dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 567 ogłoszeń

790 000 zł162,10 m² 4 873,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż trzy gotowe domy w stanie deweloperskim na zamkniętym kameralnym osiedlu - osiedle miękińska w Krzeszowicach. To propozycja dla osób, które zwracają uwagę na jakość techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W gminie gręboszów - do zamieszkania całorocznego lub pod rekreację - 8,5km nowy korczyn, 85km kraków. Oferujemy do sprzedaży dom po gruntownych pracach remontowych, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł307 m² 5 700,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeżeli poszukujecie Państwo dużego komfortowego domu z ogromnym potencjałem, blisko pełnej infrastruktury oraz Krakowa - to ta oferta może spełnić Państwa wymagania. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m, położony w miejscowości Krzczonów, w gminie Tokarnia, powiat myślenicki. Nieruchomość obejmuje działkę zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Przestronny dom z duszą w malowniczym Zagórniku ok. 300 m powierzchni, taras, zadrzewiona działka 1086 m , widok na góry i 5 pokoi, 6 łazienek. Cisza, natura i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł150 m² 4 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Archeton Delta, wybudowany w 2003 roku z pustaka max, ocieplony 10 cm styropianem. Najważniejsze informacje o nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł480 m² 2 914,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:717 m²

I wariant zakupu: zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży obiektu położonego w malowniczym i cenionym uzdrowisku Muszyna. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Nowoczesny dom blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (z możliwością wykończenia pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł142,72 m² 13 242,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

odhale marzenie wielu aby tutaj zamieszkać. Jest zatem wyjątkowa okazja aby tak właśnie się stało. Dom, w którym wszystko ma swoje miejsce. Nie wymagający nakładów. Wygodny i gotowy, by.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł160 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom w Kościelisku na dużej działce z widokiem na Giewont. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim urokiem i niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury i historii gotowa do zamieszkania, położona W miejscowości kąśna dolna Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy wybudowane wg projektu Dom w zimokwiatach 2 (b) - powierzchnia użytkowa 120,13 ( całkowita 129 - skosy minimalne przekrój budynku w galerii zdjęć). Domy na działkach 4 arowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł559 m² 8 935,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy na samym skraju Lasów Tynieckich. Dom wykończony w wysokim standardzie i unikalnym stylu. Zarówno budynek jak.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł650 m² 8 571,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat o powierzchni 650 m2 położony w atrakcyjnym terenie turystyczno-rekreacyjnym Krynica-Zdrój, położony przy ośrodku narciarskim Henryk Ski, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł409 m² 4 034,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany 2020 roku, unikalny dom, który śmiało można nazwać rezydencją, łączącą góralski klimat z nowoczesnym stylem. To nie jest zwykły dom, to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Andrychów - dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o pow. 556 m2. Budynek po kapitalnym remoncie kilka lat temu ( wymieniona więźba dachowa i pokrycie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł125 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 125 m , usytuowany na działce 5,2 ara, położony w Opatkowicach - jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 70 m , położony w miejscowości Siedliska, w malowniczej okolicy Pogórza Ciężkowickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł170 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z basenem i domem drewnianym dla gości. Domfinance ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jodłówka-Wałki,.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł411 m² 14 476,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Elegancki wolnostojący dom jednorodzinny z windą i wyjątkowym widokiem na Woli Justowskiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł145 m² 3 786,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym potencjałem aranżacyjnym! Na sprzedaż solidny dom w stanie surowym zamkniętym, wykonany według indywidualnego projektu, zlokalizowany w spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 971 m²

Dom W stanie deweloperskim W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie do wykończenia, położony na działce o powierzchni 0,1971ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł130,22 m² 7 640,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski | Miechów, ul. Racławicka lokalizacja: miechów, ul. Racławicka woj. małopolskie Spokojna okolica z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł139,82 m² 6 293,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Chronów,gmina Nowy Wiśnicz-na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z rekuperacją, pompą ciepła i fotowoltaiką. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży czterech domów w zabudowie bliźniaczej znajdujących się osiedlu Rybitwy. Domy położone są na 3-arowych działkach. Wszystkie mają taki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł141,14 m² 8 431,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Ostatni dom na sprzedaż - od dewelopera! Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować ofertę sprzedaży ostatniego domu zlokalizowanego w miejscowości Koźmice Wielkie o pow. 141,14m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł166 m² 8 427,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

- lokalizacja: krynica-Zdrój - Powierzchnia domu: 166mkw - Powierzchnia działki: 6ar - Media: wodociąg miejski, gaz, prąd, kanalizacja - Parter: łazienka, 2pokoje - Piętro: łazienka, kuchnia, salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł100,60 m² 8 439,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowe osiedle domów W stanie deweloperskim- niepołomice Prezentowana inwestycja to kameralne zamknięte osiedle składające się z 10-ciu domów w zabudowie szeregowej. Drugi etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160,29 m² 11 541,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Helton nieruchomości prezentuje nową ofertę - starannie zaprojektowany dom parterowy koło Gdowa, łączący nowoczesną architekturę z komfortem codziennego życia. Opis: dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł95 m² 8 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż domy o powierzchni około użytkowej 94m w miejscowości Dojazdów gm Kocmyrzów - Luborzyca. Działka około 2,5ara powierzchnia całkowita 108, 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przestronny dom w centrum Nowego Targu Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 200 m , położony w doskonałej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł234,74 m² 6 304,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wiosenna promocja: 1 480 000 zł Dwa domy wolnostojące | pozwolenie na użytkowanie | otulina lasu | okolice Mnikowa / Krzeszowic Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące, położone na.