dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Szczepanowice,małopolskie

299 000 zł4 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno - budowlaną o powierzchni 46 arów, położoną w cichej i malowniczej miejscowości Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowski. Działka jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Szczepanowice,małopolskie

189 000 zł3 300 m² 57,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 33 arów, położoną w zacisznej i malowniczej miejscowości Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowski. Działka jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Grajów,małopolskie

142 000 zł1 200 m² 118,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę położoną w Grajowie, gm. Wieliczka położoną w otulinie lasu w zielonej, niezabudowanej części. Media na działce sąsiedniej ( prąd ok 50m, woda ok 70m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatowa

Karniowice,małopolskie

589 000 zł7 000 m² 84,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, widokowa działka rezydencyjna o powierzchni 70a w Karniowicach k/krakowa. Ta wieś położona u stóp Bramy Bolechowickiej zapewnia z jednej strony prawdziwie wiejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

1 100 000 zł5 900 m² 211,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa przy dk94. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Grodkowice. 59 arowa działka zlokalizowana w miejscowości Grodkowice położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Oleksówki

Nowy Targ,małopolskie

99 000 zł2 502 m² 39,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Las, łąka, zadrzewiona; media/instalacje: prąd, w otoczeniu działki; otoczenie: las, łąka; dojazd: droga polna; wymiary: 27x95; do sprzedania polana w lesie w Gorcach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Królowej Polski

Włosań,małopolskie

250 000 zł881 m² 283,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Włosań, gmina Mogilany Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 881 m , położoną w centrum Włosania przy ulicy Królowej Polski, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 900 000 zł6 780 m² 280,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Andrychowie o pow. 67,80 ar w widokowym miejscu. Działka ogrodzona, lekko pochylona z dostępem do drogi gminnej. Media: gaz, prąd i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wielopole

Wielopole,małopolskie

789 000 zł3 095 m² 254,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjno-budowlana o łącznej powierzchni 3095 m2, składająca się z czterech przyległych działek nr 284 o pow. 0,1152 ha, 285 o pow. 0,0641, 286 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Byszyce

Byszyce,małopolskie

369 000 zł2 550 m² 144,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną, o powierzchni około 25 ar zlokalizowaną w Byszycach (gmina Wieliczka). Odległości do wielu dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Strzelce Wielkie,małopolskie

149 900 zł1 865 m² 80,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Strzelce Wielkie Mamy przyjemność zaprezentować działki budowlane w Strzelcach Wielkich o łącznej powierzchni 18,60a Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Czarny Potok

Czarny Potok,małopolskie

85 000 zł4 500 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna w miejscowości Czarny Potok, gm. Łącko, pow. Nowosądecki woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Proszówki

Proszówki,małopolskie

491 000 zł3 600 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa oferta dla dewelopera płaska działka do zabudowy. Dobra lokalizacja w Proszówkach koło Bochni. Blisko: szkoła, basen, kościół, sklepy spożywcze. Przedmiotem sprzedaży są działki 753.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szpitalna

Wieliczka,małopolskie

2 500 000 zł1 100 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka dla dewelopera. Bardzo dobra lokalizacja - 300m od rynku w Wieliczce Pozwolenie na budowę 4 budynków jednorodzinnych dwulokalowych -łącznie 8 lokali pum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Szklana

Szklana,małopolskie

160 000 zł2 283 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolno - budowlaną , zabudowaną starymi budynkami. Na działce stoi dom z 1952 roku o powierzchni ok 50m2 (w budynku jest woda i prąd) , stodoła -częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Salwińskiego

Kraków,małopolskie

155 000 zł300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka w kształcie prostokąta o wymiarach 10 x 30 metrów. Działka w pełni ogrodzona z dwuskrzydłową bramą. Aktualnie na działce rosą krzaki owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marcinkowice

Marcinkowice,małopolskie

500 000 zł4 300 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej lokalizacji w miejscowości Marcinkowicach koło Nowego Sącza. Działka jest duża i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sieraków

Sieraków,małopolskie

275 000 zł1 800 m² 152,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Alokum Nieruchomości prezentuje Państwu trzy działki budowlane o powierzchni ok. 18 arów w miejscowości Sieraków, gmina Dobczyce, powiat Myślenicki. Nieruchomość na sprzedaż to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ubrzeż

Ubrzeż,małopolskie

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę budowlaną w miejscowości Ubrzeż (gm. Łapanów, powiat Bocheński) w odległości około 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łapanów

Łapanów,małopolskie

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

 

 

Wilczkowice,małopolskie

325 000 zł1 320 m² 246,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dla miłośników ciszy, spokoju i kojących widoków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w miejscowości Wilczkowice (gm. Michałowice). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Byszyce

Byszyce,małopolskie

399 000 zł1 340 m² 297,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną, widokową działkę budowlaną, o powierzchni około 13,5 ar zlokalizowaną w Byszycach (gmina Wieliczka). Odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 890 000 zł73 100 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa w Woli Batorskiej Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną na Wschodnim Obszarze Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w miejscowości Wola Batorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Błonie,małopolskie

432 000 zł6 400 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 64 arów, położoną w malowniczej miejscowości Błonie, koło Tarnowa. Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jawornik

Jawornik,małopolskie

199 000 zł1 024 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 0,2070 ha, położonych w malowniczej miejscowości Jawornik, gmina Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 040 000 zł10 696 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka gruntowa niezabudowana o numerach 1477/2 oraz 1470, w mieście Myślenice, gmina Myślenice. Całkowita powierzchnia gruntu wynosi 10696 m2 o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sikorskiego

Brzesko,małopolskie

521 850 zł1 065 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Brzesko ul. Gen Wł. Sikorskiego. Powierzchnia: 10,65 ar. Numer działki w ewidencji działek: 462/14. Kształt i teren: prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Hańczowa,małopolskie

100 000 zł13 000 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiły się działki rolne o łącznej powierzchni 1,30ha ze stawem przy rzece Ropa w miejscowości Hańczowa gmina Uście Gorlickie. Teren płaski wkoło liczne drzewa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Znamirowice

Znamirowice,małopolskie

4 500 000 zł45 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

siedlisko - enklawa w lesie dostęp do jeziora

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaolszynie

Osiek,małopolskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Osiek, powiat oświęcimski Lokalizacja: ul. Zaolszynie, osiek, powiat oświęcimski Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną przy ulicy Zaolszynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

1 100 000 zł10 900 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działki gruntowa niezabudowane o numerze 220, położone we wsi Krzywaczka, gmina Sułkowice. Całkowita powierzchnia gruntu wynosi 1,0900 ha. Wymiary nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Szkolna

Zakopane,małopolskie

3 908 000 zł977 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną/ inwestycyjną znajdującą się w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Zakopanego pomiędzy dolną stacją kolejki na Gubałówkę (200m) a Krupówkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

550 000 zł6 400 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki o powierzchni 6400 m2 w malowniczej okolicy! Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną okazję inwestycyjną. Na sprzedaż mamy działkę o powierzchni 6400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łękawica

Łękawica,małopolskie

175 000 zł2 200 m² 79,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 22 arów położona przy jednej z bocznych uliczek wsi Łękawica. Dojazd do nieruchomości drogą gminna, asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzozówka

Brzozówka,małopolskie

175 000 zł1 738 m² 100,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową -usługową o pow. 1 738 m2, położona w miejscowości Brzozówka, gmina Wolbrom. Nieruchomość znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poręba Górna

Poręba Górna,małopolskie

1 300 000 zł23 222 m² 55,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania posiadamy działkę o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz o przeznaczeniu pod zabudowę zagrodową o łącznej pow. 23 222 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kokotów

Kokotów,małopolskie

800 000 zł3 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32ar w miejscowości Kokotów na granicy z miejscowością Brzegi. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach 66,5 x 48m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jurczyce

Jurczyce,małopolskie

550 000 zł19 800 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, dojazd drogą gruntową. 35 ar terenu budowlanego Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej nr 228.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Janowice

Janowice,małopolskie

260 000 zł1 016 m² 255,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji ze strony kupujących Świeże powietrze, piękny krajobraz połączone z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj położone są działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

209 000 zł3 600 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy nieruchomości o powierzchni 0,3600 ha, położonej w Krzywaczce. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mochnaczka Niżna

Mochnaczka Niżna,małopolskie

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 4 minuty od centrum Krynicy-Zdrój w turystycznej miejscowości Mochnaczka Niżna. Powierzchnia terenu to 1200m2. W tej lokalizacji bardzo rzadko występują działki na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij