dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

65 zł/m²459,38 m² 29 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 459,38 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 459,38 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 16 m2 | Krowodrza Lokalizacja Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym wzniesionym w drugiej połowie XX wieku, ulokowanym w dzielnicy Krowodrza. Budynek o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²132 m² 7 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale biurowe przy ul. Kobierzyńskiej Od końca lipca dostępne będą dwa przestronne piętra biurowe o powierzchni ok. 530 m każde. Wcześniej siedziba międzynarodowej firmy. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²102 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy Bronowice | 102 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy znajdujący się w okolicy ul. Balickiej i ul. Na Błonie, doskonale skomunikowane z całym Krakowem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 121,90 m2 blisko Plant Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Straszewskiego i ul. Smoleńsk. Lokal znajduje się w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu Filharmonii.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w kamienicy | 60 m2 | Długa Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w kamienicy przy ul. Długiej. Wejście do lokalu przez dziedziniec. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²40,77 m² 2 691 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy w kameralnym biurowcu w dzielnicy Grzegórzki. Budynek mieści się w rejonie ulic Mogilskiej, fabrycznej, cystersów, alei Pokoju. Nieruchomość posiada ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal w centrum | 150 m2 | Plac Inwalidów Do wynajęcia lokal usługowy w centrum miasta przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa, okolica Placu Inwalidów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

58,90 zł/m²158,03 m² 9 308 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronny lokal biurowy w centrum miasta 158 m2 Do wynajęcia lokal biurowy w okolicy ul. Stefana Batorego. Lokal znajduje się w kompleksie apartamentowo-biurowym w odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²450 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal po szkole | 450 m2 | Plac Inwalidów Do wynajęcia atrakcyjny lokal po działalności szkoły mieszczący się w okolicy ul. Karmelickiej i Placu Inwalidów. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w centrum | 95 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal gastronomiczny w samym centrum Krakowa. Lokal znajduje się na parterze pasażu zadbanej, monitorowanej kamienicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²600 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 600 m2, na 4 piętrze biurowca klasy A w rejonie Ronda Matecznego, ulicy Wadowickiej, henryka Kamińskiego. Lokal mieści się w nowoczesnym budynku klasy A o.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²43,92 m² 3 294 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 43,95 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 43,95 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dwupokojowy lokal biurowy 60 m2 | Krowodrza Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy na pierwszym piętrze budynku w okolicy ul. Pod Fortem. Wejście przez wspólną klatkę schodową. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

51,04 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

2 poziomowy lokal - 96m2 - parking Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa mieszcząca się w rejonie ulicy Nowosądeckiej. Lokal znajduje się na parterze budynku. Przy budynku parking naziemny.

Szczegóły ogłoszenia

14,75 €/m²101,32 m² 1 494 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal witrynowy 102,79 m2 | Dębniki Lokalizacja Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu wzniesionym w 2018 roku, ulokowanym w okolicach ul. Kapelanka. Budynek o kameralnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²98,03 m² 7 352 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal W budynku handlowym | 98 m2 | działaność gastronomiczna Nowoczesny budynek, w którym znajduje się lokal usytuowany na Ruczaju w okolicach ul. Skośnej. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

52,90 zł/m²155 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 155 M2 lokalizacja Lokal usytuowany w budynku biurowym w okolicach ulicy Sołtysowskiej. Minutę pieszo od budynku znajduje się przystanek autobusowy (4 linie), co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²295 m² 13 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu | 295 m2 Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowa w nowoczesnym biurowcu przy ulicy Wielickiej. Lokal mieści się na 2 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²104 m² 11 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal parterowy 104 M2 | ogródek | duża witryna W tej inwestycji dostępne lokale także inne lokale parterowe z witryną o powierzchniach: 75, 94, 104, 145 mkw. Lokal o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²330 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal parterowy 330 M2 na nowym osiedlu lokalizacja Lokal usytuowany przy al. 29 Listopada w okolicach ulicy Rogatka. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²813 m² 10 569 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro 813 M2 | wysoki standard ważne: w tej lokalizacji dostępnych jest kilka biur o różnych powierzchniach: 362 m2, 619 m2, 678 m2, 813 m2, 1600 m2, 3200 m2, 4000 m2. Zdjęcia poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²25,60 m² 269 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 25,60 m2 Bronowice Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

102,70 zł/m²185 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny ok. 185 M2 W świetnej lokalizacji Prezentowany lokal o powierzchni 180 mkw mieści się na parterze kamienicy w świetnej, ruchliwej lokalizacji - nieopodal bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²2 075,04 m² 32 163 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Duży lokal biurowy z możliwością podziału 2100 m2 Lokalizacja Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu wzniesionym w 2016 roku, ulokowanym w okolicy ul. Barskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

120,83 zł/m²120 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wysokiej klasy biuro w centrum miasta 120 m2 | Nowy Kleparz English version below Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na parterze pofabrycznego budynku w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²256 m² 16 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 256,28 m2 w kameralnym, loftowym budynku o charakterze biurowym. Lokal z prywatnym ogródkiem. Lokal z możliwością podziału.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²20,50 m² 236 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 20,5 m2 Bronowice (33,29 m2 brutto) Lokalizacja Lokal znajduje się w biurowcu wzniesionym w 2007 roku, ulokowanym w dzielnicy Bronowice. Budynek o kameralnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 65 m2 w zabytkowej kamienicy Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na parterze zadbanej kamienicy z początku XX wieku. Do lokalu prowadzi niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 128 m2 | centrum miasta Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal biurowy położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowo-biurowego. Do lokalu prowadzi niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witrynowy lokal Krowodrza Górka | 72 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy lub biurowy w okolicy Krowodrzej Górki. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio z ulicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²341,98 m² 22 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 342 m2 | Salwator Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 342 m2 znajdujący się w okolicy ul. Władysława Syrokomli. Lokal znajduje się przy cichej ulicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

63,93 zł/m²61 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do wynajmu Lokal usługowo - handlowy z witryną na Starym Podgórzu przy głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 61,20m2 znajduje się na parterze, posiada drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

61,95 zł/m²113 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do wynajmu Lokal usługowo - handlowy z witryną na Starym Podgórzu przy głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 113m2 , znajduje się na parterze, posiada drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł61,59 m² 11 657,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tarnów ul. Dąbrowskiego 21 Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 130 m2 znajdujący się na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na przeciw Sądu oraz dawnej "almy". Rozkład - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare Miasto | ul. Szlak | biuro 97 m | do wynajęcia Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany w zadbanej kamienicy przy ul. Szlak, w ścisłym centrum Krakowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przy ulicy Starowiślnej! Nieruchomość: oferujemy do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni ok. 30 m , usytuowany przy ruchliwej ulicy Starowiślnej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

44,05 zł/m²84 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 84 m , położony na parterze budynku handlowo-usługowego przy ul. Gwarków w Olkuszu. Lokal ma charakter handlowo-usługowo-biurowy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

77,44 zł/m²193,69 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Najważniejsze parametry - Powierzchnia lokalu: 193,69 m - Ogródek do wyłącznego korzystania: ok. 100 m - 5 miejsc postojowych: nr 29, 30, 31, 32, 33 - Miesięczny czynsz administracyjny: ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy przy płycie Rynku w Brzesku! Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w samym sercu Brzeska bezpośrednio przy płycie Rynku. To.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij