dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

100 zł/m²67,50 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu usługowego w inwestycji Osiedle Meiera. Opis inwestycji Osiedle Meiera to nowoczesna, wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa tdj Estate.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²636 m² 36 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Chrzanowa o powierzchni ok 12 m2 z dodatkową, wspólną częścią do wykorzystania. Szczególnie polecany na gabinet lekarski, placówkę medyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizację Prezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²248,50 m² 3 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową w budynku klasy A zlokalizowaną w niedalekiej odległości od Dworca Głównego oraz pętli tramwajowej Dworzec Towarowy. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 41 m2 usytuowany na I pięt rze biurowca. Lokal składa się z 1pomieszczenia. Łazienka z wc do użytku wspólnego dostępna na piętrze. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

84,87 zł/m²42,40 m² 3 598 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Cystersów. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 42,40.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł169 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 169 m Kraków, bronowice, ul. Szablowskiego 3 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m , zlokalizowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

21,67 zł/m²2 205,77 m² 47 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property przedstawia Państwu dużą halę magazynową o powierzchni 2206 m z możliwością podzielenia na mniejsze powierzchnie. Na powierzchnię 2205,77 m składa się magazyn - 1471,74.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²20 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu lokalu biurowego ul. Szewska 7, nowy Targ ________________________________________ Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 20 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²16,87 m² 523 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²24,40 m² 878 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku Dworca pkp w Olkuszu w trakcie modernizacji przy ul. Składowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokale biurowe o powierzchni 30 m2 - 200 m2 zlokalizowane w kamienicy po generalnym remoncie w Centrum Tarnowa. - lokale idealne pod kancelarie, biura, szkołę, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł85,92 m² 16 282,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Z ogrodem W wysokim standardzie Parter nowoczesnego budynku | Ogródek 73 m2 | Gotowy produkt inwestycyjny | Możliwość funkcji mieszkalnej Inwestycja 2021 | Bonarka ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy 40 m po remoncie - Tarnów ul. Jasna Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 40 m, idealny pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy / biurowy W dzielnicy bronowice małe. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m w stanie deweloperskim w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 703 475 zł75,70 m² 22 502,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy z bardzo dobrą ekspozycją, położony w parterze budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Bezpośrednie wejście od strony ulicy oraz duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86 m² 17 441,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z działającą restauracją w samym sercu Krakowa - doskonała inwestycja!" Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal użytkowy, położony w zabytkowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-rezerwacja - Do wynajęcia przestronny lokal w przychodni medycznej, 80 m2. Lokalizacja- tarnów ul. Pułaskiego (w budynku z częścią medyczną- możliwość współpracy z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji. Powierzchnia dostępna od zaraz! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 500m2 brutto (436m2 netto) położony na III piętrze w nowoczesnym biurowcu klasy A przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł460 m² 9 543,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek usługowo-produkcyjno-biurowy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie, podgórzu, rejon Rybitwy. Budynek o pow. całkowitej ok. 460 m2 , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro klimczak Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego, zlokalizowanego w miejscowości Barcice! Oferujemy wynajem nowoczesnego lokalu przystosowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł83,38 m² 35 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają na sprzedaż lokal handlowy położony na Starym Mieście w obrębie Plant. Nieruchomość ma powierzchnię 83,38 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

70,51 zł/m²156 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.155 m 2, położony na drugim piętrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli poszukujesz biura na Bronowicach o powierzchni ponad 200 m2, z układem open space i trzema pokojami - to tutaj! Kameralny budynek z recepcją, dużym parkingiem i smaczną.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 000 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 1000 m na Bronowicach. W ofercie najmu krótko bądź długoterminowego powierzchnie od 25-1000m 2 w zależności od potrzeb najemcy. Jedno piętro = 1000m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 98m2 zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²75,60 m² 5 292 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal - ul. Floriańska - front kamienicy - 4 piętro - poddasze. Lokal znajduje się w małej kamienicy przt jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²430 m² 34 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze | Rondo Matecznego | Kraków Nowoczesna powierzchnia biurowa w pobliżu Ronda Matecznego w Krakowie Oferujemy do wynajęcia nowoczesną przestrzeń biurową przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania oferujemy frontowy, parterowy lokal usługowy z dużą witryną o powierzchni 38m2 do generalnego remontu. Lokal znajduje się w obrębie Plant, okolice ulic św. Gertrudy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 290 000 zł500 m² 6 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy pensjonat w sercu Kościeliska - inwestycja z duszą i potencjałem Marzysz o własnym pensjonacie w Tatrach, gdzie nowoczesność spotyka się z góralskim klimatem?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy w ekskluzywnej miedzywojennej kamienicy, parking english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt handlowo - usługowy znajdujący się niemal w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Obiekt składa się z 3-ch pięter z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 149,38m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł575,13 m² 6 920,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Romana Ciesielskiego 24 w dzielnicy Łęg. Lokal ma powierzchnię 74.44m2: PODSTAWOWE INFORMACJE -powierzchnia open space.

Szczegóły ogłoszenia

129,03 zł/m²15,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu gabinet użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej 166. Lokal o powierzchni 15m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowe o o powierzchni całkowitej 205 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Podgórze. Dodatkowe informacje - powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

48,50 zł/m²180 m² 8 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokal przy ul. Berka Joselewicza na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: berka Joselewicza Przystanek: starowiślna, miodowa.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²900 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnie komercyjne 900 m2 w wyjątkowym biurowcu w zabytkowym forcie do wynajęcia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij