dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 247 ogłoszeń

178 000 zł1 800 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bodziony Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną w miejscowości Barcice Górne, ul. Kliny, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w okolicy ul. Drożyska i Bartniczej w Krakowie z aktualną decyzją o ustaleniu warunków zabudowy. Działka o powierzchni 26 arów z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 462 m² 487,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania duża działka rolna z przepięknym widokiem na góry oraz panoramę Zakopanego i okolic dojazd do działki drogą asfaltową gminną oznaczenie działki to pastwiska klasy.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 900 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania nieruchomość rolno-leśna w Czułowie. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych działek ewidencyjnych oddzielonych od siebie drogą i rowem. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 959,58 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę usługowo - mieszkaniową o powierzchni 2959,58 m2 położoną w Skawinie, przy ul. Torowej w towarzystwie licznych usług (przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja 3 działki budowlane w centrum Woli Rzędzińskiej Lokalizacja 5 km od Tarnowa. Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 31 arów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 600 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę ze starym domem do wyburzenia, w podkrakowskiej miejscowości Nowa Wieś Szlachecka. Nieruchomość jest zlokalizowana przy drodze powiatowej, jednak sam budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł807 m² 607,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę domu lub jesteś deweloperem i chcesz zainwestować? Zostań właścicielem działki budowlanej w Grabówkach. Działka budowlana w Wieliczce: -.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł770 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod miastem - Zaborze, oświęcim Działka o powierzchni równej 770 m2 zlokalizowana w spokojnej okolicy, tuż pod miastem Oświęcim przy ul. Grojeckiej (zaborze).

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 923 m² 47,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 39.23 a z czego ok. 16 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 800 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To miejsce dla mocno wymagających klientów poszukujących działki położonej wysoko w górach z atrakcyjnymi widokami. Powierzchnia 1800 m . Bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Izdebniku, gmina Lanckorona. Położona na wzniesieniu, z dala od głównych dróg, otoczona lasem i dużą ilością zieleni. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 500 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. ok. 15 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 725 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działki budowlanej w centralnej części urokliwej Wieliczki - jednego z najbardziej znanych miasteczek w Polsce, słynącego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł4 642 m² 603,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 253 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Leńcze o powierzchni 12,53 ara. Cała powierzchnia działki oznaczona jest w mpzp teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 100 m² 126,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów, położoną na granicy miejscowości Tarnowiec i Nowodworze, powiat tarnowski, małopolska. Świetna lokalizacja najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł7 531 m² 211,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7531 m , składająca się z dwóch działek: działka nr   .

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 800 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana idealna pod dom marzeń! Cena: 140 000 pln Cena za m : 77,78 pln / m Powierzchnia działki: 1800 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł9 400 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 70-letni las, w którym dominują głównie dęby i sosny. Lokalizacja: perła, gm. Dębno, powiat brzeski (małopolskie) Nieruchomość składająca się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolnej o powierzchni 0,3097 ha zlokalizowana w miejscowości Szymbark, gm. Gorlice, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 900 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promo Estates prezentuje na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Czulice. Lokalizacja: miejscowość Czulice położona jest w gminie Kocmyrzów - Luborzyca w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł2 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie sąsiadujące działki budowlane - 24 a i 34 a | Łąkta Dolna Możliwość zakupu razem lub osobno Oferujemy na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlane Pogórska Wola - 56 ar! Oferujemy do sprzedaży dwie sąsiadujące działki budowlane o łącznej powierzchni 56 ar, położone w miejscowości Pogórska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 433 m² 152,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: librantowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 14,33 ar (1433 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, gaz w granicy, prąd, obecnie na działce istnieje możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 360 zł5 343 m² 261,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 sąsiadujące działki budowlane w Stryszowie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży czterech sąsiadujących ze sobą działek o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł1 709 m² 249,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Apex Koncept prezentuje wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową o powierzchni 1709 m , położoną w malowniczej Kasinie Wielkiej. Działka z bezpośrednim dostępem do głównej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 000 m² 19,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka - świetna okazja! Na sprzedaż działka rolna/siedliskowa z możliwością przekształcenia na budowlaną - proces zmiany planu już trwa! Lokalizacja: cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 797 m² 127,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sułkowice to urokliwa wieś w powiecie wadowickim, ceniona za bliskość natury, spokojny charakter i dobrą komunikację z Krakowem, wadowicami oraz Myślenicami. Właśnie tutaj, przy.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł1 659 m² 133,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Dobra w rejonie Górki Plebańskiej, w powiecie Limanowskim. Teren świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 153 m² 69,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę trzech działek budowlanych, zlokalizowanych w miejscowości Borzęcin miejscu, które łączy urok spokojnego życia z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki pod zabudowę jednorodzinną nad Jeziorem Mucharskim - gmina Mucharz, inwestycja z potencjałem! Oferuję na sprzedaż działki ewidencyjne nr 322 i 325/1 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 486 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka znajdująca się W miejscowości rudno W gminie krzeszowice oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax Działka o powierzchni 7486 m2. Objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem działkę o powierzchni 2 Ha w gminie Słomniki. Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - działka z bezpośrednim wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 500 m² 386,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz stworzyć swój wymarzony dom. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana uzbrojona położona w miejscowości Zelków, przy ul. Kościuszki, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni ok. 27 arów, położoną w miejscowości Wielkie Drogi w gminie Skawina. Około 10 arów posiada przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł9 900 m² 60,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zasań (gm. Myślenie) widokowa działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni99 arów, położoną w miejscowości Zasań, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 15 ar | Łososina Dolna - powierzchnia: 15 ar - rodzaj: działka budowlana - przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

146 340 zł2 439 m² 60 zł/m²