dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 755 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

619 000 zł85 m² 9 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Osiedle "zielona Rączna" etap III to kameralna inwestycja 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położona w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Rączna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 125 zł123,61 m² 12 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalny apartament z tarasem i przynależnym miejscem postojowym w cenie, zlokalizowany przy ul. Jurajskiej, w północnej części Krakowa. Każdy Z apartamentów podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 446 237 zł123,61 m² 11 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 945 zł123,61 m² 12 450 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalny apartament z prywatnym ogrodem i przynależnym miejscem postojowym w cenie, zlokalizowany przy ul. Jurajskiej, w północnej części Krakowa. Każdy Z apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł280 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 220 m kw. z pięknym, urządzonym dużym ogrodem - Rzeszotary ul.Dworska (powiat krakowski), w pięknej zielonej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł150 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jedyny taki Dom - Twoje Unikalne Miejsce ul. Betonowa Kraków, nowa Huta tylko U nas! oferta na wyłączność. Okolica, która nastraja do wypoczynku. Dom, który to w pełni umożliwia. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł149 m² 6 302,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twoja oaza spokoju 15 minut od granic Krakowa Marzysz o porankach z widokiem na panoramę wzgórz, z dala od smogu i miejskiego zgiełku? Poznaj Domy na Wzgórzu kameralną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł187 m² 5 133,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam. Dom w Czarnym Dunajcu, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 187m2 i 132m2 powierzchni mieszkalnej. Każdy budynek posiada własny zjazd i niezależne media, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 946 zł147,58 m² 8 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Budynek 6 -powierzchnia użytkowa 147,58m2 *dodatkowe miejsce postojowe W cenie* nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 430 zł147,58 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Dostępny! Szukasz innego domu? Zapytaj o dostępność! budynek 7 - połowa bliźniaka powierzchnia użytkowa 147,58m2 nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

147,58 m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Rezerwacja! Szukasz innego domu? Zapytaj o dostępność! budynek 8 połowa bliźniaka powierzchnia użytkowa 147,58m2 nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Prezentujemy Państwu domy wolnostojące w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna inwestycja gdzie cisza, natura i komfort spotykają się w jednym miejscu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu wolnostojącego położonego na 9 arowej działce w gminie Zabierzów w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni wolny dom! Osiedle "zielona Rączna" etap II to kameralna inwestycja 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położona w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Rączna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92 m² 8 141,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czechówka. Oferta skierowana jest do osób szukających ciszy z bliskim dostępem do infrastruktury. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł133 m² 5 864,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję na sprzedaż dom z drugiego etapu inwestycji, którego powierzchnia wynosi 125 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 300 m . Nowoczesne ogrzewanie gazowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 034 zł104,23 m² 7 474,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według projektu "dom w klementynkach 2 R2", cenionego za funkcjonalność, nowoczesną bryłę oraz bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł114,60 m² 8 246,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom z własnym ogrodem i pełnym standardem to jedno ale tu dochodzi coś więcej. Dobrze zaprojektowana przestrzeń, harmonia układu i technologia, która naprawdę robi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł114,60 m² 8 246,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Codzienność bywa chaotyczna ale są miejsca, które ją wyciszają. W tym domu każdy detal zaprojektowano tak, żeby nie musieć myśleć co jeszcze trzeba zrobić. Wchodzisz, mieszkasz, oddychasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł114,92 m² 8 397,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Wygoda, spokój i oszczędność wszystko w jednym miejscu. Ten dom ma nie tylko przestronny, zamknięty ogródek i pełen standard wykończenia, ale też własną instalację fotowoltaiczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł232 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Duży dom pod krakowem, zabierzów, działka 8 arów, 5 sypialni, garaż, duże piwnice lokalizacja: dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł149 m² 5 295,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego, co może znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł142,50 m² 10 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z garażem duża działka stan deweloperski -kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Piękny Dworek przy Rynku Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort życia i potencjał rozbudowy. Chcesz mieszkać w centrum Myślenic w cenie krakowskiej kawalerki -to oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł240 m² 3 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem do adaptacji oraz garażem w bryle budynku na działce 11 arowej w miejscowości Bochnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł207,70 m² 9 629,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 800 m²

Nowoczesny dom parterowy 208 m na działce 1,38 ha z sadem, prywatnym lasem, oczkiem wodnym i dodatkowymi budynkami. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł235,90 m² 9 537,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Widokowy dom położony w spokojnej okolicy 16,4 ara duża działka Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Książniczki przy ul. Strumiłły, w spokojnej dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł94 m² 7 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowe domy blisko jeziora! Borzęta, 5 minut z Myślenic! Każdy na 7-arowej działce, z wszystkimi mediami, gotowe w stanie deweloperskim podwyższonym. Domy składają się z:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł68 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Jest on usytuowany na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł190 m² 8 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować nowy, gotowy do wprowadzenia, nowoczesny dom z urządzeniami smart firmy Sonoff oraz z pompą ciepła - położony na malowniczej działce z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 099 000 zł280 m² 11 067,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:771 m²

Powierzchnia gruntu : 771 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 240 m2 Powierzchnia całkowita: 280 m2 Cena: 3 300 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 000 zł153,40 m² 6 310,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Oferuje do sprzedaży duży, podpiwniczony dom jednorodzinny w miejscowości Jeziorzany, gmina Liszki. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej części miejscowości na dużej 47 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł135 m² 8 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Jeśli szukasz: nowego, wygodnego domu w niewielkiej odległości od Krakowa, który możesz po swojemu wykończyć to zapraszam, przyjedź obejrzeć dom, który został solidnie wybudowany (dla siebie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w otoczeniu zieleni z 160m2 ogrodem. Inwestycja obejmuje zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 780 zł118 m² 7 260,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom 3 kondygnacyjny z ogródkiem w układzie szeregowym w gminie Wieliczka N20 Nieruchomości oferuje dom 3-kondygnacyjny (parter, piętro, poddasze użytkowe) w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł197 m² 13 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow 26,8 ara w Krakowie. Nieruchomość wybudowana.