dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 711 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 500 000 zł400 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczynasz z panoramą gór i widokiem na taflę Jeziora Czorsztyńskiego. To miejsce z potencjałem do stworzenia przestrzeni dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł126,90 m² 12 214,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Brak prowizji za pośrednictwo Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w miejscowości Węgrzce (gmina Zielonki), tuż przy północnej granicy Krakowa. Projekt obejmuje sześć.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m (powierzchnia całkowita 150 m ). Dom znajduje się na działce o powierzchni ok. 4 arów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł259 m² 2 895,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni 259.00 m2, z 8 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 034 zł104,23 m² 7 474,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków bez prowizji prowizji oraz pcc System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Dom góralski | ok. 150 m działka ok. 2060 m | widok na góry bańska wyżna | małopolska tradycja, przestrzeń I niepowtarzalny klimat podhala Na sprzedaż tradycyjny dom góralski.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł105,16 m² 13 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

! oferta dotępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł380 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Na sprzedaż dom otoczony lasem w Sułkowicach, usytuowany na pięknej działce o pow. 31 arów. Nieruchomość o powierzchni 380 m2, składająca się w dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł189,87 m² 4 160,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:304 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować dom położony w Szczawnicy Do sprzedaży oferujemy, murowano drewniany budynek mieszkalny jednorodzinny częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł170 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nowy Dom 170m2 położony na działce 770m2 pośród zieleni. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł168 m² 4 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Rezerwacja! oferta na wyłącznośc biura! bez prowizji od kupujacego!na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Ciężkowice, na terenie Pogórza Ciężkowickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 400 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu całorocznego z nadanym numerem porządkowym 136 o powierzchni użytkowej około 130m2 wraz z garażem (5 x 3,3m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu ofertę bezczynszowego domu na wynajem o powierzchni 64 m2 w Chełmcu z ogródkiem. Nieruchomość obejmuje: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł105 m² 9 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł71 m² 2 380,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Drewniana chata Z duszą - klimatyczny dom Z lat 20. XX wieku W malowniczym borzęcinie Marzysz o miejscu, które łączy sielski klimat wsi, bliskość natury i tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł250 m² 11 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Luksusowy dom z bali o powierzchni 200 m2 położony w malowniczej miejscowości Łabowa, zaledwie 10 km od uzdrowiska Krynica-Zdrój, to oaza spokoju i relaksu. Co wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

6 899 000 zł1 017 m² 6 783,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Nowoczesny pensjonat na sprzedaż W białce tatrzańskiej gotowa inwestycja turystyczna Lokalizacja: białka Tatrzańska, ul. Pod Grapą 18a Działki: 1440/74, 1440/75, 1268/6, 1268/7 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Pisary - został ostatni dom zakup od dewelopera - bez prowizji - dom Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość spotkania W weekend Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł106,39 m² 6 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja- budowa 3 domów jednorodzinnych! pozostał jeden budynek! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 98,83m2 z działką o pow. ok. 3,5ar (12mx29m).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł254,16 m² 9 836,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż dom o pow. 154,16 m2 oraz dwa klimatyczne domki z bali o pow. 50 m2. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu w Jurgowie, w otoczeniu górskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł152 m² 7 697,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Inwestycja Z potencjałem | zakopane cyrhla dom do rozbudowy | działka 902 m | widoki na tatry Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł189,54 m² 7 175,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa inwestycja blisko wielixczki sułków ostatnie dwa domy wolnostojące na 8 arowych działkach. Prezentujemy Państwu nowy dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł454,63 m² 6 158,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Luksusowa willa na dużej działce przy lesie tenczynek | 454 m | potencjał inwestycyjny prestiżowa nieruchomość W otoczeniu natury blisko krakowa Na sprzedaż wyjątkowa willa W tenczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł108,64 m² 7 179,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dojazdów , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. po podłogach 108,64, pow. użytkowej ze strychem 97,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 m²

Wyjątkowa oferta nieruchomości w Tarnowie Dom z Duszą, który łączy funkcjonalność, komfort i niepowtarzalny klimat! Szukasz przestronnego, modernistycznego domu z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł127 m² 3 425,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

-rezerwacja- bardzo atrakcyjna nieruchomość w urokliwej miejscowości, szczawa Tereny szczególnie cenione przez miłośników aktywnego wypoczynku. Piętro domu zbudowane z bali modrzewiowych.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł91,50 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Poręba, gm. Myślenice Na sprzedaż oferujemy Państwu murowany dom letniskowy w malowniczej, kotlinie w Beskidzie Średnim - Grupie Łysiny. Budynek o powierzchni użytkowej 91,50m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł163,74 m² 2 742,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 118 m²

Dom z pięknym widokiem na Dolinę Dunajca - Jazowsko, gm. Łącko Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamknięty o powierzchni użytkowej 100 m , położony w widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, owczary, ul. Dolina Dom wolnostojący o powierzchni ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:209 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Do sprzedania stary dom, położony przy ulicy Wąskiej, odchodzącej od Rynku w Krzeszowicach. Nieruchomość wymaga totalnego remontu - uzgodnionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

!Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132 m² 7 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę bardzo atrakcyjnego domu wolnostojącego nieopodal Wieliczki. Wyłącznie u nas! lokalizacja Dom umiejscowiony jest w odległości 5km od Wieliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:981 m²

Bieżanów, wolnostojący dom dwurodzinny posadowiony W otoczeniu bujnej zieleni, na działce 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi! Możliwe wykorzystanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł126 m² 6 817,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Oferta na wyłączność - wyłączne biuro sprzedaży inwestycji *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny komfortowy dom W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedania wyjątkowy, przytulny komfortowy dom o powierzchni 160 mkw położony w miejscowości Dąbrowa Tarnowska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł181,50 m² 6 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w cichej części krakowskich Bielan Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy - na krakowskich Bielanach, w dzielnicy Zwierzyniec. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł157,90 m² 6 269,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Posiadanie kamienicy w centrum Wadowic wiąże się z wieloma zaletami zarówno finansowymi, jak i praktycznymi. Propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać stylowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 541 m²

Oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy jwtk - kancelaria obsługi nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem przy ul. Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż Kamienica do częściowego remontu o charakterze mieszkalno - handlowym położona przy głównej trasie nr 79 Kraków-Chrzanów. Budynek o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z pięknym widokiem o pow.130m2, zlokalizowanego w Zabierzowie w sąsiedztwie lasu. Lokalizacja: to idealne miejsce dla osób,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij