dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal około 9m2 pod mała gastronomię lub handel bezpośrednio na przystanku tramwajowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych w nowo powstającym salonie gier z automatami.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 250 m² 1 272 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w okolicach Wojnicza 4km od drogi krajowej E-4. W skład nieruchomości wchodzą dwa budynki mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek w stanie surowym otwartym w centrum Tarnowa przy ulicy Westerplatte. Budynek o łącznej powierzchni 731 m2, położony w ciągu pawilonów handowo-usługowych. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro o pow. 187 m2 przy ul. Stoczniowców w kameralnym budynku z dużym bezpłatnym parkingiem. Lokal dostępny od zaraz! Bez prowizji. - 187 m2 (w tym 80 m2 pokój open space, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem hala o łącznej powierzchni 272 m . Obiekt jest idealnie przystosowany do prowadzenia działalności magazynowej, produkcyjnej, logistycznej lub handlowej. Całość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny, usługowy o pow. 70 m2 na jednej z ulic odchodzących od płyty Rynku. Lokal wyposażony. Wejście z ulicy, duża witryna, ogródek zewnętrzny. 3 pomieszczenia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł167,80 m² 8 641,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 167,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

34,38 zł/m²160 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 160 m , położony w stylowej kamienicy przy ul. Prądnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na kazimierzu O powierzchni 600 M2 Z odstępnym Z ogródkiem Lokal przestronny składający się z kilku sal i kilku barów oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). Cena: 33 zł netto/m2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare miasto - prestiżowy lokal biurowy W eleganckiej kamienicy Z windą Prezentuję do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 242,47 m (pow. brutto) / 234,27 m (pow.

Szczegóły ogłoszenia

54,84 zł/m²310 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, i piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

89,89 zł/m²178 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z dużą witryną położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal z najduje się na parterze w budynku handlowo-biurowym, składa się z dwóch gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

26,53 zł/m²98 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowo-handlowy przy ulicy Żywieckiej w Nowym Sączu w ciągu pieszo - handlowym między Rynkiem a Galerią Trzy Korony w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

22,37 zł/m²169,01 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

1. Lokal przy ulicy Krakowskiej to strefa biznesowa mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Na powierzchni około 169.01 m zaprojektowano układ, który sprzyja zarówno pracy.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł405 m² 1 844,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obniżka ceny o 50 000 zł! Na sprzedaż: działka z halą magazynowo-usługową Iwkowa, gm. Iwkowa Opis nieruchomości: lokalizacja: iwkowa, gm. Iwkowa, woj. małopolskie Dojazd: 8 km do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

87,07 zł/m²29,40 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 29,4 m , położony w centrum Krakowa! Opis: - niski parter - lokal po remoncie - osobna kuchnia - łazienka w dobrym standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 182 060 zł84,53 m² 13 983,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż w nowym budynku! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 84,53 m (całkowita: 87,56 m ) - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewniająca doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²48,20 m² 1 928 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku Dworca pkp w Olkuszu w trakcie modernizacji przy ul. Składowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł110,91 m² 15 327,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z lokalu biurowo-mieszkalnego oraz lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 110,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

39,53 zł/m²25,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25,3m2, położony na trzecim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Istnieje możliwość korzystania ze wspólnej toalety. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 463 924 zł149,38 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego w nowym budynku przy ul. Granicznej w Skawinie. 80m od granic administracyjnych Krakowa. Cechy inwestycji: min. 43 miejsce postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Jasny, klimatyzowany lokal 40 m w kamienicy z windą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 116 zł83,74 m² 13 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 83,74 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Nowohuckiej. Lokalizacja: budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²358 m² 13 246 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 358 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu położonego na parterze jednego z budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²220 m² 14 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w sercu Nowego Sącza - na parterze reprezentacyjnego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Lwowskiej 59. Lokal położony jest 200 m od Galerii Trzy Korony. -.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 160 m2, położony na I piętrze w nowym budynku znajdującym się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 977.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł225 m² 1 106,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy z dużym potencjałem Czchów, ul. Sądecka, 225 m , działka 700 m Na sprzedaż budynek usługowy położony w Czchowie przy ul. Sądeckiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

110,84 zł/m²60,45 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal handlowo usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Piltza 40 w Krakowie. Oferowany lokal jest w pełni wykończony i zaadoptowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej. Położenie w ciągu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

60,58 zł/m²1 284,30 m² 77 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

|R| Property prezentuje powierzchnię biurową na wynajem w kompleksie biurowym zlokalizowaną przy ul. Wielickiej w Krakowie. Lokalizacja: biuro przy ul. Wielickiej to atrakcyjna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 zł/m²49,42 m² 1 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 49,42 m 2. Lokal na 1 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków os. Dywizjonu 303 lokal Usługowy w świetnej lokalizacji english version below Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 105 m zlokalizowany na os. Dywizjonu 303, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 135 m2, położony w miejscowości Gorlice. Nieruchomość składa się z 2 pomieszczeń (sala sprzedaży oraz zaplecze - około 15 m2).

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł166 m² 18 373,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena: 3050000.00 (do negocjacji); Rozkład: korzystny układ; Budynek: apartamentowiec; Standard: W dobrym stanie; Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym w sercu Starego Podgórza , przy.

Szczegóły ogłoszenia

66,66 zł/m²300 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy leżący na parterze budynku handlowego w Bieńczycach w Krakowie Lokal handlowy o powierzchni około 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł105 m² 18 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - pawilon usługowo- handlowy. Pow. całkowita 105 m2 Pow. użytkowa 60m2 pow. działki 123 m2 (wydzielona z własnym ogródkiem wejście od strony Krupówek).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 349 000 zł430 m² 5 462,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Wadowice. Lokal na parterze przystosowany dla niepełnosprawnych , własny duży parking .Pod MINI GALERIE LUB GABINETY LEKARSKIE. N a sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 430m2,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij