dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

160 000 zł1 268 m² 126,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Fantastyczna działka o powierzchni 1268 mkw zlokalizowana jest w miejscowości Roczyny. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Od strony drogi działka ma szerokość około 44,5 m a.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 133 m² 141,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w malowniczym Długopolu, gmina Nowy Targ. Działka o regularnym kształcie i powierzchni 1133 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia obszar budowlano - rolny 54,33ar położony w Żarnówce ok. 8,5km od Makowa Podhalańskiego. W skład tej oferty wchodzi obszar budowlano- rolny położony w przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczyglicach (gm. Zabierzów). Teren na wzniesieniu, nachylony na południe z ładnymi widokami na okolicę. Przybliżone wymiary to 37m na 27m. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 184 m² 54,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,2184 ha położoną w miejscowości Ropa, gm. Ropa, pow. gorlicki, woj. małopolskie Działka jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł11 200 m² 48,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w Obidowej woj. małopolskie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uchwała Nr V/46/2024 Rady Gminy Nowy Targ z dnia 17.09.2024 r., dla.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 204 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł12 118 m² 56,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu widokową działkę zagrodową w Wysokiej (powiat Wadowicki). Działka położona jest przy drodze gminnej na szczycie i zboczu wzniesienia. Piękny teren z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 905 m² 94,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z bezterminowymi Warunkami Zabudowy , położoną w miejscowości Kanina, w gminie Limanowa. Działka o powierzchni 1905 m ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,68ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 271 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę w miejscowości Witanowice gm. Tomice o powierzchni 32,71 ara, położoną w spokojnej części wsi nieopodal turystycznego miasta jakim są Wadowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1604m2, prandocin Iły gm.Słomniki. Okazja dla osób poszukujących terenu pod budowę domu w okolicy Krakowa ale w spokojnej i cichej okolicy. Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł769 m² 200,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 769 m , położona w Jordanowie (powiat suski, woj. małopolskie), w okolicy ul. Generała Maczka. Nieruchomość znajduje się 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 817 m² 81,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobczyce - do sprzedania nieruchomość składająca się z czterech działek o łącznej powierzchni 2817m. Oferta skierowana jest do osób z wizją, poszukujących terenu pod rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowe działki w miejscowości Odrowąż, gm. Czarny Dunajec. Działki rolno- budowlane o nr ew. 525/1, 526/1, 526/2, i działki 512/12 , 519/14 stanowiące dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł7 600 m² 8,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Pisarzowa Gmina Limanowa. Działka leśna. Działka o powierzchni 76 ar i nieregularnym kształcie, o niewielkim nachyleniu,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 716 m² 115,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki, sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 17,16 ar. Działka 479/15 - 8, 96 ar, 479/16 - 8,20 ar. Obie działki w kształcie przypominającym prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-usługowa w Wężerowie k/słomnik Oferujemy działkę budowlaną o pow. 42 ar położoną w Wężerowie gm. Słomniki zaledwie 250 m od drogi wojewódzkiej 772 (stara.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 390 m² 171,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 240 m² 273,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 12.40 a z czego ok. 10.40 a to teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,40ar położona w Nowym Sączu na os. Zabełcze. Działka położona jest w odległości 4km od sądeckiego rynku. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł1 748 m² 110,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną w Brzeszczach przy ul. Granicznej Oferujemy na sprzedaż działki o numerach ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych na południowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł850 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Kraków, czyżyny 850 m Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 850 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji Kraków, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł538 m² 3 698,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Apart-hotel Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę i elastycznym mpzp | Kraków, bronowice ul. Tetmajera Lokalizacja: bronowice Małe, ul. Włodzimierza Tetmajera - 5,6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 394 m² 29,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które dziś są spokojne ale jutro pracują na Twój kapitał. Ta działka należy właśnie do tej kategorii. Zlokalizowana w Chabówce, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 255 m² 342,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 12,55 ara. W mpzp oznaczona jako tereny mn ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

65 800 zł1 463 m² 44,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane W radgoszczy - ok.2,5KM OD ZALEWU W NAROŻNIKACH. Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane o powierzchni 0,1463ha, 0,1580ha, 0,1611ha, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 000 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę na sprzedaż, położoną w miejscowości Gnojnik, gmina Gnojnik, powiat brzeski. Powierzchnia działki 30a (3000m2) - 25a działki posiada przeznaczenie budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Nowa Huta ul. Wańkowicza Najważniejsze informacje: -ul. Wańkowicza -udział 4/5 w działce -częśćiowo zabudowana -obowiązuje mpzp - cena: 800 000 zł Nieruchomość: proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 600 m² 44,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 26 arów w Łętowni gmina Jordanów. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta - działka budowlana Świątniki Górne, olszowice 13,95 ar Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Olszowice przy ul. Kulerzówka, w gminie Świątniki.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 014 m² 99,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka zagrodowo- rolna o pow. 20.14 a, położona w cichym i spokojnym miejscu, w miejscowości Bębło. Lokalizacja oddalona zaledwie o 20 minut od Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 322 m² 111,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zakup tylko gotówką. Brak możliwości finansowania Z kredytu hipotecznego Obrys działki zaznaczony na żółto, a część budowlana zaznaczona na fioletowo uwzględniając aktualny mpzp na.