dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 755 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 290 000 zł278,19 m² 4 637,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego, sześciopokojowego, wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej 278,19 m2 (użytkowej 171,84 m2) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 946 zł147,58 m² 8 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Budynek 6 -powierzchnia użytkowa 147,58m2 *dodatkowe miejsce postojowe W cenie* nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 430 zł147,58 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Dostępny! Szukasz innego domu? Zapytaj o dostępność! budynek 7 - połowa bliźniaka powierzchnia użytkowa 147,58m2 nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

147,58 m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Rezerwacja! Szukasz innego domu? Zapytaj o dostępność! budynek 8 połowa bliźniaka powierzchnia użytkowa 147,58m2 nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł129,20 m² 16 253,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny o pow. 129 m2 z działką 10 ar, w malowniczym rejonie Krakowa: kostrze dom i ogród - jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowo wykończony dom sąsiedztwo lasu okolica goszczy okolica Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 600 zł61,40 m² 6 785,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa atrakcyjna cenowo oferta - alternatywa dla osób rozważających zakup mieszkania! Całoroczny do koło Nowego Sącza Pozostały trzy domy na sprzedaż Cena jednego domu: 416 600 zł brutto. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnia szansa! Dom 128 m | ogródek | bez czynszu | 5 min A4 | Tarnów Czereśniowa | dodatkowy strych 40 m Na sprzedaż pozostał już ostatni dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł114,60 m² 8 246,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom z własnym ogrodem i pełnym standardem to jedno ale tu dochodzi coś więcej. Dobrze zaprojektowana przestrzeń, harmonia układu i technologia, która naprawdę robi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł114,60 m² 8 289,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Rano rozświetlony salon, po południu relaks na tarasie, wieczorem cisza w zamkniętym ogrodzie. Ten dom nie zmienia Twojego stylu życia on po prostu go dopełnia. Nowoczesna przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł115,15 m² 8 163,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 115 m , własny ogród, pełny standard wykończenia. Zamontowana klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, wideodomofon, alarm, gotowa kotłownia wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł165 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Do sprzedaży jest do jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 71m kwadratowych. Powierzchnia mieszkalna składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju, 3 pokoi oraz werandy. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł147,50 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, sprzedawany w stanie surowym otwartym z wszystkimi mediami, o pow. całkowitej 147.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł196 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Super oferta! 192D Roztoka Wielka ok. 6 km od Krynicy Zdrój!-ekskluzywny dom Z prywatnym spa , 196m2, działka ok. 14 ar, 7 pokoi, garaż, taras, sauna, balia, basen. Cena: 1 200 000 zł ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł178 m² 5 612,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Zawoja, część potocznie nazywana Śpikówką Powierzchnia działek: 1776 m Numery działek: 14115/5, 14116, 14117/3, 14119 Powierzchnia całkowita budynku: ok. 178 m Powierzchnia części.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł187,13 m² 3 735,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowoczesny dom Z widokiem na tatry - wielopole, 23 ary Zrealizuj marzenie o własnym domu w miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z zapierającym dech krajobrazem. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł254,74 m² 4 121,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dzień dobry; posiadam na sprzedaż nowo budujący się dom projektu firmy Archon: "dom w Szyszkowcach 11 g2e oze" ; "reprezentacyjny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 957 000 zł179,41 m² 10 907,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

5-pokojowy dom jednorodzinny typu A', zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 116,25 m pokój z an. kuch. 53,52 m pokój 11,72 m pom. gospod. 6,86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:październik 2026

6-pokojowy dom jednorodzinny typu B', zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 134,71 m wiatrołap 6,38 m hol 7,76 m pokój z an. kuch. 54,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 204 000 zł200,46 m² 10 994,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

5-pokojowy dom jednorodzinny typu E, zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 120,89 m wiatrołap 6,73 m hol 7,19 m garderoba 2,94 m łazienka 2,71.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł116 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim Mystków 631, 106 m + ogródek + parking! 6 km od granicy Nowego Sącza. Ogrodzone z bramą wjazdową z wideo-domofonami. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133 m² 12 706,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość z końca lat 90-tych w bardzo dobrym stanie, wg. Mpzp jest w możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł180 m² 4 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m2, położony na działce o powierzchni około 600 m2 w miejscowości Baczków, gmina Bochnia. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 88 arów, w tym jedna zabudowana domem o powierzchni 90 m, położone w spokojnej miejscowości Kłyż, w gminie Żabno, około 12.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł124 m² 6 846,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny | Wojnicz | 124 m | 849 000 zł Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny, położony na 10-arowej działce w Wojniczu, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł180 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na wzgórzu - idealne połączenie komfortu i natury Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom na malowniczej 9-arowej działce otoczonej lasami i rzeką. Dom wybudowany w 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł128 m² 6 007,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak o powierzchni 128 m, położony przy ulicy Sióstr Czerneckich w Tarnowie, województwo małopolskie. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł137 m² 2 591,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Dom z potencjałem na 2,23 - hektarowej działce w malowniczej Lubczy cena 355 000 zł. Marzysz o spokojnym życiu na wsi, blisko natury, a jednocześnie z możliwością rozwinięcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 059 000 zł280 m² 7 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dom W krakowie 280 m2 tym podziemie / garaż / ponad 100 m2 / 4 samochody wyjątkowa lokalizacja: kraków Nowa Huta ul. Stare Wiślisko Kameralne osiedle. Ciche, spokojne otoczenie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł90 m² 10 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 90 m w Krakowie przy ul. Pod Pomnikiem, położony na działce 4 ary. Nieruchomość po generalnym remoncie i doprowadzona do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m (z garażem), położony w Rzuchowej tylko 7 km od Tarnowa. Dom wykonany według projektu Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł240 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nieruchomość z potencjałem idealna inwestycja! Łowczówek - Pleśna (małopolska) | Dom + 2 budynki gospodarcze | działka przy głównej drodze | duży potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł200 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam dom wolnostojący Męcina (powiat limanowski) Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Męcina, w powiecie limanowskim, woj. małopolskie, pomiędzy Nowym Sączem.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł280 m² 7 767,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom W krakowie dom szeregowy narożny W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego O pow. 280 M2, w tym podziemie Z garażem ok. 100 M2 + 2 miejca postojowe przy domie + strych.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł299 m² 8 996,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Wieliczka / Tomaszkowice Dom niemal w stanie jak idealnym, sprzedawany wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta na wyłączność nr ds-5252 lokalizacja : powiat nowotarski * gmina Raba Wyżne: skawa opis nieruchomości : do sprzedaży całoroczny drewniany dom z bali z 1899r z tzw. "duszą".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w Michałowicach przy ul. Jesionowej- osiedle Dolinki Jesionowa. Już teraz możesz wybrać swój dom.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 870 000zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nie współpracuje z biurami nieruchomości! Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Pow. całkowita 134,20 m2 Pow. użytkowa 126,90 m2 Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł155 m² 10 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom premium! 155m2, kraków/wieliczka, wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł236,25 m² 3 597,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedaż bezpośrednia od wlasciciela bez pośredników! Atrakcyjny dom wolnostojący stan surowy zamknięty z dużą działką! Projekt archon - piekna kasia indywidualny Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej, gmina zielonki. Obok las, centrum handlowe, przystanek. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pcc. Dom znajduje się w m. Bosutów-Boleń na działce.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł129 m² 7 248,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Dojazdowie, gmina Kocmyrzów - Luborzyca, 100 m od granicy Krakowa. Dom dwupoziomowy w stanie deweloperskim z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł231 m² 6 017,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Jednorodzinny dom W spokojnej okolicy do remontu Na sprzedaż dom z dużym ogrodem w spokojnej, rodzinnej okolicy, niedaleko strefy ekonomicznej w Niepołomicach. Dom świetnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny