dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 757 ogłoszeń

1 679 000 zł227 m² 7 396,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom w Wieliczce, 8 pokoi z garażem na 2-3 samochody, podpiwniczony! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący z 1996 roku. Powierzchnia całkowita wynosi 227 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Nowoczesny piękny Parterowy Dom z Poddaszem użytkowym 160 m2 oraz dużym garażem 40m2 Dom znajduje się 32-250 Charsznica-Miechów woj Małopolskie na Działce 1000m2 (10 arów) numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedmieścia Krakowa - Wrząsowice - nowy dom bliźniak na nowym osiedlu domów jednorodzinnych przy południowej granicy Krakowa. Standard premium. Budowa zakończona - budynki z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł161,73 m² 7 110,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł324,60 m² 4 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Wolnostojący dom położony na dużej, 13-arowej działce w Kluczach, w wyjątkowo dobrze skomunikowanej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Lokalizacja łączy spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tarnów , Góra Marcina Wielorodzinny dom , świetna inwestycja pod wynajem poszczególnych pokoi na które posiadamy zawsze duże zapotrzebowanie! - - Do sprzedaży dom 4 - kondygnacyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł264 m² 1 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedania zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 7000m2. Nowe Dwory, ul. Cicha. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Nowe Dwory przy ul. Cichej. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł74,12 m² 10 078,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie przytulna 3 pokojowa nieruchomość 74,12 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej w Krzyszkowicach. Nieruchomość ma status lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł245 m² 5 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 245 m2 (powierzchnia użytkowa 183 m2). Budynek jest położony w miejscowości Biczyce Dolne (gmina Chełmiec) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł124,50 m² 7 863,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł93,92 m² 10 114,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gorzków gm. Wieliczka Do sprzedania dom wolnostojący w stanie deweloperskim w uroczym miejscu z pięknym widokiem na okolicę i las. Dom wybudowany wg projektu biura Archon" Dom.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 010 m²

Dom do remontu na dużej działce - przedmieścia dąbrowy tarnowskiej - ok.3KM DO RYNKU. Możliwość zakupu W bliskim sąsiedztwie gruntu rolnego O powierzchni 1,30ha. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w mieście Limanowa bezpośrednio przy drodze. Działka o całkowitej powierzchni 663 m2 o nieregularnym kształcie, najdłuższym bokiem (49.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł414 m² 3 115,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:661 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanego w uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł65 m² 18 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 741 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pietrzejowice - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Działka o powierzchni 37,41 ara w całości położona na terenie oznaczonym w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł715 m² 20 279,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Prezentacje nieruchomości odbywają się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i są dedykowane osobom realnie zainteresowanym zakupem. Prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł185 m² 4 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu typu bliźniak 185 m2 (możliwość zakupu całego domu 398 m2) lokalizacja: dom znajduję się zaledwie 17 km od centrum Krakowa oraz 3 km od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł223,76 m² 7 552,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej - komfort, nowoczesność i energooszczędność Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Bibicach, w malowniczej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 990 zł70 m² 8 142,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Mieszkanie z ogródkiem i tarasem! 3 pokoje, 70 m , Krzyszkowice k. Myślenic - stan deweloperski podwyższony Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim podwyższonym,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł85 m² 11 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:727 m²

Alokum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom położony przy ul. Dębowej w Niepołomicach - w wyjątkowo spokojnej i zielonej części miasta, tuż przy granicy z naturą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny dom na wynajem o powierzchni użytkowej 300 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na Zwierzyńcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł166 m² 8 427,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

- lokalizacja: krynica-Zdrój - Powierzchnia domu: 166mkw - Powierzchnia działki: 6ar - Media: wodociąg miejski, gaz, prąd, kanalizacja - Parter: łazienka, 2pokoje - Piętro: łazienka, kuchnia, salon -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyobraź sobie dom położony wśród pagórków, łąk i ciszy - miejsce, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć. Takim miejscem jest Sygneczów. Dom z lat 70., z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł151,28 m² 3 767,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! Obok Wolbromia | Lgota Wolbromska zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 250 m2 w miejscowości Maniowy, gm. Czorsztyn. Dom położony na ogrodzonej działce o pow. 1129 m2. Na działce znajdują się również zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,70 m² 11 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:109 m²

Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł177,92 m² 4 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w miejscowości Kłąj wybudowany według projektu "dom w Malinówkach 2" firmy Archon. Termin oddania-koniec.

Szczegóły ogłoszenia

500 400 zł35 m² 14 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem rekreacyjnym, 1-kondygnacyjnym z poddaszem użytkowym gotowym do zamieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł202,04 m² 8 904,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Pasiecznej. Projekt obejmuje: - 3 domy wolnostojące - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 8 funkcjonalnych mieszkań To.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł170 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Inwestycja! Oferta sprzedaży nieruchomości w ścisłym centrum Tarnowa Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 839 m , zlokalizowanej.