dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

89,09 zł/m²78,57 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 80 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 750 000 zł1 705 m² 1 613 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - budynku o powierzchni użytkowej 1400 mkw zbudowanego na 56 - arowej działce w Tenczynku, koło Krzeszowic. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 554 000 zł222 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale do sprzedaży, pomieszczenie zarówno socjalne jak i sanitarne pozostała część stanowi open space. Dojście do lokalu jest z od frontu budynku tj. od ul. Granicznej. W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 150 m, zlokalizowany w Myślenicach, przy ul. Ludwika Solskiego, tuż obok Sądu Rejonowego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia wolnostojący budynek biurowo-usługowy o powierzchni ok. 120 m2 wraz bezpłatnym parkingiem na ok. 5-6 aut na ogrodzonym terenie w rejonie ul. Łokietka i Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, położony w miejscowości Gorlice (woj. małopolskie). Nieruchomość zlokalizowana na parterze, składa się z 2 pomieszczeń: sala - około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia handlowo -usługowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - o powierzchni 15 m, 50 m, 100 m, 150 m, 400 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

18,85 zł/m²260 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów - Chyszów do wynajęcia Hala, część budynku magazynowego o pow. 260 m2 Z ogromnym potencjałem i przeznaczeniem ; - pod szybki transport towarów , sprawna obsługa dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²90 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, do wynajęcia lokal usługowo - handlowy, od lat prosperujący, z witrynami od ulicy - Centrum miasta , ul.Krakowska - Parter kamienicy, 90 m2, kilka pomieszczeń ; duża sala ekspozycyjna, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²116 m² 6 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 116 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni 190m2 idealny pod działalność handlowo-usługową, gastronomiczną - ścisłe centrum Chrzanowa przy dworcu autobusowym. Lokal składa się z parteru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 967 240 zł115,72 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115,72 m , zlokalizowany w Krakowie, w nowej inwestycji realizowanej przez Imperial Capital. To propozycja dla firm, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal o powierzchni 33,6 m , położony na parterze w pawilonie handlowym przy jednej z głównych ulic Dąbrowy Tarnowskiej ul. Jagiellońskiej. Świetna lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

81,33 zł/m²300 m² 24 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy na wynajem na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Lokal o pow. 300 m2 znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o pow. 49 m2 usytuowany na parterze w kamienicy w centrum miasta przy ul. Rogoyskiego. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²890 m² 53 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w dzielnicy Zabłocie. Lokal położony na parterze o powierzchni około 890m2. Lokal nadaje się na działalność handlową oraz usługową. Aktualnie lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Krakowska " To idealna przestrzeń na kameralne bistro, szkołę gotowania , pracownię warsztatową "! - idealne miejsce do pracy w grupach, warsztaty, eventy - pod cukiernię, pracownie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Atrakcyjny lokal 140 m Koszyce Wielkie, ul. Szkolna (przy A4) Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 103m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy Prądnik Biały. Lokal znajduje się na parterze budynku z piękną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

12,90 €/m²186 m² 2 399 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie do wynajmu lokal usługowy położony w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Do wynajmu jest lokal usługowy lub biurowy położony na parterze. Budynek składa się z: piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

56,57 zł/m²175 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia dochodowa restauracja z kawiarnią w centrum Chrzanowa - Rynek. - bardzo dobra lokalizacja i wysoki standard. - możliwość przejęcia gotowej, dochodowej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 84 m2, na parterze, znajdujący się w kamienicy na Starym Podgórzu. Lokal może być przeznaczony na działalność gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

109,38 zł/m²32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu prosperujący lokal gastronomiczny na wynajem na Os. Dywizjonu 303 o powierzchni ok. 32 m2. Lokal: lokal posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

47,01 zł/m²95,33 m² 4 481 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

37,93 zł/m²158,18 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²14,50 m² 986 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmiemy lokal biurowy przy ulicy wielickiej znajdujący się w okolicach Urzędu Miasta Krakowa. Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Oprócz czynszu najmu koszt mediów to 5 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo duża powierzchnia - 170m2, zlokalizowana na poziome -1 przy ul. Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: ariańska to mała ulica położona przy dużych szlakach komunikacyjnych jak.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²161,95 m² 7 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

SZUKASZ BIURA OD ZARAZ? NIE MASZ CZASU NA REMONT? TA OFERTA JEST IDEALNA DLA CIEBIE! ul. Wadowicka | Rondo Matecznego | Podgórze| Kraków Do wynajęcia wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²260 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wygodny lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 250 m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ul. Balickiej Niezależne piętro znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Nowodąbrowska DO SPRZEDANIA LOKAL USŁUGOWY - 2 poziomowy- przystosowany pod usługi; - fryzjerskie - kosmetyczne - solarium - pielęgnację zwierząt - usługi krawieckie - biuroweNA PIERWSZYM.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²75,14 m² 7 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny lokal usługowy na wynajem o powierzchni 75,14 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Zabłocia - dzielnicy, która w ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 000 zł96,31 m² 20 932,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal komercyjny położony na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku "lofty Lubelska" w ścisłym centrum Krakowa tuż przy Kleparzu. Lokal o łącznej.