dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 757 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

890 000 zł217 m² 4 101,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego dzięki temu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł161,32 m² 4 463,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

W olszynach na ogrodzonej działce czeka na Ciebie dom o powierzchni 161,32 m , oferujący aż 7 pokoi. Budynek powstał w 1993 roku, a jego modernizacja i prace adaptacyjne zostały.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł171 m² 3 502,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

W galerii zdjęć mogą Państwo zobaczyć przykładową wizualizację aranżacji nieruchomości! Ten wolnostojący dom o powierzchni 171 m to propozycja dla osób, które marzą o miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł171,30 m² 3 327,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom przy ul. Zielonej w Tuchowie oferuje Ci aż 171,3 m powierzchni użytkowej, mądrze rozplanowanej na kilku poziomach. Posadowiony na optymalnej, 7,7 arowej działce, daje wystarczająco dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108,67 m² 11 493,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta nieruchomość to dom jednorodzinny o idealnej powierzchni 108,67 m wybudowany w 2014 roku. Parter tworzy funkcjonalną strefę dzienną: salon z wyjściem na taras, otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł74 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o łącznej powierzchni 1,44 ha, na którą składa się działka 52 arowa z domem, a także sąsiadująca z nią działka rolna o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł180 m² 14 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w krakowskich Skotnikach przy ul. Szymonowica. Dom wybudowany w roku 2003 r. zlokalizowany jest na działce o powierzchni ponad 11 arów. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom całoroczny położony w malowniczej okolicy Limanowa, z przepięknym widokiem na okoliczne wzgórza i naturę. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł165,60 m² 17 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-24

1 199 000 zł116 m² 10 336,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom przy lesie - Kochanów | 116 m | gotowy do zamieszkania | bez prowizji Teren wokół domu, zostanie wygładzony, droga zostanie utwardzona, a wokół domu zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł213 m² 7 976,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Duży dom jednorodzinny nieopodal jeziora w Kryspinowie*. Я розмовляю українською, i speak English; nieruchomość: osiedle składa się z 3 domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 000 zł200 m² 7 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Dom (dwa mieszkania) + miejsce na drugi dom - 14,4 ara Dzień dobry, na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 200 mkw, na działce o powierzchni 1440 mkw (14,4 ara) znajdujący na ul.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł220,20 m² 3 088,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom po termomodernizacji Z zabudową gospodarczą | łyszkowice | blisko krakowa wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem dom + budynki gospodarcze Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74 m² 14 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej (segment środkowy) Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł215 m² 4 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy wiśnicz - dom wolnostojący jednorodzinny. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Nowy Wiśnicz,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł182 m² 4 120,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym częściowo zamkniętym, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych części Mogilan, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o nowoczesnej bryle, położony na pięknej, intymnej działce w Dominikowicach. Nieruchomość idealna dla osób szukających przestrzeni, kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł190 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w samym sercu Zakopanego, w bezpośredniej bliskości Krupówek, szlaków turystycznych oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 888 000 zł270 m² 10 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość z potencjałem: mieszkania, biura, apartamenty Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość inwestycyjną o powierzchni całkowitej 270 m2, użytkowej 243 m2 na 4,6 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł120 m² 14 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł74,98 m² 10 269,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Krzysztoforzyce - gmina kocmyrzów wyjątkowy dom W zabudowie szeregowej - gotowy do wprowadzenia! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł172,41 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w malowniczej Krzywaczce Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, będącego pierwszym etapem.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów.