dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Pisary

Pisary,małopolskie

2 000 000 zł13 375 m² 149,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Helton prezentuje nową ofertę działki na sprzedaż w miejscowości Pisary, na terenie gminy Zabierzów. TA oferta tylko U nas. Najważniejsze informacje: nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zaborów

Zaborów,małopolskie

72 000 zł12 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane - 6 z 9 dostępnych - między 10-16 arów Cena 6tys za ar. Działki na równym terenie, okolice (brzesko-Tarnów-Kraków),prąd światłowody, wodociąg, gaz. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wielopole

Wielopole,małopolskie

42 000 zł4 983 m² 8,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wyjątkowa działka rolno-leśna O powierzchni 0,4983 ha, położona W miejscowości wielopole, w gminie olesno, powiat dąbrowski. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

399 000 zł2 200 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz pięknej, widokowej działki w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korzenna

Korzenna,małopolskie

550 000 zł5 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka położona w Korzennej. idealna pod inwestycje bądź własny dom. Działka objęta mpzp z zabudowa jednorodzinną i częściowo rolna. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Wołowice,małopolskie

215 000 zł1 200 m² 179,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 10 arów , płaska , wolnostojąca. Działka znajduje się 15 km od centrum Krakowa.W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła,przedszkole,sklepy,las. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gaboń

Gaboń,małopolskie

259 000 zł6 975 m² 37,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: gaboń (gmina Stary Sącz) - Powierzchnia: 69,75 ar (6975 m ) - Przeznaczenie mieszane: mn (ok 20 ar) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zl (ok 40 ar), tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pogorzany

Pogorzany,małopolskie

950 000 zł11 100 m² 85,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - rolna w pobliżu Diabelskiego Kamienia Rozpoczęta budowa, przyziemie kompletne z dużym garażem. Granicząca z lasem. Cicha spokojna okolica. Według aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlano-Usługowa 1100m2 z Widokiem na Giewont, czarny dunajec/kościelisko/zakopane. Lokalizacja: na terenie gminy Czarny Dunajec znajduje się wiele obiektów architektury sakralnej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siekierczyna

Siekierczyna,małopolskie

99 000 zł1 207 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana z Warunkami Zabudowy - Siekierczyna k. Limanowej - 12 Arów Spokoju Opis Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 12 arów (1207 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 250 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedania przepięknie położone 2 działki budowlane o powierzchni ok 25 a każda, w miejscowości Zabierzów. Działki rezydencyjne z aktualnymi pozwoleniami na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zofipole

Zofipole,małopolskie

720 000 zł9 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wstrzymana. Działka budowlano-rolna położona w miejscowości Zofipole, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce. Grunt ma powierzchnię 1,4870 ha, jest objęty planem miejscowym o szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartkowa-Posadowa

Bartkowa-Posadowa,małopolskie

215 000 zł940 m² 228,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjne działki budowlane Lokalizacja - miejscowość Bartkowa Posadowa, gmina Gródek nad Dunajcem Idealne miejsce do stworzenia wymarzonego domu w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łącko

Łącko,małopolskie

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w atrakcyjnej miejscowości Czarny Potok, gm. Łącko, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. W sprzedaż dostępne jest działka o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Boczów,małopolskie

110 000 zł1 100 m² 113,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 11,43 arów położona w urokliwej miejscowości Boczów (gmina Łapanów, powiat bocheński). To wyjątkowe miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Śląska

Przeginia Duchowna,małopolskie

3 800 000 zł20 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy atrakcyjną działkę budowlaną usługową. W planie zagospodarowanie terenu oznaczona symbolem , U1" Działka przy głównej drodze nr 780 gm. Czernichów - Przeginia Duchowna. Działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sieraków,małopolskie

430 000 zł2 104 m² 204,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę wyjątkowej 21 ar działki, położonej w Sierakowie, zaledwie 300 m od pięknego dworu znajdującego się w tej miejscowości. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krużlowa Wyżna,małopolskie

119 000 zł1 049 m² 113,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę wyjątkowych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości jaką jest Krużlowa Wyżna. Miejscowość ta jest położona wśród wspaniałych krajobrazów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ptaszkowa

Ptaszkowa,małopolskie

120 000 zł1 570 m² 76,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Ptaszkowa, gm. Grybów, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudy-Rysie

Rudy-Rysie,małopolskie

124 000 zł1 100 m² 112,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę, projekt domu dertona (kb Projekt). Rudy-Rysie, gm. Szczurowa, powiat brzeski; znakomity dojazd do autostrady A4 i Krakowa. Piękna okolica, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Biczyce Dolne,małopolskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu 10 ar działkę budowlaną z pięknymi górskimi widokami położoną w Biczycach Dolnych przy drodze krajowej 28. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Chochołów

Chochołów,małopolskie

480 000 zł800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu inwestycyjną działkę budowlaną w miejscowości Chochołów gm. Czarny Dunajec powiat nowotarski, województwo małopolskie. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borzęta

Borzęta,małopolskie

125 000 zł1 048 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną usytuowaną w Miejscowości Borzęta. Cisza i spokój to nie jedyne atuty tej działki. Działka budowlana o pow. 10,48a. Aktualnie działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szarów

Szarów,małopolskie

513 000 zł2 700 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania widokową działkę budowlaną o powierzchni ok.27a - w Szarowie. Spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna. Działka pochylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gronków

Gronków,małopolskie

445 000 zł14 791 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Gronkowie o łącznej powierzchni 1,4791 ha. W tym ok. 2200 m2 objęte miejscowym planem zagospodarowania jako mrj (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł616 m² 3 327,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż | ul. Emaus | Prestiżowa lokalizacja Zwierzyniec, kraków Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Buczyna

Buczyna,małopolskie

99 000 zł1 225 m² 80,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Buczyna - działka budowlana z mpzp, w otoczeniu lasu i natury Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 12,25 ar, położoną w malowniczej Buczynie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Daszyńskiego

Żarki,małopolskie

99 000 zł918 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładna, ustawna działka budowlana w Żarkach. - ustawna działka kształtem zbliżonym do kwadratu. - druga linia zabudowy. - spokojna okolica. - dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Nowy Sącz,małopolskie

395 000 zł3 001 m² 131,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! na sprzedaż działka przemysłowa! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Zakładników w Nowym Sączu. Kształt: prostokąt Ukształtowanie: teren zróżnicowany Powierzchnia: 3000m2 *ok. 1400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowa

Klucze,małopolskie

210 000 zł837 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania piękna działka W całości budowlana położona w Kluczach przy urokliwej ulicy nowej powierzchnia działki wynosi 837m2 szerokość działki wynosi: około 26 metrów. Według Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skawa

Skawa,małopolskie

1 250 999 zł9 747 m² 128,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skawa, na wzgórzu Orzechówka. Prąd, gaz, projekt ogrodzenia. Wjazd z drogi asfaltowej. Powierzchnia 9747 metrów kwadratowych. Wymiar 78x131 metrów. W planie zagospodarowania symbol mnr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Bolechowice,małopolskie

487 000 zł1 000 m² 487 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okolica ul.Spokojnej w Bolechowicach WIDOKOWA, 10 AROWA , POD DOM WOLNOSTOJĄCY. Wszystkie media : woda , prąd , gaz , kanalizacja. Plan zagospodarowania obowiązujący. Zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

2 550 000 zł6 800 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora - 68 arów. Oferta sprzedaży działki budowlanej - Łuczanowice, kraków Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 68 arów, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wilcza

Tarnów,małopolskie

153 024 zł1 353 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Powierzchnia działki wynosi 1353 m . Działka nr 116/3 obręb 0048 objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dąbrowa,małopolskie

199 000 zł1 002 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa, gm. Chełmiec. Lokalizacja: dąbrowa, pow. nowosądecki, gm. Chełmiec. Wieś ta leży w Kotlinie.