dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Biórków Mały

Biórków Mały,małopolskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w m. Biórków Mały, gmina Koniusza o powierzchni 1100 m2. Działka położona w ciągu działek budowlanych przy drodze Kraków - Proszowice idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

330 000 zł1 515 m² 231,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dla kogo: dla osób, które szukają zacisznego miejsca pod zabudowę jednorodzinną Atuty: - lokalizacja w popularnej dzielnicy, świetnie skomunikowanej z miastem Nowy Sącz - działka płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Winiary

Winiary,małopolskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji ze strony kupujących Na sprzedaż 2 działki budowlane w niewielkiej miejscowości Winiary, w gminie Gdów - jedyne 4 km od samego Gdowa i tyle samo od Dobczyc. Geometria oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Karasia

Bochnia,małopolskie

49 000 zł1 980 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni ok. 20 arów w Bochni, ul. E.Karasia - przygotowana pod rekreację Oferujemy działkę rolną o powierzchni ok.20 arów (w tym ogrodzona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Boża Wola

Boża Wola,małopolskie

150 000 zł4 101 m² 36,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój dom. w spokojnym miejscu. spokojna wiejska okolica mnóstwo zieleni działka objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa dojazd z drogi publicznej lokalizacja - Wolbrom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nieporaz

Nieporaz,małopolskie

155 000 zł1 550 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki budowlane położone na pograniczu Bolęcina i Nieporazu o powierzchni 15,5 ara każda. Działki Mają kształt regularny (prostokąt) o wymiarach 27x58metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kacice

Kacice,małopolskie

200 000 zł4 600 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenną, kształtną działkę rolną o powierzchni ok. 4600 m2, położoną w m Kacice gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy. Działka stanowi prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Prandocin

Prandocin,małopolskie

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenne, kształtne działki budowlane o powierzchni ok. 1200 m2, położone w m Prandocin, gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy zabudowywanej luźno domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krościenko nad Dunajcem

Krościenko nad Dunajcem,małopolskie

80 000 zł956 m² 83,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w naszej ofercie mamy wyjątkowo widokową działkę o nr. ew. 2832 i powierzchni 956 m2, położoną poza Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Krościenko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

92 150 zł266 m² 346,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działkę rekreacyjno-wypoczynkowa zlokalizowana 5 min od ścisłego centrum Krakowa na pięknym rod "zakole Wisły". Osoby lubiące odpoczynek wśród zieleni, ceniące samodzielnie wyhodowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wojnicz,małopolskie

50 000 zł700 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 7 arów, położoną w Wojniczu. Parcela jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 18,5m x 39m - możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,małopolskie

379 000 zł6 600 m² 57,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Homeboss ma przyjemność zaprezentować 66-arową działkę budowlaną w miejscowości Zawada w gminie Myślenice Działka ma ekspozycję południową, leży na uboczu wzgórza nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sułków

Sułków,małopolskie

250 000 zł1 384 m² 180,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 13,8a w Sułkowie. Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Sułkowie (gm. Wieliczka). Wraz z działką kupujący nabywa 50% udziału w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Juszczyn

Juszczyn,małopolskie

230 000 zł1 573 m² 146,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję 2 działki budowlane w miejscowości Juszczyn (juszczyn Polany) w gminie Maków Podhalański. Działka 4079/4 o pow. 830m2 i 4079/5 o pow. 743m2. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Golkowice

Golkowice,małopolskie

360 000 zł1 255 m² 286,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Golkowice, gmina Wieliczka. Działka ma 12,55 ara powierzchni i usytuowana jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

460 000 zł1 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 10a pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Bolechowice w gminie Zabierzów. Nieruchomość o kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Tenczynek,małopolskie

130 000 zł1 400 m² 92,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest widokowa działka w Tenczynku nieopodal Krzeszowic usytuowana w cichej i spokojnej okolicy. Wokół znajdują się tereny zielone (ze - zieleń nieurządzona), co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Bogumiłowice

Bogumiłowice,małopolskie

2 000 zł3 600 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęci działka usługi ,produkcja obok zjazdu za4 Tarnów Mościce,dojazd tir,obok rampa kolejowa,możluwe przygotowanie pod inwestora oraz powiększenie powierzchni.tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Korzenna,małopolskie

600 000 zł7 300 m² 82,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z pięknym rozległym widokiem w miejscowości Korzenna, gmina Korzenna, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Masłomiąca

Masłomiąca,małopolskie

330 000 zł1 376 m² 239,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy widokową, kształtną działkę budowlaną o powierzchni 13,76 ara, położoną w Masłomiącej k/michałowic, spokojnej okolicy zabudowywanej nowymi domami jednorodzinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sławkowice

Sławkowice,małopolskie

150 000 zł1 400 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: szukasz działki budowlanej bez osuwiska? Oto świetna alternatywa! Mamy do sprzedania działkę oznaczoną w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Budzów

Budzów,małopolskie

120 000 zł13 740 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Las o łącznej pow.1,3740 Ha , nr księgi KR1B/000013814/4. Od współwłaścicieli bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Golkowice

Golkowice,małopolskie

380 000 zł1 504 m² 252,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Golkowice, gmina Wieliczka. Działka ma 15,04 ara powierzchni i usytuowana jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marcyporęba

Marcyporęba,małopolskie

798 000 zł3 150 m² 253,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Umowa na wyłączność. Piękna działka budowlana na sprzedaż w Marcyporębie. Powierzchnia działki 31,5 ar z czego 20 ar działki budowlanej, 11,5 ar działki leśnej. Dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolbrom

Wolbrom,małopolskie

54 000 zł1 220 m² 44,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Szanowni Państwo, do sprzedania mam działkę rolną z możliwością budowy zagrody przez rolnika. Powierzchnia działki 1220 m2. Szerokość działki ok. 17m. Oferta dotyczy działki o nr 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

450 000 zł2 300 m² 195,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlano-usługowa o powierzchni 23 ar na sprzedaż w Krzywaczce. Wymiary: długość 74,98 m, szerokość 30,68 m. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

1 710 000 zł5 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu nieruchomość inwestycyjną, złożoną z kilku działek, o łącznej powierzchni 57 arów. Lokalizacja Działka usytuowana w miejscowości Łuczyce - tylko 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Libertowska

Kraków,małopolskie

570 000 zł1 800 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Opatkowicach w rejonie ulicy Libertowskiej. Płaska, trzecia linia zabudowy, miejsce zapewniające ciszę i spokój. Około 11 ar budowlane , reszta zieleń. Woda około 28m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borzęcin

Borzęcin,małopolskie

85 000 zł1 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 17 ar z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, położoną w miejscowości Waryś gmina Borzęcin. Działka bardzo ładnie usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sułków

Sułków,małopolskie

299 000 zł1 450 m² 206,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Twój dom - 14,5a w Sułkowie. Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Sułkowie (gm. Wieliczka). Wraz z działką kupujący nabywa 50% udziału w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,małopolskie

579 000 zł3 054 m² 189,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 3054m2 (30,54ar). Działka zlokalizowana w Bodzanowie/ Gmina Biskupice (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szymanowskiego

Pogorzyce,małopolskie

300 000 zł15 193 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok 1,5 ha w Pogorzycach w gminie Chrzanów. Teren w kształcie trapezu na lekkim wzniesieniu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

2 650 000 zł6 875 m² 385,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę prawie 70 ar w samym centrum Niepołomic!. Jedna z nielicznych dostępnych takich działek w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Raciechowice

Raciechowice,małopolskie

220 000 zł4 800 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rolna częściowo zalesiona o powierzchni 0,48 ha położona w gminie Raciechowice w okolicy : Raciechowice, krzyworzeka, stadniki. Działka bardzo kształtna, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Mickiewicza

Trzebinia,małopolskie

139 000 zł1 896 m² 73,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest widokowa działka w Trzebini zlokalizowana w cichym i spokojnym miejscu blisko centrum usytuowana poza terenem wydobycia kopalni Siercza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

70 000 zł1 013 m² 69,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 1013 m2 w Górach Luszowskich gmina Trzebinia. Działka płaska w kształcie trapezu. Zabudowana ruinami domu jednorodzinnego. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Bolechowice,małopolskie

835 000 zł2 218 m² 376,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bolechowicach. Działka nr 761/2, 761/5 i mw połowa działki 761/4. Działka płaska, porośnięta trawą. Regularny prostokąt 29 x 76,5 metra,o powierzchni 22,2 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Górnicza

Zator,małopolskie

680 400 zł3 600 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zator. Idealna działka budowlana blisko Energylandii Idealna działka budowlana blisko Energylandii Powierzchnia: 36 arów (176m x 20,5m) Cena za m : 179.99 zł/m Szukasz idealnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowsko

Ostrowsko,małopolskie

682 500 zł2 134 m² 319,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 21,34 ar (większa część tej działki w nowym projekcie mpzp zdefiniowana jest jako: C.1U - usługi) w miejscowości Ostrowsko gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Muszyna

Muszyna,małopolskie

115 000 zł830 m² 138,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku! Do sprzedania wspaniale zlokalizowana słoneczna działka, słońce operuje od.