dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piwna

Wola Filipowska,małopolskie

40 zł/m²123 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal 123m2 w budynku użytkowym w centrum Woli Filipowskiej przy drodze 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kraków,małopolskie

4 800 000 zł400 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny budynek biurowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Piastowskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej około 400 m2 , usytuowana na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

90 zł/m²157 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujmy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy w nowo powstałym kompleksie apartamentowo-biznesowym Wings Plaza na krakowskim Ruczaju przy ulicy Bunscha. Obiekt w którym zlokalizowany jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solskiego

Brzesko,małopolskie

45 zł/m²192 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ostatnie wolne lokale! Lokale użytkowe na wynajem w Brzesku przy ul. Solskiego 15 w nowopowstałym budynku, o wysokim standardzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stefana Batorego

Kraków,małopolskie

52,13 zł/m²94 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 94 m w odrestaurowanej kamienicy - ul. Batorego / róg Karmelickiej, kraków Do wynajęcia biuro o powierzchni 94 m zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą - 7,1% roi | Kraków, krowodrza Górka Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy z obowiązującą umową najmu, zlokalizowany przy ul. Fieldorfa Nila 17 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

886 400 zł83 m² 10 679,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 83 m przy ul. Rusznikarskiej w Krakowie, położony w 8-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym z pasażem handlowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

49,50 zł/m²200 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości prezentuje na wynajem halę, magazyn o powierzchni ok. 200-300 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w świetnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Władysława Łokietka. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Radocza

Radocza,małopolskie

22,50 zł/m²400 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia hala o powierzchni ok 400 mkw oraz część biurowa ok 70 mkw. Hala o wysokości ponad 3 metry znajduje się w doskonalej lokalizacji, przy drodze nr 28, w kierunku na Zator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

56,60 zł/m²53 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowo z przeznaczeniem pod działalności takie jak: -gabinety medyczne,etc. -gabinety stomatologiczne ,etc. -salony fryzjerskie,barber ,etc. -gabinety kosmetyczne i odnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Szpitalna

Kraków,małopolskie

66,29 zł/m²53 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rondo Górka

Trzebinia,małopolskie

34,96 zł/m²113 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy, trzebinia Górka o powierzchni około 113 m2. Opis: - do wynajęcia lokal składający się z czterech pomieszczeń biurowych oraz dwóch toalet o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowy z najemcą - Pizzeria sieciowa. Lokal o powierzchni 69 m2 zlokalizowany na parterze , eleganckiego apartamentowca z 2016 roku lofty lubelska przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kraków,małopolskie

4 970 000 zł710 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 710 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Miłkowskiego 5 w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tomasza

Kraków,małopolskie

36,03 zł/m²83 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy z balkonem (83,26 m ), położony przy ul. Św. Tomasza 26 w ścisłym centrum Krakowa. Dostępny od zaraz. Najważniejsze atuty: topowa lokalizacja ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Złoty Róg

Kraków,małopolskie

4 400 000 zł366 m² 12 021,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu bronowic - ul. Złoty róg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Niedomice,małopolskie

1 199 000 zł593 m² 2 021,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż dostępny jest budynek o powierzchni 593 m2, położony na dużej, 25-arowej działce w miejscowości Niedomice na terenie przemysłowym. Ten obszerny budynek oferuje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kraków,małopolskie

220 000 zł12 m² 17 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Do sprzedania miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym kompleksu Angel Wawel jednej z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Krzeszowice,małopolskie

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Do wynajęcia lokal biurowo / usługowy o powierzchni ok. 40 m , położony w samym sercu Krzeszowic przy zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i Daszyńskiego. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

40,43 zł/m²47 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje lokal biurowy w świetnej lokalizacji - ul. Kościuszki - Salwator Nieruchomość: lokal znajduje się na ostatnim piętrze (poddasze) IV-piętrowego budynku biurowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

200 zł/m²250 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy Św.Jana. Wnętrza gotowe do prowadzenia działalności rozrywkowej, usługowej, handlowej, gastronomicznej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Kraków,małopolskie

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal gastronomiczny w fantastycznym stanie i lokalizacji, o powierzchni 114 m2. Lokal: lokal jest samowystarczalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Bema

Kraków,małopolskie

48,08 zł/m²52 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

English and Ukrainian versions of the listing are available below. Biuro w spokojnej, prestiżowej części Krakowa | Osiedle Oficerskie, ul. Bema 5 Do wynajęcia funkcjonalna przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Tenczynek,małopolskie

3 490 000 zł1 705 m² 2 046,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - budynku o powierzchni użytkowej 1400 mkw zbudowanego na 56 - arowej działce w Tenczynku, koło Krzeszowic. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

60 zł/m²145 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 145 m2 - ul. Karmelicka (okolica ul. Grabowskiego i ul. Kremerowskiej). Film z wnętrza lokalu: lokal znajduje się na drugim piętrze w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42,67 zł/m²150 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 150m2, zaadaptowanego na działalność biurową, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Victoria Estate prezentuje lokal biurowy w świetnej lokalizacji - ul. Kościuszki - Salwator Nieruchomość: lokal znajduje się na I piętrze IV-piętrowego budynku biurowego z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Ujastek

Kraków,małopolskie

45 zł/m²10 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy Nowa Huta, ul. Ujastek Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10 m , zlokalizowany w Nowej Hucie przy ul. Ujastek. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

395 000 zł17 m² 23 235,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kawalerka inwestycyjna 17 m | Krowodrza - ul. Władysława Łokietka | wysoki potencjał najmu Na sprzedaż funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 17 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

33 zł/m²1 350 m² 44 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na wynajem przestronny lokal użytkowo produkcyjny o powierzchni 1350 m2 w Krakowie. Ta doskonała przestrzeń jest dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Krzeszowice,małopolskie

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kordylewskiego

Kraków,małopolskie

47,67 zł/m²86 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Czynsz: 1100.00 zł; Rozkład: dwustronny, bez skosów, do odświeżenia, korzystny układ, słoneczne, ustawne; Budynek: blok z 2000; Standard: do odświeżenia; Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śląska

Kraków,małopolskie

65,94 zł/m²105 m² 6 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę atrakcyjnego lokalu biurowego na wynajem, znajdującego się przy ul. Śląskiej w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Medweckiego

Kraków,małopolskie

110,53 zł/m²103 m² 11 396 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate Rei ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowo-biurowej, zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Kraków,małopolskie

299,15 zł/m²117 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

English below Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej, dzielnica Stare Miasto. Lokal ma powierzchnię ok 117 m2 i znajduje się się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

52,13 zł/m²188 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Klimatyzowany lokal biurowo-usługowy z widokiem na Wawel I 188m2 Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal o powierzchni 188 m zlokalizowany w prestiżowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

995 000 zł65 m² 15 307,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Bronowice lokal usługowy z witryną do sprzedaży 65 m Nieruchomość: lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony w nowo wybudowanym apartamentowcu oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Beskidzka

Kraków,małopolskie

25,86 zł/m²126 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy do wynajęcia duże okna, wysoki sufit, świetna lokalizacja Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 125,70 m , położony w bardzo popularnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy biznes gastronomiczny 32m2 Os. Dywizjonu 303, czyżyny Opis nieruchomości: eternel Agency prezentuje ofertę sprzedaży w pełni przygotowanego lokalu gastronomicznego o powierzchni 32 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

52,13 zł/m²188 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal w kamienicy z windą - 188 m , 5. piętro - blisko centrum i Plant! Prezentuję do wynajęcia wyjątkowy, przestronny lokal o powierzchni 188 m położony na 5.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij