dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Popka

Bochnia,małopolskie

44 900 zł450 m² 99,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z większych działek w rod Bochnia Górnik - o powierzchni ok. 450 m , zabudowana solidnym, murowanym domkiem z tarasem oraz piwnicą. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Jerzmanowice,małopolskie

269 000 zł717 m² 375,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 717m2 , położoną w Jerzmanowicach woj. Małopolskie w niewielkiej odległości od Olkusza. Działka dedykowana jest dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lipnica Górna,małopolskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Lipnica Górna w gminie Lipnica Murowana, powiat bocheński, woj. małopolskie. Działka nr 80/1, prostokątna o powierzchni 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł3 210 m² 146,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem pod wymarzony dom | Skawina Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu z dużym ogrodem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do Krakowa ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bochnia

Bochnia,małopolskie

229 000 zł2 360 m² 97,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 23,60 ar na sprzedaż w miejscowości Bochnia na osiedlu Kurów. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Halna

Krynica-Zdrój,małopolskie

350 000 zł965 m² 362,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem Krynica-Zdrój, ul. Halna Są miejsca, które kupujesz i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Siarczanogórska

Kraków,małopolskie

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Swoszowicach. Działka bezpośrednio przy ulicy asfaltowej z mediami: prąd , woda , gaz , kanalizacja. Plan zagospodarowania Swoszowice Wschód. Powierzchnia zabudowy 29% ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kwaśniów Dolny

Kwaśniów Dolny,małopolskie

229 000 zł5 235 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje działkę budowlano-rolną w miejscowości Kwaśniów Dolny gmina Klucze. Działka o powierzchni 5235m2 zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł581 m² 2 409,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową - jednorodzinną - objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Kraków Wola Justowska ul. Brzegowa nieruchomość: oferujemy Państwu do kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Poręba Żegoty

Poręba Żegoty,małopolskie

6 200 000 zł110 000 m² 56,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży obiekt o powierzchni 1500 m2 na działce 11 000m2 położony w podkrakowskiej miejscowości Poręba Żegoty na trasie kraków-zator-oświęcim. Zaledwie 8 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

199 000 zł1 350 m² 147,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: barcice, gm. Stary Sącz, ok. 1,6 km od centrum - powierzchnia: 13,5 ar - przeznaczenie: w większości zabudowa jednorodzinna, (w projekcie nowego mpzp - całość terenu - budowlana) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Orzeszkowej

Libiąż,małopolskie

34 900 zł2 700 m² 12,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam dwie działki rolne o numerach 980/1 i 980/2 za torami w Libiążu między ulicami Przy Torze i Orzeszkowej. Działki nie posiadają dojazdu i są zakwalifikowane jako Ps IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

150 000 zł300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż, działka, kraków, krowodrza-Zwierzyniec, chełm ulica Pylna (przecznica ulicy Podłużnej) Działka rolna o powierzchni ok. 300 m2 położona na terenie "zieleni urządzonej".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

940 000 zł3 100 m² 303,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Mogilanach, koło Krakowa. Działki mają powierzchnię 9, 11, 12 arów. Działki mają szerokość 20 - 22 m. Wszystkie działki są płaskie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rączna

Rączna,małopolskie

550 000 zł2 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 25 arów, z czego ok. 12 arów stanowi część budowlana. Nieruchomość położona w miejscowości Rączna (gmina Liszki), zaledwie 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Chojnik

Chojnik,małopolskie

170 000 zł34 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 3,42 ha Chojnik, gm. Gromnik Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek gruntowych położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dąbrowa

Nieporaz,małopolskie

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 8 arów każda, położonych w miejscowości Nieporaz. Działki mają równą, regularną powierzchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Zawada,małopolskie

470 000 zł5 600 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: 604*196*759 Ładna, duża, widokowa działka w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Uwaga: obniżona cena! okazja! Oferuję do sprzedania działkę - 56 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

79 000 zł872 m² 90,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w gminie Wierzchosławice: - 1,5 km od centrum Wierzchosławic, - 3 km do węzła autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wola Lubecka

Wola Lubecka,małopolskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Rolno-Budowlana w Woli Lubeckiej Twoje spokojne zacisze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha i 1 ar, usytuowana w malowniczej i cichej okolicy - Wola Lubecka. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

85 000 zł1 033 m² 82,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękne działki budowlane widokowe położone w malowniczej miejscowości Łysa Góra, (pow .Brzeski )na najwyższym szczycie tej okolicy. Działka możliwa do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnarowa

Wojnarowa,małopolskie

110 000 zł3 200 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 32 ar | Wojnarowa, gm. Korzenna - powierzchnia: 32 ar - rodzaj: wydane wz - warunki zabudowy na budowę 2 domów jednorodzinnych - media: możliwość podłączenia z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wołowice

Wołowice,małopolskie

220 000 zł720 m² 305,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

TA oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować działkę budowlana na terenie gminy Czernichów w miejscowości Wołowice. Nieruchomość objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wojnicz

Wojnicz,małopolskie

269 000 zł1 921 m² 140,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka wojnicz przestrzeń na twoje plany Cena: 269 000 zł | Powierzchnia: 19,21 ara | Możliwość podziału na 2 działki Jestem działką w Wojniczu i mam w sobie ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowa Jastrząbka

Nowa Jastrząbka,małopolskie

89 000 zł8 926 m² 9,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka leśna. Kiedyś było to pole orne, jednak nieuprawiane, przez 30 lat zarosło drzewami. Mam też kilka innych działek do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wójtowa

Wójtowa,małopolskie

35 000 zł1 929 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas zwalnia, a jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Taka właśnie jest ta 19-arowa działka rolna, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

9 200 000 zł30 000 m² 306,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod usługi, logistykę, magazyny ( do 12 m wysokości) w Nowym Sączu o pow. 3 ha. Teren dobrze skomunikowany z dobrym dojazdem dla tir. Cena 9 200 000 zł. netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kłaj

Kłaj,małopolskie

300 000 zł1 191 m² 251,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż budowlana działka nr 2212 w miejscowości Kłaj .Pow 12ar .Dojazd bezpośrednio z głównej drogi .Na działce umiejscowiony jest dwustanowiskowy garaż z kanałem .Podciągniety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

 

 

Jurków,małopolskie

90 000 zł861 m² 104,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 861 m2 położona w malowniczej miejscowości jurków , gmina Dobra, powiat limanowski. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne Potockie

Krasne Potockie,małopolskie

185 000 zł1 217 m² 152,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 12,17 ar (możliwość 24,5 ar) | Krasne Potockie, gm. Chełmiec - powierzchnia: 12,17 ar - rodzaj: działka budowlana - media: prąd, gaz, wodociąg w drodze - dojazd: droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębina Łętowska

Dębina Łętowska,małopolskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane blisko miasta! * 15 minut do Tarnowa! * Tylko 6 km do węzła A4! * Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Lokalizacja: dębina Łętowska, gm. Wojnicz, powiat tarnowski (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Spytki

Tarnów,małopolskie

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

 

 

Zakrzów,małopolskie

205 000 zł5 600 m² 36,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 56 ar - Zakrzów, gm. Wojnicz. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 56 arów, położoną w Zakrzowie, gmina Wojnicz.: Lokalizacja: Wojnicz - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

290 000 zł3 800 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z potencjałem - Wola Batorska | blisko Puszczy Niepołomickiej Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę o dużym potencjale, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Widokowa

Moszczenica,małopolskie

45 000 zł8 100 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-Leśna o powierzchni 81 ar. położona w urokliwej miejscowości Moszczenica, powiat gorlicki. Działka jest idealna jako inwestycja. Otoczona naturą To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Bieńkowice

Bieńkowice,małopolskie

239 000 zł1 214 m² 196,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 12 arów, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Bieńkowice, gmina Dobczyce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

54 000 zł3 223 m² 21,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3223 ha położoną w miejscowości Ołpiny, gm. Szerzyny, pow. tarnowski. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chyżne

Chyżne,małopolskie

150 000 zł1 125 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż posiadam działkę nr 2 i nr 3 (na zdjęciu). Działki zostały niedawno podzielone przez geodetę, dlatego nowe numery i granice nie są jeszcze widoczne na Geoportalu. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rzemieślnicza

Michałowice,małopolskie

399 950 zł1 200 m² 333,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga : wysoka obniżka ceny! Sprzedam w pełni przygotowana do budowy atrakcyjną uzbrojoną działkę budowlą numer ewidencyjny 136/4 o powierzchni 12 ar terenu zabudowy mieszkaniowej wg mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabagnie

Zabagnie,małopolskie

190 000 zł650 m² 292,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy Wolbromia. Lokalizacja: zabagnie. Wielkość działki: 650 m2. Szerokość ok. 25 m,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij