dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 249 ogłoszeń

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Targowisku. Działka budowlana położona w dobrze skomunikowanym miejscu, między.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł805 m² 111,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 11 działek położony w malowniczej miejscowości Szymbark, położonej w Beskidzie Niskim, zaledwie 5 km od granic Gorlic. Zostały 2 ostatnie działki! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł650 m² 164,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatnią z trzech działek budowlanych w Tarnowie-Krzyżu, o powierzchni 6.5 ara. Działka zlokalizowana w terenie, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 544 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane położone w miejscowości Lichwin gmina Pleśna ok. 14 km na południe od Tarnowa. Działki nr 94/2 o powierzchni 1277 mkw. 94/3.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 900 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam na prezentację działki na sprzedaż, położonej w miejscowości Chełm, w gminie Bochnia. Jeżeli chcesz zamieszkać w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, to to.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł848 m² 165,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,48 ar, położona w miejscowości Inwałd, przy ulicy Os. Korcza. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł2 772 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 300 m² 208,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 2300 m | Wszystkie media | Przeznaczenie Mieszkalno-Usługowe | Przy dk28 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlano-rolna w pełni uzbrojona o powierzchni 1,0174 ha, w tym 55,65 ar części budowlanej. Możliwa zabudowa o charakterze komercyjnym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

723 600 zł1 206 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca w którym widok na góry zapiera dech w piersiach? - Mam coś dla Ciebie! na sprzedaż widokowa działka W miejscowości sierockie | 1206M2 podstawowe informacje: - działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 700 m² 82,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 47 arów - część budowlana + zieleń, cicha okolica, media, atrakcyjna cena! Na sprzedaż działka o powierzchni 47 arów , w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlana Polekarcice, gmina Koniusza w powiecie proszowickim. Piękna widokowa działka, idealna dla rodzin ceniących sobie spokój i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - 1000 m , Babice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , wymiary w przybliżeniu 40x25, działka posiada aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Pojałowicach, w gminie Miechów, 8 km od Miechowa i 40km od Krakowa. Działka ma numer geodezyjny 345/1, powierzchnię 13 ar, 27 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 424 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacjac: faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolskie) Powierzchnia 2424.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 100 m² 135,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - działka przy uzdrowisku wapienne W beskidzie niskim w Gminie nowopowstające Kąpieliska Sękowskich basenów geotermalnych! W pobliżu sklep, basen, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do działki rolno-leśno-budowlanej o powierzchni 1,3937 ha, oznaczona numerem ewidencyjnym 702/9, wraz z udziałami w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka rolna o powierzchni 2600m2 , z klasą gruntu ivb. Położona w miejscowości Wola Radziszowska gmina Skawina. Dojazd do samej działki drogą gminną utwardzoną. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł11 003 m² 77,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż malownicza działka w sercu Pienin! Lokalizacja: woj. małopolskie, powiat nowotarski, gmina Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 1,1003 ha (11 003 m ) Wymiary: ok. 50 m x 223.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "b" 4123/17 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 050 m² 161,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o powierzchni około 10,5 ara, położona w malowniczym zielonym miejscu blisko miejscowości Cianowice, w okolicy jest luźna zabudowa jednorodzinna i zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 702 500 zł11 900 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka: 1,19 ha w jednym kawałku - idealna pod inwestycję lub budowę domu! Oferujemy atrakcyjną działkę, położoną w pobliżu malowniczego zalewu To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł880 m² 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów o pow. 8,8 ara. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Definito Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować działkę rolną nr 1089 o powierzchni 1520 mkw, położoną w Zabierzowie Bocheńskim, gm. Niepołomice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł10 198 m² 85,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice o pow. 1,0198 ha. Działka pochyła, niezagospodarowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2420m2. Wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny. Widok na Tatry. Zaskale. DO oferty została.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 085 m² 341,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12,25 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę budowlaną w Roczynach, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu granicy Andrychowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 22a położona w okolicy ul. Wygon. Dojazd do posesji drogą utwardzoną oraz ostatni fragment polną. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 21m.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł8 800 m² 22,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Maszkienice, gmina Dębno. Działka o numerze ewidencyjnym 85/3, powierzchni 88 arów, w kształcie prostokąta. Szerokość frontu wynosi około 31.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0780 ha, położona w malowniczej miejscowości Klimkówka w Beskidzie Niskim (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Ropa). Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł1 514 m² 392,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w spokojnej, malowniczej okolicy w pobliżu zalewu Na Piaskach w Kryspinowie. Doskonała lokalizacja szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł5 867 m² 141,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł2 585 m² 116,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni ponad 25 arów w miejscowości Zakliczyn od Krakowa około 19 km. CO sprzedajemy? Nieruchomość w spokojnej okolicy położona wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 661 m² 252,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni około 16,61. Szerokość około 30 metrów. Kształt i przybliżone wymiary w galerii zdjęć. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko. Teren płaski o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą betonową. Media: - prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 700 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jankówka, gmina Wieliczka Prezentujemy działkę o powierzchni 2700 m2, znajdującą się w miejscowości Jankówka -zaledwie 9 km od Rynku w Wieliczce. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

179 600 zł1 320 m² 136,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- bardzo widokowa działka na wzniesieniu, 13.20 ar Bardzo atrakcyjna lokalizacja, tuż za granicą Tarnowa. Przedmiotem sprzedaży jest działka numer - 391/20 Spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna 1,85 ha Wola Lubecka, gmina Ryglice Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1,85 ha, położona w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,72 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij