dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 267 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

230 000 zł1 211 m² 189,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arów - Krzyszkowice, blisko Myślenic i Krakowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 12 arów , położona w malowniczej miejscowości Krzyszkowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł771 m² 252,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla tych co poszukują ciszy i bliskości natury. Z dala od drogi, od zgiełku i tłumów. Taka jest ta działka o powierzchni 771 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 908 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, miejsce gdzie każdy chce mieć dom! Ta oferta jest dla kogoś kto ceni sobie ciszę i spokój. Wielkość działki zapewnia intymność zaś gabaryty pozwalają wybudować dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł500 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę budowlaną o powierzchni 5 arów ( 500m ), położoną w miejscowości Zawoja, w kształcie zbliżonym do prostokąta, bokiem o długości 30 metrów przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł909 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, tam stoją najpiękniejsze domy. Twój też może. Do sprzedaży działka o powierzchni 909 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na Przysłopie. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 787 m² 171,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania bezpośrednio od inwestora dwie działki 3787 m2 (1002/7 i 1003/9) z prawomocnym pozwoleniem na budowę 7 domów jednorodzinnych, łączna powierzchnia inwestycji 553 m2. Zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 853 m² 350,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie O konkursie ofert Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 27,24 ara położona w malowniczej miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka), z szybkim dojazdem do Krakowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 650 m² 63,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 3 w Pogwizdowie k. Bochni o powierzchni 56a, która położona jest w przepięknym otoczeniu Lasu Kolanowskiego przy asfaltowej drodze gminnej Gierczyce (przys.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł923,35 m² 162,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Trzebinia przy ul. 1 maja. Nieruchomości stanowią doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. Działka o powierzchni 637 m2 położona w jednej z najlepszych dzielnic Zakopanego - na wzgórzu Antałówki w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 28 - Sucha Beskidzka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Suchej Beskidzkiej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 42 ar z własnym lasem - Biskupice k. Wieliczki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 42 ar położona w miejscowości Biskupice,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł962 m² 395,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Krakowa, w pięknej, cichej, rekreacyjnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do drogi szybkiego ruchu i mediami? Biuro rama Home oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka około 37 arów w dogodnej lokalizacji w zielonym, zacisznym miejscu w gminie Zielonki (wola Zachariaszowska), tylko 4 km od Krakowa. W sąsiedztwie działki zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 071 m² 158,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To bardzo wysoko położona działka, nieopodal szlaku na Policę i Hale Krupową. Gmina Zawoja - Skawica. Tu można poczuć klimat prawdziwych gór Beskidu Wysokiego. Powierzchnia ponad 14 arów ,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Zawoi położona nad potokiem w paśmie Babiogórskiego Parku Narodowego o powierzchni 15 arów. Teren prawie płaski, z miejscem pod zabudowę, a dalej opadający do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 529 m² 126,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 25a w Krzyszkowicach , z szybkim i wygodnym dostępem do Zakopianki, co zapewnia sprawny dojazd zarówno do Krakowa, jak i w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawomocnye pozwoleniem na budowę budynku o powierzchni 952m2. Możliwość wybudowania budynku 4 kondygnacyjnego w którym zaprojektowano 16 mieszkań. Budynek posiada parking i windę.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 500 m² 105,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu, w którym każdy poranek rozpoczyna się widokiem na majestatyczne góry? Działka w Czechówce w gminie Siepraw w powiecie myślenickim, nieopodal Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 400 m² 377,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest parcela mieszkaniowo-usługowa położona w górskiej miejscowości Czerwienne. Wieś charakteryzuje się pięknymi widokami na Tatry oraz góralskim klimatem. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo do użytkowania wyjątkowej działki rekreacyjnej o powierzchni 300 m , położonej w sercu krakowskiego Zwierzyńca (bielany). To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 100 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ponad 21 arowa w Bolechowicach. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Możliwość wybudowania budynków wolnostojących. Działka duża , szeroka w ostatniej linii.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł1 991 m² 3 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Łagiewniki! działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku biurowo-handlowego 1366m2 pum oraz trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych z kondygnacją podziemną przeznaczoną na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł1 567 m² 1 499,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 1567 m2 z pozwoleniem na budowę pięciu domów, z czego każdy podzielony został na dwa funkcjonalne apartamenty. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

800 m2 dostępne od zaraz możliwość powiększenia do około 2000 m2 możliwość także podziału i wynajmu mniejszej powierzchni w niższej cenie możliwość długoterminowego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Rabce-Zdroju media na miejscu, dwa wjazdy Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w malowniczej Rabce-Zdroju, idealną pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł5 410 m² 351,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy projekt deweloperski. Atrakcyjna propozycja dla inwestora zainteresowanego gruntem inwestycyjnym w formule Kup i Buduj. Prawomocne pozwolenie na budowę, kompletne projekty.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł500 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową prywatnego jeziora w Małopolsce! Zapraszam do zakupu działek z linią brzegową i częścią prywatnego jeziora w okolicach Wojnicza w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Bysina k. Myślenic Mam do zaoferowania piękną, widokową działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Bysina, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 814 m² 550,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2814m2 w całości usługowa wszystkie media w drodze dojazd do działki z dwóch stron plus dodatkowo wzdłuż boku 95m możliwośc zrobienia drogi obowiązujący miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 781 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W sidzinie | 1781 m | gotowa inwestycja + mpzp 58mr spokojna lokalizacja, rozpoczęta budowa, duży potencjał pod dom lub wynajem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 900 m² 151,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dla dewelopera - 7900 m2 - Podstolice gm. Wieliczka Działka w wstępnym projektem koncepcyjnym zagospodarowania terenu inwestycyjnego. Obie koncepcje przewidują budowę 9 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 309 m² 3 743,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Oferujemy nieruchomość objętą mpzp "os. Widok", o powierzchni 1309m , znajdującą się w Krakowie przy ul. Balickiej (dzielnica Bronowice). Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł704 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, owczary, ul. Dolina Działka o powierzchni 80 ar zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jako właściciel nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Przeginia Narodowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat