Bębło (gmina Wielka Wieś). Nieruchomość stanowi budynek o powierzchni całkowitej 79 m 2 , na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł168,52 m² 11 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł200 m² 12 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom o metrażu 200 m2 (250 m2 pow. całkowita) położonego przy ulicy ruczajnieruchomość czterokondygnacyjna złożona z parteru (wysokość 2,15 m),.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł260 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Dom z potencjałem na dużej działce pod Tarnowem Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Skrzyszów, w powiecie tarnowskim - zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 537 m²

Dom Z dużą działką I zabudowaniami gronków | 2,95 ha | podhalański klimat przestrzeń, natura I potencjał idealne siedlisko lub inwestycja Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł200 m² 1 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przedstawiam dwukondygnacyjny budynek o całkowitej powierzchni ok. 200m2 położony na działce o łącznej powierzchni ok. 9 arów (nry ewidencyjne 1988/2, 1983/4).

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Komfortowy dom w prestiżowej lokalizacji Myślenice, zarabie Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej cenionych części Myślenic na Zarabiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł147 m² 5 544,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł327,50 m² 2 748,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:276 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż kamienicę, zlokalizowaną w niedalekiej odległości od centrum Gorlic (woj. małopolskie, powiat gorlicki). Prezentowana nieruchomość to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł177 m² 3 785,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowe domy W niepołomicach Polecamy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w Niepołomicach. Nieruchomości w stanie surowym zamkniętym na działce o powierzchni 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Drewniany dom jednorodzinny zlokalizowany 5 minut pieszo od Krupówek. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni wynoszącej ca 430 m2, która zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł40 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:603 m²

Klimatyczny domek z potencjałem | działka 600 m | Koszyce Wielkie Szukasz miejsca na odpoczynek, inwestycję lub bazę pod budowę własnego domu? Ta nieruchomość daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nieruchomość najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! okazja! Sprzedam dom w Krynicy-Zdroju pięknej o każdej porze roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

| mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne mieszkanie w samym sercu Krakowa - kameralna inwestycja | smarthome | balkon lub taras Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Krakowie, zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

W ofercie dom w centrum Oświęcimia o powierzchni 100 m 2 z możliwością prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Na 1080 m 2 działki stoi dom jednorodzinny oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł300 m² 14 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania pięknie urządzony, wolnostojący dom jednorodzinny premium zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek nieopodal granicy Krakowa. Dom o pow. ok. 300m2 usytuowany na zadbanej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 145 zł124,37 m² 17 497,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, chciałem Państwu zaprezentować wykończony dom w samym sercu Woli Justowskiej. Ta prestiżowa dzielnica zapewnia swoim mieszkańcom prywatność oraz komfort życia. Dzięki optymalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł294,60 m² 7 128,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: klimatyzacja, ogród zimowy, ogród, podwójny garaż, strych, teren ogrodzony, brama na pilota; w pobliżu: las, sklepy; rozkład: korzystny układ, słoneczne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł397 m² 9 571,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 707 m²

Victoria Estate prezentuję imponującą rezydencję 397 m powierzchni użytkowej, usytuowaną na malowniczej działce wielkości 3707 m , zlokalizowaną w Libertowie. Dom został wybudowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij