dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek biurowy - 270m2, z magazynem + parking Do wynajęcia atrakcyjny budynek biurowy - 3 poziomowy, idealny pod działalność biurową. Budynek zlokalizowany jest w rejonie ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²1 248,30 m² 18 725 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w wysokim standardzie w biurowcu klasy A, na Podgórzu. Budynek mieści się w rejonie ulic Wielickiej, limanowskiego, kiełkowskiego. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

65,69 zł/m²137 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal 137 m2 | 8 miejsc parkingowych | Ruczaj Do wynajęcia lokal usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ul. Obozowej. Lokal znajduje się na terenie osiedla wybudowanego około 2011 roku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²294,95 m² 17 697 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 294,95 m2 w rejonie ulic Mogilskiej, fabrycznej, cystersów. Lokal mieści się w postindustrialnym budynku o charakterze biurowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny parterowy lokal witrynowy w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy Placu Inwalidów. Nieruchomość jest dostępna od zaraz. Obecnie Właściciel dokonuje w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²1 584,10 m² 23 762 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²619 m² 8 357 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro 619 M2 | wysoki standard ważne: w tej lokalizacji dostępnych jest kilka biur o różnych powierzchniach: 362 m2, 619 m2, 678 m2, 813 m2, 1600 m2, 4000 m2. Zdjęcia poglądowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²495 m² 32 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duży lokal biurowy 495 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 495 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

67,57 zł/m²170 m² 11 487 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy | 169,80 m Komfortowa i funkcjonalna przestrzeń biurowa o powierzchni 169,80 m , położona na II piętrze budynku w okolicach ul. Józefa Marcika. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 36 m2 Ruczaj lokalizacja Lokal usytuowany jest w niskim budynku o charakterze handlowo-usługowym powstałym w 2015 roku. Obiekt posiada dwa parkingi - parking naziemy liczy 20.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 714,8 m2 | Rondo Ofiar Katynia Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Radzikowskiego, galerii Bronowice, ikei. Lokal znajduje się w kompleksie biurowym w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal parterowy o powierzchni 178,7 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal gastronomiczny 434,75 M2 | krowodrza Lokal usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko Parku Krakowskiego oraz uczelni agh, w okolicy przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy z pięknym widokiem 259,29 m2 | Krowodrza Lokalizacja Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym wzniesionym w drugiej połowie XX wieku, ulokowanym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku na terenie Starego Podgórza. Nieruchomość została oddana do użytku w 2022 roku. Budynek składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

49,20 zł/m²187 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych Prezentowany lokal o powierzchni 187 m2 mieści się na pierwszy piętrze budynku magazynowo biurowego bez windy. Na całą powierzchnię składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²680 m² 11 220 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia 680 m2 powierzchni w biurowcu w ścisłym centrum miasta. Lokal mieści się na 3 piętrze budynku. Budynek ulokowany jest w rejonie Dworca Głównego, co pozwala na doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

62,90 zł/m²234,27 m² 14 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy w centrum | 234,27 m2 Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Stefana Batorego. Lokal znajduje się w kompleksie apartamentowo-biurowym w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowy - 57m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal idealny pod działalność handlową. Lokal zlokalizowany jest w rejonie ulicy Powstańców Wielkopolskich. Teren budynku ogrodzony z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

33,03 zł/m²160 m² 5 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duży lokal biurowy 160 m2 | Krowodrza Górka Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy w okolicy ul. Fieldorfa Nila i ul. Prądnickiej. Wejście do lokalu od.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²500 m² 6 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa | Bronowice | 500 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy znajdujący się w biurowcu w dzielnicy Bronowice w okolicy ul. Josepha Conrada. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

,Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na parterze biurowca w ścisłym centrum miasta. Lokal mieści się w rejonie Ronda Grzegórzeckiego, ulicy Grzegórzeckiej, hali Targowej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 70 M2 | grzegórzki Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze budynku w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²600 m² 9 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia 600 m2 powierzchni w biurowcu w ścisłym centrum miasta. Lokal mieści się na 4 piętrze budynku. Budynek ulokowany jest w rejonie Dworca Głównego, co pozwala na doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal parterowy | witryna | 49 m Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 49 m z dogodnym dostępem od strony wewnętrznego parkingu. Nieruchomość idealna dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²207,30 m² 12 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 207,30 m2 w nowoczesnym biurowcu w stylu loftowym. Lokal mieści się na pierwszym, ostatnim, piętrze nowoczesnego biurowca w stylu loftowym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wysokiej klasy biuro w centrum miasta 30 m2 | Nowy Kleparz Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy w pofabrycznym budynku, w rewelacyjnej lokalizacji. Przed nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²163 m² 9 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 163 m2 w zabytkowej kamienicy Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na niskim parterze zadbanej kamienicy z początku XX wieku. Kamienica w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²430 m² 34 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 430 m2, na 3 piętrze biurowca klasy A w rejonie Ronda Matecznego, ulicy Wadowickiej, henryka Kamińskiego. Lokal mieści się w nowoczesnym budynku klasy A o.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²73,17 m² 841 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy73,17 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

14,75 €/m²185 m² 2 729 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal witrynowy 185 m2 | Dębniki Lokalizacja Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu wzniesionym w 2018 roku, ulokowanym w okolicach ul. Kapelanka. Budynek o kameralnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 300 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²33 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy | 33 m2 Oferujemy do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 33 m2, idealny na każdy rodzaj działalności. Lokal znajduje się w okolicach ul. Falistej.

Szczegóły ogłoszenia

75,37 zł/m²727,99 m² 54 869 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na pierwszym piętrze kameralnego biurowca 727,99 m2 Lokalizacja Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu wzniesionym w 2019 roku, ulokowanym w okolicach Dworca Głównego i ul.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²84 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal witrynowy 84 m2 | Krowodrza Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 84 m2 w dzielnicy Krowodrza, w okolicy ul. Racławickiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²1 371,50 m² 20 573 €

 

 

 

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

56,11 zł/m²450 m² 25 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny obiekt medyczno-usługowy na wynajem, o powierzchni 450 m , położony w Węgrzcach, dosłownie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł22,60 m² 18 805,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komfortowy lokal 22,60 m z możliwością funkcji mieszkalnej w kameralnej inwestycji Zakrzówek Residence Prezentujemy wyjątkowy lokal o wysokim standardzie, który z powodzeniem może.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²132 m² 2 178 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż