dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Stare Żukowice

Stare Żukowice,małopolskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom z ogrdem, blisko lasu? Mam dla Ciebie działki pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja: stara Jastrząbka, gm. Lisia Góra, powiat tarnowski Na sprzedaż działki wydzielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubinka

Lubinka,małopolskie

149 000 zł1 360 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Tatry | Lubinka, gm. Pleśna | 14 arów Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części miejscowości Lubinka (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tenczynek

Tenczynek,małopolskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Widokowa działka mnr1 zabudowa mieszkaniowo-usługowa, asfalt, media Na sprzedaż atrakcyjna działka oznaczona w planie zagospodarowania symbolem mnr1 tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzegorzowice Wielkie

Grzegorzowice Wielkie,małopolskie

200 000 zł1 553 m² 128,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna, działka budowlana o pow. ponad 15 a, z wystawą na południowy - zachód, położona w miejscowości Grzegorzowice Wielkie, w gminie Iwanowice. Kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

90 000 zł13 000 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa Niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno - leśna o powierzchni 1,3 ha w Szymbarku koło Gorlic. Położna jest w malowniczej scenerii otoczona lasem i górami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 230 000 zł5 571 m² 220,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 55,71 ara, obejmująca działkę wraz z drogą wewnętrzną, w całości przeznaczona pod zabudowę. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lisia Góra

Lisia Góra,małopolskie

150 000 zł6 800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji, blisko centrum logistycznego dpd. Lokalizacja: lisia Góra, powiat tarnowski Powierzchnia 6800 m2, wymiary ok 13m x 460m To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

800 000 zł15 m² 54 869,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż gotową inwestycję deweloperską obejmującą działkę budowlaną o powierzchni 14,58 ha, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę, wydanym przez Starostę Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

1 039 000 zł5 100 m² 203,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 51 arów, położony w Kornatce (gmina Dobczyce) i objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grębynice

Grębynice,małopolskie

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 5 działek budowlanych, zlokalizowanych w malowniczej i spokojnej miejscowości Grębynice, w gminie Zielonki. Oferta ta jest idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bogumiłowice

Bogumiłowice,małopolskie

420 000 zł2 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa w Bogumiłowicach 1km od zjazdu z A4 węzeł Grupa Azoty. Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę przemysłową o powierzchni 2800 m2; położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

135 000 zł700 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7 arów, położona w Zgłobicach, na granicy z Koszycami Małymi, w otoczeniu nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szarwark

Szarwark,małopolskie

120 000 zł1 900 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji 5*0*5*7*9*6*8*2*1 Mail: wymiary działki: 38m x 50m Jeśli szukasz działki budowlanej, w pięknej i cichej okolicy tuż koło Dąbrowy Tarnowskiej z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Królowej Polski

Włosań,małopolskie

346 500 zł1 100 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 ar, położona na pograniczu miejscowości Włosan i Konary, w gminie Mogilany. Parametry działki: objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Centralna

Jerzmanowice,małopolskie

220 000 zł1 761 m² 124,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 17 ar z projektem nowoczesnego domu i pozwoleniem na budowę! Lokalizacja: jerzmanowice, druga linia zabudowy, z dogodnym dostępem do drogi gminnej. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ryczów

Ryczów,małopolskie

995 000 zł3 674 m² 270,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zespół Annderson przedstawia Państwu nieruchomość gruntową - działki z dużym domem, zabudowaniami gospodarczymi oraz prywatnym lasem (zasadzonym przez obecnych właścicieli) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Myślenice,małopolskie

377 000 zł463 m² 814,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka budowlano-usługowa o powierzchni 4,63 arów jest położona w Centrum Myślenic 70m od Galerii Stara Cegielnia i w odległości 200 m od Rynku. Plan miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Kolanowska

Bochnia,małopolskie

1 000 000 zł26 000 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni ok. 260 ar przy ulicy Kolanowskiej w Bochni (przy lasku Dębnik), na którą składają się trzy następujące połączone działki: (1) 3807.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

1 975 000 zł4 000 m² 493,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 40 arów, położona przy ul. Wimmera w Niepołomicach, w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowo-usługowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ruciana

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kraków ul.Ruciana, dzielnica Podgórze. Powierzchnia 1000m2. Aktualne warunki zabudowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wz o powierzchni 1000m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olszynowa

Bochnia,małopolskie

650 000 zł6 551 m² 99,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o potencjale inwestycyjnym w Bochni, położona w rozwijającej się dzielnicy osiedle Krzyżaki. Działka o numerze 3750/2 to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

650 000 zł927 m² 701,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 9 arowa - płaska szerokość 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

20 520 zł13 680 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka o powierzchni ok. 1,3 ha, położona w okolicy ul. Księcia Józefa (przegorzały). Grunt przeznaczony pod usługi sportu, z możliwością zabudowy budynkami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krótka

Zabierzów,małopolskie

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Boleń

Boleń,małopolskie

999 000 zł7 863 m² 127,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-rolną o powierzchni całkowitej 78,6 ar. Część budowlana 24 ary, wymiary 19x124 m, część rolna - wymiary 12-19x330 m. Działka niezabudowana, równa, widokowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kulisiewicza

Szlembark,małopolskie

995 000 zł2 149 m² 463,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę widokową z panoramą Tatr i Jeziora Czorsztyńskiego Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2189 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Beskidzka

Targanice,małopolskie

1 100 000 zł8 784 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka inwestycyjna położona 5km na południe od Andrychowa - w centrum Targanic - przy drodze wojewódzkiej 781 prowadzącej do Żywca. Działka ma pow. 8784m2, szerokość od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Młyńczyska

Młyńczyska,małopolskie

520 000 zł12 500 m² 41,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,25 ha (10 ar budowlana, 115 ar rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną) w miejscowości Młyńczyska, gmina Łukowica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wola Marcinkowska

Wola Marcinkowska,małopolskie

79 000 zł1 700 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia o powierzchni 17 ar położona w miejscowości Wola Marcinkowska, gmina Chełmiec. Teren lekko nachylony w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Nowy Sącz, przy ul. Lwowskiej Działka leży zaraz obok drogi krajowej, do której jest bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Paszyn

Paszyn,małopolskie

110 000 zł2 600 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 26 ar położona w miejscowości Paszyn, gmina Chełmiec. Działka leży w spokojnej okolicy na lekko pochylonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bogumiłowice

Bogumiłowice,małopolskie

460 000 zł3 600 m² 127,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia działki budowlano-inwestycyjnej o powierzchni 0,5 ha w Bogumiłowicach, gmina Wierzchosławice, powiat Tarnowski, małopolska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Lipnica Wielka

Lipnica Wielka,małopolskie

170 000 zł1 795 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana w miejscowości Lipnica Wielka tzw " Na grapie" Na działkę wydano pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia: 1795m2 Wymiary: 29 60nr. ewid. działki: 4833dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nawojowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 130 000 zł2 610 m² 432,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna z aktualnym planem zagospodarowania ( mieszkalny / usługowy) wysokość zabudowy 12 m.Bardzo dobra lokalizacja ( skrzyżowanie Nawojowska i 29-go Listopada).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Szlembark

Szlembark,małopolskie

350 000 zł1 463 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Miejscowości Szlembark ul. Słoneczna. Widoki z tego miejsca zachwycają nieustannie nawet miejscowych. Całe pasmo Tatr, jezioro Czorsztyńskie, pieniny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kassali

Tarnów,małopolskie

35 000 zł300 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na odpoczynek od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż urokliwa działka rod na ogródkach działkowych semafor przy ul. Stanisława Kassali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Paszyn

Paszyn,małopolskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana | 15 ar | Paszyn, gm. Chełmiec - Powierzchnia: 15 ar (1 500 m ) - Rodzaj: działka budowlana - Media: prąd, gaz, wodociąg gminny - Dojazd: droga gminna asfaltowa/betonowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawoja

Zawoja,małopolskie

500 000 zł3 519 m² 142,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż Siedlisko, cisza i spokój w górach - Zawoja Szukasz miejsca, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku? Marzysz o działce w górach, która stanie się Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamienica

Kamienica,małopolskie

130 520 zł1 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1004 m2, położoną w Gminie Kamienica, powiat limanowski, woj. małopolskie. Cena działki 130.520,00 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 980 000 zł2 800 m² 707,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 28 arowa - płaska szerokość 124m.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij