dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 18 ar, usytuowana w Chełmcu w okolicy ulicy Gajowej. Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 80x20 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 100 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną + własny las w przepięknej lokalizacji w Frydrychowicach. Działka w całości o powierzchni 7100 m2 składająca się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

754 800 zł1 258 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

lekko pochyła, przy drodze; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga gminna, droga asfaltowa; wymiary: 22x57m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Michałowice - część zachodnia. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne. Położenie działki zapewnia spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną z widokiem na Babią Górę. Przeznaczenie mnu1 teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dobre nasłonecznienie idealne warunki do budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł780 m² 217,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w obrębie drogi gminnej o powierzchni prawie ośmiu arów, z dostępem do drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się na terenie gminy Stryszawa położonej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 650 m² 103,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Powierzchnia działki wynosi 1650 m , szerokość 35 m, długość 65 m. Działka Działka nr 117/4.

Szczegóły ogłoszenia

158 998 zł2 080 m² 76,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga dojazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł21 000 m² 94,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna o pow. 2,1 hektara i wym. ok. 150/140m. w Jurkowie, gm. Czchów, pow. Brzeski, woj Małopolskie. Działka częściowo płaska, położona przy drodze krajowej nr 75 Brzesko.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 150 m² 78,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w Słomirogu. Położona kilkanaście minut jazdy od Krakowa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży prawo własności atrakcyjnej, niezabudowanej nieruchomości gruntowej o przeznaczeniu budowlanym, położonej w prestiżowej i doskonale widocznej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 395 m² 344,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 14 arów w Janowicach idealne miejsce na Twój dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy spokój, naturę i wygodę codziennego życia, ta działka w Janowicach będzie strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 430 m² 129,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyłączność. Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 14,3a zabudowana budynkiem gospodarczym tj. stodołą w miejscowości Filipowice. Ciche i spokojne miejsce z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł16 700 m² 9,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna - budowlana o powierzchni 1,67 ha ( 24 arów budowlana) w miejscowości Kryg gmina Lipinki (12 km od Gorlic) Dojazd gminną drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Działki budowlane z widokiem na góry tylko 5 km od Nowego Sącza Przedstawiamy najnowszą ofertę naszego biura: atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 9,52 ar do 16,37 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 261 000 zł9 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 97 arów położona w Nowej Wsi, gmina Kęty, powiat Oświęcim posiada status działki oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem P -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 702 m² 217,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości Byszyce , zaledwie 8.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 400 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Las Trzciana, powiat bocheński Prezentujemy ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 0,8455 ha , położonej w malowniczej miejscowości Trzciana, w gminie Trzciana, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 600 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 6600 m zawada | góra marcina | widok na tatry Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 6600 m, położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana usytuowana na terenie gminy Brzesko- poręba Spytkowska. Parcela o powierzchni 16,15 ar , nachylona w kierunku południowym, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne W dąbrowie tarnowskiej - ulinów. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni 0,4874ha zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej, ok.4km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 400 m² 261,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem na Tatry Wielka Góra, waksmund uwaga: trwają prace nad uzyskaniem warunków zabudowy na budynek mieszkalny. Lokalizacja: waksmund k. Nowego Targu, ul. Wielka Góra.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 800 m² 36,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedamy działkę o powierzchni 38ar, zlokalizowana w miejscowości Rudka, gmina Wojnicz. Działka w kształcie prostokąta, szeroka 27m od drogi dojazdowej asfaltowej. Zabudowania domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i jednocześnie świetnej komunikacji. Doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Gotowa infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania wz Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m X 126.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł900 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 9a (900m2) w m. Brzezowa, gm. Dobczyce, z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wg projektu typowego pracowni Archon+ Dom w winogronach wersja.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 577 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z pięknym widokiem W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Meszna Opacka w gminie Tuchów. Nieruchomość ma powierzchnię 1577.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Zbydniów w gminie Łapanów. Piękna, duża działka widokowa. Leżąca na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 700 m² 29,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 27 arów położoną w gminie Mszana Dolna w miejscowości Raba Niżna. Przeważająca część działki oznaczona jest w planie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 14 arów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 184 m² 650,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 11,84 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 400 m² 16,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 34 ary. Nieruchomość jest w kształcie trapezu o szerokości wzdłuż drogi dojazdowej 55 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 000 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową położona w Zembrzycach na os. Zarębki z widokiem na Jezioro Mucharskie. Miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów - można.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 200 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną, widokową działkę o powierzchni 1,2 ha zlokalizowaną w Głogoczowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 422 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki rolne w Balinie, o powierzchniach: 1. 3422 m2 - cena 50 000 zł - w okolicy dk 79 i autostrady A4 (okolice wysypiska) Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 100 m² 104,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w Radoczy w sąsiedztwie nielicznych domów jednorodzinnych. Nieruchomość w kształcie trapezu o szerokości 32 metrów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Jeżeli poszukujesz działki budowlanej w pobliżu lasu, urokliwej, spokojnej okolicy z widokiem na nocne gwieździste niebo to ta oferta może Cię zainteresować. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij