dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 247 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W biurze danax! Do sprzedaży budowlano-rolna działka o powierzchni 32,81ara położona w miejscowości Przesławice (gmina Koniusza) niedaleko Proszowic. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł12 841 m² 116,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Lamato ma zaszczyt zaprezentować piękną działkę inwestycyjną na granicy gminy Michałowice o powierzchni 1,2841 ha zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 319 m² 102,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w urokliwej części Ptaszkowej, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 840 m² 53,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Luszowice gmina Radgoszcz. Działka ogrodzona zabudową betonową Położona w pobliżu terenów zielonych, lasów, w sąsiedztwie dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży Nieruchomości zlokalizowanej w Radziszowie przy ul. Zadworze. Prezentowany grunt to działka budowlano-rolna o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem oraz polem o dużej powierzchni w atrakcyjnej cenie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia ofertę domu z przynależnym polem, działką oraz kawałkiem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 102 m² 216,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną. Lokalizacja - miejscowość Brzezie gmina Kłaj. Powierzchnia - 1 102 m2 Wymiary - 25m x 44m Media: prąd, woda, światłowód, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 900 m² 79,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4900 m2 (49a), położona w miejscowości Jodłówka - między Bochnią a Brzeskiem. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 245 m² 44,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski).

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 062 m² 88,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z dobrym dojazdem? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 900 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Chyszówki, gmina Dobra. Działka o powierzchni 1 ha i 9 ar posiada dostęp do drogi. do drogi głównej o nawierzchni asfaltowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 425 m² 123,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w rejonie Wadowa. Nieruchomość o powierzchni 24,25 a, z czego około 7 a stanowi teren budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 157 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Tatry za 75 tys złotych, do tego w Niedzicy, czy to możliwe? oczywiście! Powierzchnia działki: 2157m2 Nieruchomość zlokalizowana w Niedzicy, gmina Łapsze Niżne,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł2 000 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Krakowie w Skotnikach o pow. 2000 m2. Nieruchomość znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 868 m² 313,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na działkę z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, bliźniaczą i szeregową. nr działki 449/2, obręb 0002 pow. 2 868.55 m2 szerokość ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 zlokalizowaną w mieście Dobczyce, położonej na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 403 m² 312,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 14 arów, położona w spokojnej i zielonej części Koźmic Wielkich, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł870 m² 195,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjne działki budowlane w Dziekanowicach - blisko Wieliczki i Dobczyc Do sprzedaży oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 695 000 zł6 700 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. 67 arów zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 188 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod inwestycję w dobrze skomunikowanej części miasta? A może brakuje Ci właśnie tej jednej działki, by scalić większy teren i ruszyć z projektem? Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 340 m² 49,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Chobędza gm.Gołcza powiat miechowski. Według aktualnego planu zagospodarowania działka połozona jest w terenach C-3MM1 - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł9 385 m² 127,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka handlowa w Babicach (gmina Oświęcim)! Przedstawiam Państwu działkę handlową (oznaczoną symbolem uc (w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego) znajdującą się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 320 zł2 646 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano-rolna o powierzchni 26,46 ara zlokalizowana w Krakowie rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł2 700 m² 925,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Valor Estates prezentuje Działającą stację paliw wraz ze sklepem i myjnią oraz halą przy drodze krajowej nr 94, łączącej Bochnię z Wieliczką i Krakowem. Działka znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł16 170 m² 69,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję deweloperską 1,62 ha - Jodłówka Propozycja dla inwestorów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1,62 ha (161,7 ar), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 000 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję wyjątkową działkę do sprzedaży, która z pewnością przyciągnie inwestorów poszukujących malowniczej przestrzeni z potencjałem. Poniżej przedstawiam szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 400 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Głogoczowie 500m od węzła komunikacyjnym dk7 z bezpośrednim zjazdem na drogą gruntową. Nieruchomość: działka o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 33 arów (w tym 3 ary terenu rolnego), położoną w miejscowości Nowa Wieś, gmina Dobczyce. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 403 m² 258,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlano-rolna o pow.2403m2 położona w Rudawie gm.Zabierzów. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.26m. Media: kanalizacja na działce, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym: 1994/7 powierzchni 0,4351ha (klaso-użytek: psiv), która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł15 300 m² 97,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson poleca działkę budowlano-rolną o pow. 15300 m2, położoną w podkrakowskiej miejscowości Biskupice k/wieliczki Kameralna działka z lasem, słoneczna. Działka - stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 096 m² 369,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

033g Widokowa działka budowlana pow. 10,96 ar, rejon ul. Lwowskiej, nowy Sącz. Cena: 405 000 zł Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, które łączy szybki dojazd do centrum z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł1 200 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie informuje o planowanym najmie części nieruchomości gruntowej, oznaczonej nr 25/14 obr. 297 Tarnów. Powierzchnia 1200m2 stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Nowym Sączu, przy ul. Nawojowskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 1144 m i kształt prostokątny, co znacznie ułatwia jej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 172 m² 179,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlano- usługowe z dostępem do drogi z dwóch stron Podwilk | 2172 m | mpzp 5.MNU1.14 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Podwilk, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 482 m² 51,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 2482 m2 Cena : 129 000 zł Nr ewid.: 1366/15 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana z pięknym widokiem na Tatry i Gorce. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 600 m² 71,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Czarny Dunajec 0.1631 ha nr 5856/3 cena 220 000 zl

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł9 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: hańczowa (gmina Uście Gorlickie) - Powierzchnia: 9900mkw / 99ar - Media: prąd w sąsiedztwie , gaz na działce - Przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w urokliwej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Targowisku. Działka budowlana położona w dobrze skomunikowanym miejscu, między.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij