dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 247 ogłoszeń

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko centrum, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Parametry działki: powierzchnia 14 a (1400 m) wymiary: 46,5.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł16 600 m² 20,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chcesz zamieszkać w przepięknym, cichym, otoczonym łąkami i lasami zakątku.to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Cena ara tej pięknej nieruchomości to tylko 2000 zł. Ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł2 700 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 27 ar - Rusocice, gmina Czernichów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 27 ar, w całości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: klimkówka (uście Gorlickie) - Powierzchnia: 20 ar (2000 m ) - Media: prąd(słup energetyczny z trafostacją,), studnię oraz sieć wodociągową, - gotowy projekt budowlany Na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budolwlano-usługowa w Kleczy Dolnej o pow.12 ar. przy trasie głównej, niedaleko szkoły, zjazd -pas zwalniający. Działka idealna pod inwestycje m.in. : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Hańczowa (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Uście Gorlickie ). Zgodnie z mpzp część działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł27 000 m² 148,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 2,70 ha, zlokalizowaną w atrakcyjnej części Myślenic na Zarabiu. Najważniejsze atuty nieruchomości: -Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Jadowniki (gmina Brzesko) Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Jadowniki, w gminie Brzesko. Powierzchnia: 58 arów Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 053 m² 264,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w malowniczym Sułkowie, gmina Wieliczka. Lokalizacja: sułków jest oddalony od centrum Wieliczki o 15 minut autobusem komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 800 m² 211 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

38 arowa w pobliżu Krakowa i Wieliczki Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza z usługami. Okolica spokojna, działka płaska. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 11 ar położona w Rdziostowie (gm. Chełmiec)- około 5km od Nowego Sącza. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około dł. 44m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 24,2 ara (nr ewid. 798), położonej w malowniczej miejscowości Poręba Spytkowska, oddalonej zaledwie 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

76 185 zł1 693 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu W miejscowości nieczajna górna, gmina dąbrowa tarnowska! Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż atrakcyjną działkę, w trzeciej linii zabudowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 653 m² 132,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie własny azyl w sercu natury - działkę budowlaną o powierzchni 1653 m w Mętkowie, gdzie cisza i spokój stają się codziennością. To miejsce otoczone pięknym sosnowym.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł2 500 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 2500 m Obidowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 2500 m , położoną w malowniczej miejscowości Obidowa miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 131 m² 143,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 31.31 a- w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 801 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną w Gliczarowie Górnym na Stołowym, jest to obręb Poronina koło Zakopanego. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 629 m² 464,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w całości budowlana w miejscowości Zabierzów gm. Zabierzów o pow. 46, 29 ara. Działka płaska, o nieregularnym kształcie, o wym:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Działki rolne o numerach ewidencyjnych 36/4 oraz 36/3 o łącznej powierzchni 5,30 ha. Znajdują się w miejscowości Grębocin w gminie Nowe Brzesko w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 773 m² 202,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.73 a - z czego ok. 7.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (4MN3),.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 017 m² 103,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.17 a w miejscowości Krużlowa Wyżna, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 24ar, położona w Jamnicy (gm. Kamionka Wielka). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 612 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się na os. Kurów w gminie Bochnia. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł1 710 m² 238,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 710 m2 położoną w miejscowości Jeziorzany, gmina Liszki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania: 1 mn2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 050 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlano-rolną. Ok 10 arów budowlane, pozostałe rolne. Na wzgórzu z pięknym widokiem na okolicę. Nieruchomość ma wymiary 100x20 m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 292 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz Działka budowlana w miejscowości Bukowina Osiedle gm. Raba Wyżna o powierzchni 1 292 m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 200 m² 202,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Brzączowice blisko Dobczyc z widokiem na Zalew w Dobczycach - do sprzedania działka budowlana o łącznej powierzchni 42 ara. Do zabudowy budynkami w układzie wolnostojącym Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie nie jedna a cztery wyjątkowe działki budowlane, położone w malowniczej okolicy, wśród zieleni i niedaleko zbiorników wodnych. Na ten moment dostępne są działki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 100 m² 29,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w górach pomiędzy Krynicą Zdrój a Mochnaczką (droga przy Cichym Kąciku) Działka o powierzchni 5100m/kw w kształcie prostokątnym, lekko nachylonym w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 547 m² 77,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnej działki rolnej, położonej w miejscowości Wielka Wieś, ok. 7 km od Krakowa. Idealne i szybkie połączenie z Krakowem: busy, mpk. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 199 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina Łapanów Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/5 o powierzchni 11,99 ar oraz działkę nr 229/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna propozycja dla osób szukających gruntu o rolnym przeznaczeniu i świadomych jego charakteru. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 19 arów, położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 400 m² 321 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gotowa inwestycja deweloperska Z projektem indywidualnym start od zaraz Na sprzedaż w pełni przygotowany grunt inwestycyjny w Tarnowcu przy ul. Sportowej kompletny produkt dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł10 245 m² 35,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 2497/12 i 2497/69 o łącznej powierzchni 10245 m2 zapisane w księdze wieczystej nr kr1e/00042049/5. Teren nieruchomości o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana w okolicy Limanowej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej, położonej w przepięknej, górskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 233 m² 242,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki numer 1. Działka 12,33a - Nowy Sącz, ul. Podbielowska Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12,33a, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michał   lub biuro:   , od poniedziałku do piątku; e-mail:   . Wszystkie oferty na stronie: Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 330 m² 525,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlano-usługowa o pow. 13,30 ara , zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 400 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się działką budowlaną 24 ar na oś Zawada w Nowy Sączu. Dojazd do działki drogą asfaltową, media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja i woda miejska. : oferta.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 400 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa na lekkim wzniesieniu 34arowa.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona częściowo pod budownictwo jednorodzinne ( ok 5,5 ara ). W sąsiedztwie domy i tereny zielone. Piękny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij