dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 757 ogłoszeń

1 099 000 zł93 m² 11 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 93 m, składa się z: - salonu - otwartej kuchni, jadalni - toalety - pralni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł128 m² 5 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 128m2 Tarnów! Do zaoferowania mamy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 128m2 w Tarnowie, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na przedmieściach Nowego Sącza. Okolica ulicy Gajowej w Chełmcu, sąsiedztwo Zielonego Gaju. Nieruchomość znajduje się pod adresem Świniarsko 332. 3 000 zł / m2! Na płaskiej działce 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł116,50 m² 6 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Koszyce Małe k. Tarnowa Nowe osiedle w Koszycach Małych to miejsce stworzone dla osób, które cenią komfort, nowoczesność i prywatność. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł257,93 m² 5 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy Sącz / Paszyn Dom dla osób szukających spokoju i ciszy Urządzony, do wejścia Działka 10 ar Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz, tel.   Jako pośrednik działający na zleceniach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 500 000 zł258,03 m² 25 190,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna willa Z basenem W kameralnej inwestycji na woli justowskiej Prywatna enklawa 6 rezydencji | Ultra nowoczesna architektura | Blisko 3 m wysokości pomieszczeń | Stolarka aluminiowa |.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

DO wynajęcia Przytulny dom 100 m z dużym ogrodem Cena najmu: 2 800 zł / miesiąc Powierzchnia: ok. 100 m | Działka: 13 arów (1300 m) | Liczba pokoi: 4 (salon + 3 sypialnie) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł110 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego. Nieruchomość o powierzchni 110 m, położona na zadbanej, 6-arowej działce, to idealne miejsce dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł132,04 m² 9 466,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowe j 113,79m2 + garaż , pow. podłóg 132,04m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 800 000 zł258,03 m² 22 478,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesna willa premium W kameralnej inwestycji na woli justowskiej Prywatna enklawa 6 rezydencji | Ultra nowoczesna architektura | Blisko 3 m wysokości pomieszczeń | Stolarka aluminiowa |.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł140 m² 10 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący na ładnie zagospodarowanej działacie w Tarnowie, 10 minut pieszo do centrum. Działka: 1088 m. Powierzchnia domu: 120 m. In.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł145 m² 60,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 145 m położony na działce o pow. 4 ar na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze. Inwestycja Parkowe Wzgórze to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł188 m² 6 377,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa działka pod budowę nowoczesnej willi z antresolą prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona na malowniczej granicy Tarnów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł166,80 m² 4 190,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowoczesny dom - widokowa działka, spokój i natura Marzysz o miejscu, gdzie codzienność płynie wolniej, a z okien rozpościera się widok, który koi zmysły? Oferujemy wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 979 000 zł176,35 m² 11 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zielonej okolicy | 2 garaże | klimatyzacja | pompa ciepła Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować nowo powstającą inwestycję obejmującą dwa domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 149 000 zł182,50 m² 11 775,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł280 m² 3 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość w stanie deweloperskim w powiecie Myślenickim. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka ceramicznego , ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł70 m² 12 728,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Drewniany dom - gotowy do zamieszkania lub inwestycji | 4500 m działki Sprzedam wyjątkowy drewniany dom wolnostojący, wybudowany w 2022 roku, który łączy w sobie przytulność, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 330 401 zł225 m² 14 801,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa miejska w Krakowie - ponad 220 m , 7 pokoi, prywatny ogród i standard techniczny, który realnie robi różnicę. To nie jest zwykły segment pod miastem. To dom dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł257 m² 1 202,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 257 m , położony w miejscowości Jasień, gmina Brzesko, woj. małopolskie. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Tatry - spełnij marzenie o własnej przestrzeni! Na sprzedaż oferuję nowoczesny, jednorodzinny dom wolnostojący o powierzchni 122 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł250 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom z 5 sypialniami na Klinach Borkowskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, odnowiony dom z 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł270,30 m² 4 620,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

DO sprzedania nowoczesny, komfortowy dom położony W witeradowie. Dom zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości pod Olkuszem. Dom oddano do użytkowania w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 100 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Ścisłe centrum chrzanowa kamienica 1100 M kw. Możliwa rozbudowa do około 2700 m2 powierzchni ( 1980 m2 powierzchni użytkowo mieszkalnej ok 720 m2 lokali usługowych ) Przygotowano koncepcję na.

Szczegóły ogłoszenia

1 909 467 zł101,03 m² 18 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 101,03 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, lazienkę, przedpokój, wiatrolap. Do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł87 m² 3 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:847 m²

Na sprzedaż mały dom z dużą działką - świetna lokalizacja! Zaborze ul. Węgielnik Oferujemy na sprzedaż niewielki dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok 87m 2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł153,60 m² 1 751,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Dom jednorodzinnym z ogromnym potencjałem w cichej i spokojnej okolicy! Jeśli marzą Państwo o nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku to ta oferta jest dla Państwa!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77 m² 8 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż Dom wolnostojący, pasywny, z pięknym widokiem na dolinkę rzeki Łososinka, znajdujący się w inwestycji Laskowe Wzgórze. Ostatni gotowy dom w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż domy o powierzchni użytkowej 116 mkw położone na działkach o powierzchni ponad 7 arów. Domy, wybudowane w 2024 r, są energooszczędne i wyposażone w nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł205 m² 9 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący