dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

118,61 zł/m²105,39 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Cystersów Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny lokal biurowy o powierzchni 105 m , zlokalizowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

69,51 zł/m²82 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwupokojowe mieszkanie w klasycznym stylu po remoncie w pięknej kamienicy w centrum english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 27,30 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 1 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²44,60 m² 1 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 44.60 m - do wynajęcia również 26,70 m, 57,2 m, 69 m, 388 m - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

54,86 zł/m²72 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta dedykowana dla osób, które chcą prowadzić działalność gospodarczą W gminie liszki miejscowość rączna! Do wynajęcia parter o powierzchni 72 m w budynku wolnostojącym /z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł33 m² 14 060,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Klimczak Nieruchomości oferuje miejsce postojowe zewnętrzne nr. 11 - ul. 29 Listopada 20f dogodna lokalizacja łatwy wjazd i wyjazd idealne dla mieszkańców okolicy lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 290 m zlokalizowana na 2. piętrze budynku biurowego wchodzącego w skład kompleksu biurowo-magazynowego z warsztatem dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia w Zakopanem. Lokal do adaptacji według potrzeb i preferencji najemcy. Składa się z przestronnego pomieszczenia, które może służyć jako biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²376 m² 21 432 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 376m2 zajmujący większą część parteru w kameralnym biurowcu w Bronowicach.Możliwość wynajęcia lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witryną w centrum Krakowa (łobzów), okolice ul. Mazowieckiej i alei Grottgera. Reprezentacyjny monitorowany budynek, nowe budownictwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,38 m² 7 687,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, proponuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego stanowiącego odrębną nieruchomość, usytuowanego w bloku przy ul. Kościuszki w Gorlicach, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

54,35 zł/m²184 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna powierzchnia biurowa 148 m2 + 36 m2 części wspólnych | miejsca parkingowe | Nowoczesny budynek z 2019 roku Skawina, ul. Skawińska 17 Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł113,47 m² 17 846,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 113 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja: sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NJ investment ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 30,53 m , zlokalizowanego w centrum Chrzanowa, przy prestiżowej ulicy Krakowskiej 43. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 794 zł92,70 m² 11 971,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 92,7 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe doświetlenie i widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem nowy lokal w Mordarce, gmina Limanowa. powiat limanowski. Nieruchomość usytuowana w centrum miejscowości. Lokal na pierwszym piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku, posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł32,67 m² 11 631,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - możliwość kupna wraz Z przynależną działką | Bochnia | Lokalizacja: centrum miasta Bochnia Powierzchnia lokalu: 32,67 m Powierzchnia działki: 257 m (2,57.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²63 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 63m2 na wynajem, zlokalizowany w Wadowicach przy placu Kościuszki. Lokal znajduje się na 3 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy. Spełnia wymogi Sanepidu. Lokalizacja przy ul. Trudnej 2. Lokal ten znajduję się w bardzo ruchliwej części miasta, dzięki sąsiedztwu Hali Targowej i zajezdni.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²129,74 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Marii Dąbrowskiej 17. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze ośmiopiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł236 m² 4 661,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica w centrum miasta ***1 mln 100 tys*** Do sprzedania kamienica w centrum miasta. Budynek posiada dwóch właścicieli, wydzielone są części w działce i budynku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²150 m² 1 875 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal, biuro - Kraków Czyżyny lokale: - o różnej powierzchni 50 m, 80 m, 150 m, 200 m, 380 m - funkcjonalna aranżacja - możliwość skorzystania z umeblowania - duży open.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bibice (gmina Zielonki) - do wynajęcia lokal użytkowy na cicha działalność gospodarczą. Do dyspozycji najemcy 2 miejsca parkingowe ( w cenie najmu). Do wynajęcia na nieuciążliwą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny 97 m2 lokal z klimatyzacją, podjazdem dla osób niepełnosprawnych oraz dwiema witrynami na parterze nowoczesnej inwestycji z 2016 r. ul. Grzegórzecka/ Daszyńskiego. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł371 m² 2 964,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy do działania budynek usługowy w świetnej lokalizacji - Libiąż, ul. Górnicza! Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 371 m , położony na ogrodzonej działce 854.

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²37,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy Z antresolą nowy targ | ul. Szaflarska 13 | 37,1 m nowoczesna przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji gotowa do wejścia Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł76,58 m² 7 168,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować 76,58m2 lokal znajdujący się na ul.Dekerta na Zabłociu.W jego skład wchodzi:3 pokojeŁazienkaKuchniaPrzedpokój Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! lokal znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie cichy! -.

Szczegóły ogłoszenia

23,75 zł/m²16 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, rynek - do wynajęcia nowiutki lokal uslugowy - idealny na spotkania biznesowe, usługi - po generalnym remoncie - tylko 16 m2 - 1 pomieszczenie - osobno wc z umywalką - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²27,28 m² 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²340 m² 16 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w dzielnicy Płaszów/Rybitwy w rejonie ulicy Lipskiej z łatwym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł30,73 m² 20 794,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²162,44 m² 11 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 162,44m 2 usytuowany w przyziemiu reprezentacyjnej IV-piętrowej kamienicy przy ul. Krupniczej. Teren wokół ogrodzony. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Stare Podgórze ul. Rynek Podgórski 156,46 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 156,46 m2 na pierwszym piętrze w urokliwej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 999 zł1 300 m² 2 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam na sprzedaż całkowicie skomercjalizowany budynek biurowy z miejscami parkingowymi. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum Myślenic w Rynku z ogródkiem na płycie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²54,11 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 50,97 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrzeby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²14 m² 602 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 14 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

30,80 zł/m²250 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Kochanowskiego OFERUJEMY do wynajęcia przestronną hale w nowo wybudowanym budynku - aż dwie powierzchnie! - na parterze 90 m2 i na piętrze 250 m2 ( z klatką schodową 270 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²182,90 m² 12 803 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 182,9 m na Starym Podgórzu przy ulicy Zamoyskiego w Inwestycji Mateczny Office. Lokalizacja Już sama lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

75,37 zł/m²736,19 m² 55 486 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kondygnacja w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij