dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 249 ogłoszeń

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano- usługowa w Smrekowcu z istniejącym budynkiem gospodarczym z nadanym numerem. Działka w mpzp- mnr tereny zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| do sprzedania widokowa działka w Sułkowicach (gm. Iwanowice). Działka położona na wzniesieniu, lekko nachylona w kierunku zachodnim. Działka oznaczona w miejscowym planie jako mn-.

Szczegóły ogłoszenia

21 560 zł1 078 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki rekreacyjne położone w miejscowości Bieńkówka gmina Budzów. Przedmiotem sprzedaży są działki rekreacyjne nr: 1. 5949/6 o powierzchni 1078.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł9 330 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Obiektem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni prawie hektara - 9330 metrów kwadratowych. Parcela leży w niezwykłym pod względem wrażeń estetycznych terenie. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł7 700 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 77 arów położona przy drodze gminnej asfaltowej. Atuty bardzo atrakcyjna cena urokliwe położenie wśród dużej ilości zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł10 442 m² 12,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - dobry dojazd; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na budowlany ; - różne możliwości wykorzystania terenu. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 200 m² 79,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Okocim, 4 km od Brzeska Jeśli szukasz nietypowej działki z charakterem, starodrzewiem i klimatyczną ziemianką ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 047 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem na góry Łapsze Wyżne Na sprzedaż działka o powierzchni 3280 m , położona w malowniczej miejscowości Łapsze Wyżne, graniczącej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

84 560 zł12 080 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni ok. 1,2 ha , nieogrodzone, położone w miejscowości Chechło, gmina Klucze, powiat olkuski, województwo małopolskie. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 100 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i pragniesz zamieszkać w spokojnym domku w otoczeniu natury, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Bielcza , gmina Borzęcin powiat Brzeski Na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania wz | 10,00 ar | Tylicz m. Krynica Zdrój - powierzchnia: 10,00 ar - przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania wz - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 400 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne w Długopolu.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł800 m² 1 606,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki (pow. 5,78 ar), zabudowanej domem jednorodzinnym w centrum Skawiny, przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 000 m² 28,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1 ha z pięknym widokiem Krużlowa Wyżna Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 hektara (10 000 m ), położona w miejscowości Krużlowa Wyżna. To.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł5 311 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka usługowa o pow. 53,11 ar w Cholerzynie. Nieruchomość znajduje się pomiędzy Kryspinowem a Balicami z dobrym dojazdem z drogi wojewódzkiej nr 774. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prawie pół hektara zlokalizowana w pobliżu ul. Białoprądnickiej miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. o podstawowym przeznaczeniu pod terenowe urządzenia sportowe. W zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano- usługowo-leśna , usytuowana w niewielkiej odległości od Kalwarii Zebrzydowskiej , obejmująca powierzchnię 93,87 ary położona w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł2 450 m² 9,80 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. ok. 2000 m2 ( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości), położona w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 700 m² 59,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży 2 działki znajdujące się W miejscowości rudawa Działki o łącznej powierzchni ok. 6700 m2. według planu jedna działka oznaczopna jako rp a druga jako zpu działka nr.1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 400 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2400m 2 położona w Tokarni - zaledwie godzinę drogi od Krakowa. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł14 200 m² 2,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, pierszyce! Oferujemy do sprzedania działkę rolną-zadrzewioną o powierzchni 1,4200ha. Nieruchomość składa się z czterech działek ewidencyjnych 0,6000 ha, 0,2700 ha, 0,2800ha,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 040 m² 355,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.40 a w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł10 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - rolną o powierzchni 1,02 hektara położoną w gminie Jodłownik. Teren budowlany stanowi powierzchnię ok. 65 arów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - pilcza żelichowska, gmina olesno, powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane, z których każda posiada wydane, bezterminowe warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł6 255 m² 831,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego! zapraszamy na zapoznanie się Z ofertą sprzedaży działki położonej W opatkowicach W okolicach ul. Taklińskiego powierzchnia działki 6255 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł700 m² 1 992,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 700m2 z Pięknym Widokiem na góry/giewont Kościelisko. Lokalizacja: w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 400 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 0,74 ha położona w malowniczej części miejscowości Dubie (gmina Krzeszowice). Działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie krajobrazów Jury.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł7 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczy teren leśny o łącznej powierzchni 75 ary, położony w Zawadce k/tymbarku z dostępem do drogi. To najlepsza przyszłościowa lokata bez ryzyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 500 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlano -rolna 75arowa w Gaju gm.Mogilany Ciche miejsce. Działka szeroka z bezpośrednim połączeniem z drogą gminną. Media znajdują się w drodze asfaltowej przed działką.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 778,62 m² 53,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż udział w wysokości 32/512 w działce o pow. 2,8458 m2 w Zakopanym Działki nr 55 i 74 obręb 156 Wielkość udziału po przeliczeniu daje 1778.62 m2 Brak formalnej.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł3 400 m² 62,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 535 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakopane - poronin - działka Z widokiem na tatry! prawomocne pozwolenie na budowę 8 domów! Do zaoferowania mamy przepiękną działkę o powierzchni 35,35 ar zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł107 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość jest położona w Trzebini przy ulicy 1 Maja. Przedmiotem sprzedaży jest udział   części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1192/8 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł13 831 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nuży Cię miasto? Chciałbyś by jedynym co będzie Cię otaczać były przepiękne lasy? Pragniesz spokoju i ciszy, którą przerywać Ci będzie jedynie śpiew ptaków? Doskonale trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 443 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt.