dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

110 000 zł1 428 m² 77,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/4 o powierzchni 1428 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 210 m² 34,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana o powierzchni 32 ar położona w miejscowości Łącko. Rolna część w trakcie przekształcania na budowlaną. Teren nachylony w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł1 134 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1134 m Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m , położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Interesująca działka o powierzchni 18a w Zielonkach, regularnym kształcie i sensownym przeznaczeniu w Planie Zagospodarowania. Zlokalizowana bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 001 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. W sąsiedztwie bardzo luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł6 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sobolów gmina Łapanów, powiat bocheński , środkowa część województwa małopolskiego. Działka o powierzchni 62 ar w tym 49 ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 38 arów zlokalizowaną w Słopnicach Szlacheckich w powiecie limanowskim. Działka o nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

380 726 zł5 533 m² 68,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie pojawiła się działka budowlana o pow. 55,33ar w miejscowości Stróżna gmina Bobowa z możliwością podziału. Nieruchomość położona na terenie płaskim przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność. Do sprzedaży działka usługowa o powierzchni 1 ha położona w Krzeszowicach. Działka płaska, sucha, kształt prostokątny 145m x 70m. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł643 m² 241,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,0643 ha, położona w miejscowości Bochnia ul. Hutnicza. Działka w kształcie prostokąta położona na terenie płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł8 100 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta - prywatny las 81 arów W ostruszy W małopolsce Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna o łącznej powierzchni 81 arów (0,81 ha), położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 536 m² 1 139,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na Dębnikach przy ulicy Tynieckiej. Opis: działka ma kształt zbliżony do prostokąta Szerokość +/- 23m Długość +/- 65m.

Szczegóły ogłoszenia

14 760 000 zł40 163 m² 367,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemysłowa działka z czynną bocznicą kolejową bolesław, ul. Osadowa 2 | 40 163 m | Gotowy węzeł logistyczny do przejęcia od zaraz Optymalizacja łańcucha dostaw to dzisiaj podstawa,.

Szczegóły ogłoszenia

70 150 zł6 400 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 64 ar Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 10 działek widokowych działek o powierzchni od 12 do 30 arów położone w miejscowości Brzezna (gmina Podegrodzie). Działki zostaną przekształcone na budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 ar położona w miejscowości Michałowice (gm. Michałowice, pow. krakowski), bezpośrednio przy ul. Krakowskiej zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 000 zł1 055 m² 37 914,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 374 m² 189,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w otoczeniu natury - Wola Batorska | blisko Puszczy Niepołomickiej Alokum Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł2 358 m² 797,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż - działka budowlana 2358 m , Kraków - Nowa Huta (mogiła) Oferujemy piękną działkę budowlaną o powierzchni 2358 m , położoną w zielonej, spokojnej i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 374 m² 152,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową położona w Zembrzycach na os. Zarębki z widokiem na Jezioro Mucharskie. Miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów - można.

Szczegóły ogłoszenia

179 730 zł1 997 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Z prywatnym lasem | 30 min od Krakowa Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1997 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy Siepraw- powiat Myślenicki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 304 m² 137,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m ), zlokalizowana w miejscowości Siepraw,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 138 m² 118,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 863 w Ryczówku Gm. Klucze Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 804m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ryczówek leżącej na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł4 815 m² 78,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bobrek, gmina Chełmek - ul. Cicha Duża, malownicza działka wśród nowej zabudowy jednorodzinnej Wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 815 m , idealna jako inwestycja kapitałowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł8 000 m² 137,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu dobrze zlokalizowaną działkę przemysłowo - usługową. Działka położona jest w miejscowości Bodzanów bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94. Powierzchnia - 8 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cena do negocjacji! Apex Koncept prezentuje działkę nr 122 w Porębie Wielkiej w gminie Niedźwiedź z niesamowitymi widokami oraz możliwością zabudowy zagrodowej. Ta malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - baranówka k. Krakowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1301 m , położoną w urokliwej i rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 300 m² 330,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł455 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana Tarnów, ul. Spacerowa | 4,55 ar Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4,55 ar, położona w spokojnej części Tarnowa przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 400 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: teren: płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogród.

Szczegóły ogłoszenia