dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 711 ogłoszeń

1 190 000 zł258 m² 4 612,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Świątniki Górne - wyjątkowa okazja! Dwa domy w cenie jednego. Dom mieszkalny, trzykondygnacyjny z 1982 r. o łącznej powierzchni ok. 258 m 2 , oraz odrębny budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł230 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prime Property oferuje do wynajmu przytulny, zadbany dom znajdujący na osiedlu Polana Żywiecka w Krakowie. Dom położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł352,43 m² 7 090,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Willa na wzgórzu z południową ekspozycją o powierzchni 352,43 m2 w miejscowości Radziszów/k.Skawiny. Do sprzedania nowy, luksusowy, energooszczędny dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł89,10 m² 7 519,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej narożny, z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł257 m² 1 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Więcej informacji robert   Mail:   Wszystkie oferty na stronie: Marzysz o idealnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pl/ua Wynajmę dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie! - Powierzchnia: 160 m - Ogródek + Wiata na samochód - Fotowoltaika 5kwp duże oszczędności na prądzie! - Cena: 8000 pln + media wg.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł79,41 m² 4 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wytrzyszczka gmina Czchów Murowany domek rekreacyjny na skraju lasu, oaza spokoju. Czy to coś dla Ciebie, chcesz uciec od miasta i odetchnąć otaczającą Cię przyrodą ? Okolica zachwyca: zamek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł126 m² 2 535,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Unikalny dom z duszą: cegła, kamień Filipowicki i potencjał, którego szukasz Z ogromną przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem to.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas! Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym Krzęcin k. Skawiny, działka 8 arów Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170,80 m² 8 138,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowy dom pod lasem z pięknym widokiem. Znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia całkowita domu to 170,8m 2 na którą składają się parter , pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł134 m² 9 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Prezentujemy na sprzedaż przytulny, przestronny , gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej położony w Niepołomicach przy ul. Czackiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 134.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł56,59 m² 8 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Jodłownik, obręb pogorzany. Jest to piękna, spokojna okolica w sam raz dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł391,61 m² 11 743,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

NA sprzedaż - gotowa inwestycja + możliwość zamieszkania W głównym domu Województwo: małopolskie Gmina: poronin Miejscowość: murzasichle podstawowe informacje odległość od Zakopane: ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł400 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 200 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę dla poszukujących pięknej, intymnej, zatopionej w zieleni nieruchomości pod Krakowem. Dom do wykończenia, o powierzchni ok. 400 m2, działka przekracza 2,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom do własnej aranżacji, powstawał on z myślą o rodzinie. Z materiałów wysokiej jakości oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Jest to dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł1 800 m² 443,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, malowniczo położoną w miejscowości Mikluszowice gmina Drwinia, powiat bocheński. Jest to dom w stanie niemalże deweloperskim (brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł96 m² 8 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej poziomej nowa huta z siedmioarową działką! Powierzchnia domu 96 m?, na pierwszej kondygnacji. Powierzchnia mieszkalna to 75m2, garaż i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony w cichej i zielonej części Trzebini przy ul. Stojałowskiego 2. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł119 m² 8 907,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o powierzchni 119 m2. Powierzchnia działki 600 m2. Dom wolnostojący z 2 miejscami parkingowymi, tarasem. Parter: kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł98,91 m² 12 941,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 817 m²

Do sprzedaży pięknie położona nieruchomość. W otoczeniu lasu, przy szlaku rowerowym Dolinki Podkrakowskie Lokalizacja: działka położona w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Unikatowa nieruchomość W centrum krakowa mieszkanie 3-pokojowe + 2 kawalerki + garaż + strych Oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa, w prestiżowej okolicy przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł154,75 m² 3 218,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym , położony w spokojnej okolicy w Choczni gm. Wadowice. Podstawowe informacje: dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240,70 m² 4 362,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 240,7 m 2 położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina na działce 5,58 ar. Nieruchomość czterokondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł235,30 m² 5 057,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 235,30 m2 przy ul. Bukowskiej w Skawinie Dom zlokalizowany jest na działce o powierzchni 14 ar. Składa się z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 870 000 zł260,72 m² 7 172,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie - bieżanów-prokocim Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice. Dom w stanie deweloperskim na działce 310 m Powierzchnia użytkowa (bez schodów) 97,98 m Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł68 m² 3 073,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom do generalnego remontu w centrum Mokrzysk - doskonała lokalizacja Przedmiotem oferty jest parterowy dom jednorodzinny położony w centrum Mokrzysk, przy ul. Wiślanej 73, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł45 m² 18 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Przedmiotem sprzedaży całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma (2) budynkami rekreacyjnym, 1-kondygnacyjnymi z poddaszem użytkowym gotowymi do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 731 m² 2 021,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:972 m²

Wyjątkowa okazja w sercu Podhala! Na sprzedaż góralski dom z tradycją - 477 m przestrzeni mieszkalno-usługowej, usytuowany w malowniczym Poroninie, na działce 1 701 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł143,57 m² 11 137,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Szukasz domu z przestrzenią do życia i rozwoju? A może chcesz zainwestować w grunt z potencjałem budowlanym w dobrze skomunikowanej i zielonej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł104 m² 6 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

. dom nad jeziorem w Beskidzie Niskim! Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch (2) działek ewidencyjnych numer: 365/27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 000 zł105,20 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 91 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom modułowy Dla 2 bliskich rodzin lub jedno z gabinetem Dwa mieszkania w jednym domu. Dom lub 2 mieszkania w stanie surowym, zdjęcie jest wizualizacją. Dom jest w surowym stanie To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom głogoczów super oferta Powierzchnia 190 m2 Działka 11 ar idealne, ciche miejsce Dom w zabudowie wolnostojącej położony w spokojnej okolicy. Powierzenia domu: parter : /salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł287 m² 9 407,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość, która mnie jako pośrednika bardzo urzekła. A dodatkowym atutem ujętym już w cenie są : 2 miejsca postojowe w hali garażowej, piwnica, 69-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł290,10 m² 8 617,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom Z garażem I pięknym ogrodem dwa niezależne mieszkania | działka 11,56 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący położony w krakowskich Toniach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Piastowska 30, wołowice / Czernichów / Liszki: 2-poziomowy dom 180m z garażem na działce 13 arów. Lokalizacja Zaledwie 11km od Krakowa. W okolicy m.in. 2 szkoły, sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o pow. 160m2 w Szczawnicy położony na działce 1020m2 w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na góry. Dom budowany w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij