dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek Budowlanych w Brzezince - Ofiar Faszyzmu Oferujemy na sprzedaż jedną z 8 działek budowlanych (nr 2537) położonych w malowniczej Brzezince, przy ul. Ofiar Faszyzmu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 700 m² 81,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - ładna działka budowlana o pow. 1700 mkw, wym. ok. 22 m x 66 m, położona w terenie płaskim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Bańska Niżna w gminie Szaflary. Teren dookoła jest niezwykle atrakcyjny pod względami estetycznymi oraz praktycznymi. Z okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 981 m² 267,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W maniowach W sercu rozwijającego się regionu turystycznego z bezpośrednim zjazdem publicznym ( o szerokośći 7 m ) z drogi krajowej nr 969.

Szczegóły ogłoszenia

87 700 zł2 505 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej - ok.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Morzychna gmina Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu o pow.parter 80m2/ z poddaszem pow.147,05m2 nowoczesna stodoła /. działki o wymiarach około 32m x 40m , 30mx 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 600 m² 259,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę w malowniczym terenie obok jeziora Czorsztyńskiego Działka ma wiele możliwości inwestycyjnych ponieważ w mpzp widnieje jako symbol 1u-usługi, zabudowa komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 600 m² 115,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Trzebini o powierzchni 16 ar. Zielona i spokojna okolica, niedaleko zalewu Balaton. -opis: - działka o powierzchni 1600 m2, pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 838 m² 104,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka inwestycyjna o powierzchni 38 arów otwiera przed Tobą konkretne i szerokie możliwości zagospodarowania! Położona w Żabnie, z dostępem do drogi publicznej poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 701 m² 11,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna, duża działka leśna sitnica (gmina biecz) Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę leśną położoną w miejscowości Sitnica, gmina Biecz, powiat gorlicki. Powierzchnia: 1,77 hakształt:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł12 700 m² 0,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia hala pod parametry klienta w miejscowości Brzezowa, gmina Łapanów Działka o powierzchni 1,27 ha, położona w malowniczej miejscowości. Teren wyróżnia się świetną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 9,3 arowa działka budowlano-usługowa w Sierakowie, gmina Dobczyce. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek o powierzchni: - 17 ar - 17 ar - 17 ar w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 513 m² 161,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna, widokowa działka zagrodowa położona w miejscowości Narama. Działka o powierzchni ponad 15 a, druga linia zabudowy, dojazd drogą polną na odcinku około 70m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka około 10 arów w zacisznym miejscu Wrząsowic. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 24 x 41 metrów. Wjazd na działkę od strony północnej. W mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 976 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna ząb (ligasówka) | 1976 m cisza, natura W otoczeniu lasu I podhalański klimat, dobra lokata kapitału najważniejsze parametry nieruchomości: łączna powierzchnia: 1976.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 9 arów, w miejscowość Skomielna Czarna, powiat myślenicki. Przeznaczona dla osób chcących zamieszkać w zielonej i ekologicznej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 900 zł758 m² 179,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej zagacie, gmina czernichów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 234/3, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 600 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulina   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania wyjątkowa, niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy w Kobylanach. Ofertę stanowi działka rekreacyjna o powierzchni 12 a z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 72 a z czego ok. 20 a stanowi teren budowlany oznaczony w mpzp jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (44mn1) w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 304 m² 313,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren mn3 | potencjał pod kameralne osiedle 8 304 m | mpzp - zabudowa jednorodzinna | Podział na ok. 6 działek | Niska intensywność zabudowy | Segment premium ***** parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,39 ara położona w Spytkowicach przy ul. Wiślanej, w drugiej linii zabudowy od drogi. Zgodnie z mpzp działka położona w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł2 900 m² 136,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D ziałka budowlana o pow. 29 arów w Sygneczowie gm. Wieliczka Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Sygneczów (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł782 m² 179,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 782 m2 w miejscowości Marcinkowice. Z planu zagospodarowania wynika że jest to działka budowlana b1mm -tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł8 569 m² 149,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

| do sprzedania wyjątkowa działka, położona w rewelacyjnej lokalizacji w rejonie Przylasku Rusieckiego. Nieruchomość stanowi duża, niemal 86-arowa działka, położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu działkę położoną w Lednicy Górnej, zaledwie 3 km od Wieliczki z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka w II linii zabudowy. Dojazd na działke z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

405 720 zł1 932 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w Tarnowie w okolicy ulicy Ablewicza, dzielnica Rzędzin. Działka ma powierzchnię 19,32 ara, ma nieregularny kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł700 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w miejscowości Uście Gorlickie. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 700 m 2. Działka o prostokątnym ukształtowaniu, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena W dół- ogroma okazja inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1826 m , położona w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej w jednej z najbardziej.