dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 250 ogłoszeń

380 000 zł1 339 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert *510* 297* 341 Urokliwa działka budowlano-zagrodowa z infrastrukturą | Głogoczów | 13,39 a Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł9 915 m² 200,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania widokowa działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Żerkowice gm. Iwanowice o pow. około 99,15 ara. Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21 000 m² 14,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja dla osób szukających swojego miejsca do wypoczynku, kochających obcowanie z naturą. Na sprzedaż działka znajdująca się w malowniczej wsi Rozdziele w gminie Żegocina.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 406 m² 298,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 14 arów w miejscowości Siercza gm.Wieliczka. Atrakcyjna działka budowlana oznaczona w mpzp symbolem 65mn1- czyli tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 400 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w centrum Łącka - możliwość podziału! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 30 arów, położonej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł4 259 m² 1 406,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Z projektem witów - obiekt handlowo-usługowy lokalizacja : Witów Miejscowość: witów, gmina Kościelisko Doskonała lokalizacja w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana 1 ha Zawada Uszewska Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 1 ha (10 000 m) położona w miejscowości Zawada Uszewska, gmina Gnojnik,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: laskowa (gmina Laskowa) - Powierzchnia: 30ar - Media: wodociąg kilka metrów od działki, prąd kilka metrów od działki, gaz kilka metrów od działki. - przeznaczenie: miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1500 m | tylicz | 4 km od krynicy-zdrój | media | potencjał inwestycyjnyoferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m (15 arów) położona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 410 m² 531,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Powierzchnia : 1410 m2 Cena : 749 000 zł Nr ewid.: 213/2, 211 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie trójkąta o wymiarach ok. szer. 31 oraz ok.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł5 100 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 51 arów: 35 arów budowlane oraz 16 arów tereny zielone. Działka budowlana o przeznaczeniu budowlano - usługowym pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 200 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. 12 arów (w tym około 6 arów części budowlanej ). Działka płaska, położona w II linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł812 m² 2 461,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w sercu Zakopanego, zaledwie kilka minut spacerem od Krupówek oraz dolnej stacji kolejki na Gubałówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka o pow. 24ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie zmiany przeznaczenia terenu w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

16 km od Krakowa , widokowa 1,5 hektara z pozwoleniem na budowę apartamentowca dla seniorów wraz z pełną infrastrukturą, oraz częścią parkową. W planie zagospodarowania przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 380 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sułkowice (obok Andrychowa). Działka o powierzchni 13,8 ar (zaznaczona na żółto) ulokowana w zacisznym miejscu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 405 m² 53,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W otulinie lasu borzęcin - czarnawa, woj. Małopolskie! bez prowizji od kupującego! nowa, niższa cena! Atrakcyjna lokalizacja! Miejsce z przestrzenią, duszą.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 350 m² 111,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 33,50 ar położona w miejscowości Tymowa, gmina Czchów, powiat brzeski. Cena nieruchomości - 375 000 zł. Do nieruchomości prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 (z możliwością dokupienia większej powierzchni) położona w miejscowości Wola Batorska (gmina, niepołomice). Przeznaczenie: pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł400 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano- rolna o pow. 30ar położona w Niskowej gm. Chełmiec. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego cześć działki o pow. około 12 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Limanowa, obręb męcina o powierzchni około 1000 m2. Działka przylega do drogi na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, zbitej zabudowy? Tak na uboczu, przy lesie ale z dobrym dojazdem i jeszcze blisko centrum gdzie jest szkoła, sklepy, przystanek. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 389 m² 79,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W łękawicy - atrakcyjne miejsce na twój nowy dom Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł874 m² 101,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,74ar, położoną w terenie oznaczonych symbolem mn- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona w ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł981 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Przybradzu o powierzchni 9,81 ara. Działka oznaczona jest w mpzp jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (9 arów), oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł788 m² 1 002,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Działka budowlana (mieszkalna z możliwością usług) położona przy głównej drodze wojewódzkiej 964 (wieliczka - Dobczyce) Działka jest zabudowana starym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł4 100 m² 107,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Krzczonów, przy trasie na Zawadkę, w nowym i dynamicznie rozwijającym się rejonie turystycznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 802 m² 217,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 578 m² 25,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poniżej oferta o powierzchni blisko 26 ar, położona w uzdrowiskowej miejscowości Szczawnica. To propozycja dla osób szukających gruntu, który pozwoli ulokować kapitał w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

30 arowa granicząca Z parkiem krajobrazowym W obowiązującym planie zagospodarowania budowlano rolna. Działka 30ar z czego 9ar to część budowlana. W pobliżu nowa zabudowa , piękne.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł7 600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni 76 arów położone w miejscowości Chyszówki gm. Dobra. Działki zlokalizowane są na północnym stoku góry.

Szczegóły ogłoszenia

94 500 zł7 300 m² 12,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna w Łomnicy-Zdrój (gmina Piwniczna-Zdrój) o powierzchni 73 ary. Jest to polana o pow. 30 ar, którą okala piękny las znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Kwików powiat brzeski Powierzchnia działki to 46 arów. Działka płaska w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 972 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2972 m2 położoną w Grybowie przy ul. Zdrojowej. Nieruchomość objęta jest pozytywną opinią urbanistyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 720 m² 29,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w miejscowości Makocice, gm. Proszowice. Działka o powierzchni 27,2 a, teren rolny, na obszarze nie ma planu miejscowego. W przypadku chęci budowy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł26 500 m² 26,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w gminie Czernichów miejscowość Czułówek. Działka o powierzchni 2 65 ha zbliżona kształtem do prostokąta. Szeroka na ok. 85 metrów, długa na ok. 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 369 m² 72,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz o pow. 13,69 ar w Luszowicach (gmina Chrzanów) znajduje się w cichym, spokojnym miejscu. Ma ok. 13 m szerokości i 126 m długości. Zgodnie z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 010 m² 373,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Przemysłowo-Usługowa (pu) o powierzchni 20,1a, położona w miejscowości Targowisko, w gminie Kłaj. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.