dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

3 200 000 zł6 255 m² 511,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka Z rozpoczętą budową inwestycji - 12 domów jednorodzinnych Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. 62,55 ara zlokalizowana w miejscowości Mników, gm. Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 993 m² 105,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu widokową a zarazem budowlaną działkę w Brzezowej - nad Zalewem Dobczyckim. Ta, oraz inne oferty w moim portfolio dostępne tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł3 400 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 34 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, działka o kształcie regularnym, o powierzchni ok. 1300 m2 (około 1150 m2 terenów budowlanych) szerokości około 19 m, długość działki około 68 metry, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 600 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poręba Żegoty, gmina Alwernia. Działka o pow. 1600 m 2 , pod zabudowę jednorodzinną. Działka z bezpośrednim zjazdem z drogi publicznej, ze starym domem (do rozbiórki). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 020 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli myślisz o budowie domu dla siebie i swojej rodziny, szukasz czegoś więcej niż typowe 10 arów, to zwróć uwagę na działkę o pow. 20 arów w Sufczynie, gm. Dębno, pow.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 536 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska, równa, widokowa; otoczenie: łąka; dojazd: droga gminna; wymiary: 11-25-x160; do sprzedania działka rolna w Nowym Targu przy lotnisku .Działka o powierzchni 2536m2 -numer działki to.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł7 531 m² 205,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 7531 m2 w Bulowicach k. Andrychowa. Działka z aktualnym pozwoleniem na budowę hali usługowej (możliwość lekkiej produkcji) z częścią biurową oraz 52.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna przestrzeń do życia U stóp pogórza ciężkowickiego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Wola Łużańska, w gminie Łużna, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 427 m² 98,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł3 949 m² 1 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna - 40 arów | Krynica-Zdrój Na sprzedaż atrakcyjna, 40-arowa działka inwestycyjna położona w jednym z najbardziej widokowych punktów Krynicy-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł2 007 m² 18,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane blisko miasta szczucin - brzezówka. Działka 0,1943ha - W trakcie sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok.0,1943ha.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł2 225 m² 156,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! 116g Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka budowalna, pow. 23,25 ar. Cena: 348 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego O bardzo nowoczesnej bryle, z garażem podziemnym O powierzchni 400 m kw przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 654 000 zł5 755 m² 287,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna w Miechowie płaska i kwadratowa działka w Miechowie wymiary około 75x75 m główna droga dojazdowa do Krakowa media w drodze brak wz - możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

188 960 zł1 181 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w okolicach Zatora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1181 m , położona w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od Energylandii oraz 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealna działka dla rolnika i inwestora 1 ha w Zaczarniu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej działki rolnej położonej w miejscowości Zaczarnie, gmina Lisia.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł8 300 m² 222,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro klimczak nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Mała Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka położona przy ul. Makowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 287 m² 217,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rolno-leśna w miejscowości Nowy Sącz, przy ulicy Promiennej, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Wydane warunki zabudowy umożliwiają realizację.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł867 m² 137,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - ładna działka budowlana z usługami o pow. 867 mkw, wym. ok. 20 m x 42 m, położona w terenie płaskim. Media: dostępny prąd, trzeba kopać studnię.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł7 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w kameralnym miejscu. Działka o nieregularnym kształcie i średnich wymiarach 130 m na 55 m Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 504 m² 83,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 1504 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb pisarzowa. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł165 m² 603,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka przy samej Zakopiance w Białym Dunajcu na granicy Poronina Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej na granicy Białego Dunajca i Poroninie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 870 m² 133,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Obiektem sprzedaży jest działka położona w Knurowie. Miejscowość to wieś gorczańska położona na południowych stokach Gorców. Knurów posiada znakomitą lokalizację, która pozwala na szybką.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł680 m² 642,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka z działka z panoramicznym widokiem na Tatry. Atrakcyjna widokowa działka o powierzchniach : 680 m2 , położona w malowniczej miejscowości Czarna Góra, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej. Nieruchomość ma powierzchnię 11 arów i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł5 600 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki o pow. 56 arów tuż obok Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska, widokowa, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w m. Biórków Mały, gmina Koniusza o powierzchni 1100 m2. Działka położona w ciągu działek budowlanych przy drodze Kraków - Proszowice idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 843 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra oferta! tylko U nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż: wyjątkowa działka rekreacyjno-budowlana - idealna pod stadninę koni, hotel lub agroturystykę! Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działki budowlane o powierzchni od 8,75 ara do 9,98 ara zlokalizowane w Wielkich Drogach gmina Skawina. Nieruchomości położone są na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 032 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 30,32ar położona w Paszynie (gm. Chełmiec)- 10km od sądeckiego rynku. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około dł. 116m.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 367 m² 291,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka o powierzchni ponad 13 arów w górnej części Krynicy Zdroju. Działka zlokalizowana u podnóża góry w pobliżu lasu, wystawa północno-zachodnia. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 002 m² 168,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1002m2, prandocin Iły gm.Słomniki. Okazja dla osób poszukujących terenu pod budowę domu w okolicy Krakowa ale w spokojnej i cichej okolicy. Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Izdebniku, gmina Lanckorona. Położona na wzniesieniu, z dala od głównych dróg, otoczona lasem i dużą ilością zieleni. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

100 750 zł2 015 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej o powierzchni 20,15 ara, położona w spokojnej, zielonej części Andrychowa. Nieruchomość znajduje się na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

523 000 zł15 400 m² 33,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mint Property prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Lanckorona miejscu o niepowtarzalnym klimacie artystycznym, słynącym z drewnianej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czyżyny al. Jana pawła II ok. 15 ar zgodnie planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod usługi między innymi pod akademik, hotel, biurowiec. wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 221 m² 133,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia : 5221 m2 Cena : 699 000 zł Nr ewid.: 1660/2 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie trapezu o wymiarach ok. szer. 70 oraz ok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł961,60 m² 518,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z aktywnym pozwoleniem na budowę 612 m pum | Gotowy projekt | Szybka realizacja inwestycji Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. 46 arów położona w Barwałdzie Górnym. Istnie możliwość podziału działki na połowę. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: woda, prąd,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij