dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

350 000 zł2 701 m² 129,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 27a, położoną w Spytkowicach w spokojnej, zielonej okolicy. Powierzchnia budowlana zajmuje około 19a działki,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł10 900 m² 19,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-rekreacyjna | 1,09 ha | Zabrzeż, gm. Łącko - powierzchnia: 1,09 ha - rodzaj: działka rolno-rekreacyjna - mpzp: teren rolny z możliwością budowy budynku trwale związanego.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł5 539 m² 10,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Płaza, 5539 m Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5539 m położona w Płazie. Teren znajduje się na wzgórzu, w spokojnej okolicy otoczonej polami.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł650 m² 238,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Osiek pod Olkuszem, stanowiące idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego, zabudowę zagrodową lub usługi nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 200 m² 140,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom ponad chmurami. Dosłownie. Masz dość patrzenia w ścianę bloku? W Łętowem Twoją jedyną ścianą będzie las i horyzont. Ta skarpa na wjeździe to Twój prywatny filtr oddziela.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 102 m² 267,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cześć z tej strony Michał z homfi! Zapraszam do zakupu urokliwej działki budowlanej w malowniczej górskiej miejscowości Zawoi, położonej w pięknej Małopolsce. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - oleśnica gmina olesno! Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w pierwszej i drugiej linii zabudowy. Dojazd do działek drogą asfaltową. I linia zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 180 m² 123,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczym Podsarniu Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni ok. 2180 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł800 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: cholerzyn miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki 18 minut od Krakowa, 3 minuty od Liszek i Kryspinowa. 400m przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 100 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja. Działka budowlana z ładnym widokiem na pasmo Babiej Góry - Zawoja. Łączna powierzchnia wynosi 3100 m2 i obejmuje kilka działek łączących się ze sobą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł5 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana pod zabudowę zagrodową o pow. 0,5002 ha w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 192 m długości, ok. 26 m szerokości, pierwsza linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

332 500 zł1 075 m² 309,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana mn położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy działce Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 700 m² 52,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 37 arów zlokalizowana w Lipinach gm. Dabrowa Tarnowska. Działka nie jest objęta mpzp - możliwość zabudowy (mieszkaniowej) po wystąpieniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3033 m , położona w miejscowości Poręba Wielka, przy ul. Tyszkiewicza. Działka usytuowana jest w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł2 591 m² 146,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaję działkę budowlaną o powierzchni 2 591 m położoną w Roczynach k. Andrychowa, w pięknej, lekko górzystej okolicy Beskidu Małego. To idealne miejsce pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmiemy działkę zlokalizowaną przy ulicy ciepłowniczej w Krakowie położoną pomiędzy pętlą autobusową a ulicą Szafrańską. Jest to teren w pierwszej linii zabudowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

7 840 000 zł9 800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki inwestycyjne o łącznej pow. około 98 arów zlokalizowane w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie -zesławice. Działki w kształcie nieregularnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 900 m² 82,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana w Wieprzu , dzielnica Krakowica o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

738 850 zł1 502 m² 491,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15 arowa działka z przeznaczeniem budowlano - inwestycyjnym. Lokalizacja: zabierzów, znany z bliskości do Krakowa i świetnej infrastruktury, zyska jeszcze więcej po.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 118 m² 169,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podszkle gm. Czarny Dunajec o pow. 2118 m2. Działka o nr ew. 2873 i wymiarach szer. 22-24,5m i dł. 80m. Wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 080 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziialka sklada sie z dwóch wydzielonych działek Dzialka o nr 12309/4, 12310/2 Calosc 20,8 ara

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 460 m² 108,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w zacisznym, zielonym miejscu, gdzie słychać śpiew ptaków i czuć błogi spokój? Masz dość miasta i szukasz przestrzeni, gdzie naprawdę można odpocząć? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł12 783 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu piękną działkę rolną w Podolanach. Działka położona jest przy drodze gminnej na szczycie i zboczu wzniesienia. świetna inwestycja, biorąc pod uwagę rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w Andrychowie. Nieruchomość usytuowana przy jednej z bocznych ulic w cichej, spokojnej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przy dk 75 | 28 ar | Okocim / Brzesko - powierzchnia: 28 ar - mpzp: teren dopuszczający zabudowę zagrodową w gospodarstwach rolnych - ukształtowanie: teren płaski - dojazd: bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 489 m² 17,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,25 ha , położona w Zawadzie Lanckorońskiej (gm. Zakliczyn). Wymiary działki to ok. 200 m X 60m. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana w Luborzycy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę działki budowlanej , położonej w spokojnej i szybko rozwijającej się części Luborzycy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 25.37 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Ł.2MN.04). Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł488 m² 512,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| do sprzedania świetnie położona działka przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym w centrum Słomnik. Działka o powierzchni 4,88 a, położona w drugiej linii zabudowy, o lekkich.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 980 m² 1,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnię nieutwardzoną w Tarnowie przy ulicy Bandrowskiego na dz. nr. 25/119. Teren nieutwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57 000 m² 13,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 57 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona ok 3,5 km od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 795 m² 122,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Skrzyszowskim prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do sprzedaży Działkę o powierzchni 42 ara, pod zabudowę mieszkalną w rejonie Tyńca - Kostrza w bliskiej odległości od Autostrady A4. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad potokiem w sercu Gorców Ochotnica Dolna, 5637 m Obiektem sprzedaży jest działka budowlana leżąca nad potokiem w Ochotnicy Dolnej. Okolica dookoła to teren typowo.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 44 ar położona w miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko. Teren płaski o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą betonową. Media: - prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł13 300 m² 172,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana według obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Bardzo dogodny dojazd do nieruchomości - asfaltowa droga. Działka jest lekko nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę produkcyjno-usługową położoną w Morawicy gm. Liszki. Działka o powierzchni 2500 m2 usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego w Balicach.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 386 m² 135,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo widokowa działka na wzniesieniu, 13.86 ar Bardzo atrakcyjna lokalizacja, tuż za granicą Tarnowa. Przedmiotem sprzedaży jest działka numer - 391/21 Spokojne miejsce, w sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł2 700 m² 3,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,27ha, zlokalizowaną w miejscowości Szarwark gmina Dąbrowa Tarnowska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 656 m² 240,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z możliwością zabudowy w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o pow. 16,56 ara. Działka płaska, widokowa, w kształcie prostokąta, o wym: 26m / 64m.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij