dowolna

Lokale użytkowe małopolskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

999 000 zł113 m² 8 846,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 112,93 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pod Fortem

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł70 m² 23 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Grupa Esto oferuje na sprzedaż lokal handlowo/usługowy na Krowodrzy w okolicy ul. Wybickiego. Nieruchomość o powierzchni 70m2, znajduje się na parterze i składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Filipa

Kraków,małopolskie

390 000 zł112 m² 3 497,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piwnica z potencjałem w ścisłym centrum! Na sprzedaż lokal znajdujący się na poziomie -1 w kamienicy przy ulicy Św. Filipa tuż obok Rynku Kleparskiego. Piwnica o powierzchni 111,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

35 zł/m²1 800 m² 63 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z wysokim składem o powierzchni 1800 m2, lokal znajduje się w okolicach Rybitw. Hala posiada możliwość wjazdu samochodem do wnętrza. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

1 072 500 zł65 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

|R| Property prezentuje atrakcyjny lokal użytkowy w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: bronowice to spokojna i prężnie rozwijająca się dzielnica Krakowa, atrakcyjna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

110 000 zł12 m² 9 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Twoje prywatne miejsce parkingowe w sercu Krakowa - ul. Masarska 9! Oferuję na sprzedaż niezależne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja: ul. Masarska 9 (tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

75 zł/m²160 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię lokal gastronomiczny - restauracja / pizzeria - Zielonki (galeria) blisko Krakowa Odstąpię działający lokal gastronomiczny w galerii handlowej w Zielonkach. Restauracja/pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

28 zł/m²16 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokale biurowe na wynajem centrum Dąbrowy Tarnowskiej Jeśli szukasz przestrzeni na biuro, kancelarię, gabinet doradczy czy księgowy mamy dla Ciebie miejsca, które idealnie wpiszą się w te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Kraków

Kraków,małopolskie

45,71 zł/m²280 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal w Bardzo dobrej lokalizacja - w pobliżu Wawelu. Lokal o powierzchni 280 m2 znajduje się na 4 piętrze nowego obiektu. Przeznaczenie: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wasilewskiego

Kraków,małopolskie

68,63 zł/m²51 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal w Bardzo dobrej lokalizacja - w pobliżu Wawelu. Lokal o powierzchni 51 m2 znajduje się na 4 piętrze nowego obiektu. Przeznaczenie: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Kraków,małopolskie

73,91 zł/m²69 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia 69 m : Bezpośrednio przy ch Zakopianka, kraków - parter, witryny, parking, gotowe do wejścia Lokal 1. 69 m2 x 85 pln/m2 wolny Lokal 2. 150 m2 x 100 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

133,33 zł/m²105 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal narożny w nowo wybudowanej kamienicy. Posiada duże witryny. Proszę o kontakt telefoniczny w przypadku pytań.   Katarzyna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Kraków,małopolskie

163,89 zł/m²18 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal kontenerowy w samym sercu Miasteczka Studenckiego agh! Świetna lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo licznych punktów gastronomicznych i usługowych, ogromny ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajmu 100 mkw, parter W centrum tarnowa! Lokalizacja centrum Tarnowa okolice ul. Bema, bardzo dobra lokalizacja ze względu na duży ruch pieszych. Nowoczesny, przestronny lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Oświęcimska

Chrzanów,małopolskie

24,62 zł/m²650 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal restauracyjny z pełnym wyposażeniem - Chrzanów, ul. Oświęcimska Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal restauracyjny z zapleczem kuchennym, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zabierzowska

Niepołomice,małopolskie

74,35 zł/m²54 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy z wejściem od ulicy | Niepołomice, ul. Zabierzowska Do wynajęcia lokal usługowy położony w Niepołomicach przy ul. Zabierzowskiej 5. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

49,30 zł/m²22 m² 1 060 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal ul Księcia Józefa w Krakowie. Lokal na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 21m2 składa się z dwóch pomieszczeń po 10,5m2 dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

104,35 zł/m²230 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy do wynajęcia 230 m - Czyżyny, kraków Cena: 100 zł netto/m + 20 zł/m eksploatacja + opłaty licznikowe Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 230 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nawojki

Kraków,małopolskie

38 zł/m²80 m² 3 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ul. Nawojki w Krakowie, o powierzchni ok. 80 m , idealny na biuro, usługi lub handel. Opis lokalu: 4 pomieszczenia, 2 łazianki, na parterze, wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

73 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: , biuro: Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu biura o powierzchni 40 m2 w cenie 2900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

100 zł/m²65 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kocmyrzowska

Kraków,małopolskie

38 zł/m²100 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu czteropokojowego, zlokalizowanego tuż przy ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie. Lokal mieści się na drugim piętrze budynku wielolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bema

Tarnów,małopolskie

32,50 zł/m²20 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szukasz lokalu w ścisłym centrum Tarnowa? Chcesz, żeby lokal był dostępny dla każdego? Ważne jest dla Ciebie miejsce parkingowe? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania z ofertą. Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

22 zł/m²113 m² 2 486 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 113 m - Kraków, ul. Księcia Józefa | 25 zł/m Lokalizacja: kraków, ul. ks. Józefa Powierzchnia: 113 m Cena najmu: 22 zł/m netto Ogrzewanie: 17,90 zł/m w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

825 000 zł34 m² 24 052,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

English version below We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Apartament Beskid Przestronne studio z tarasem i ogródkiem * aneks kuchenny * sypialnia * łazienka Usytuowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Kraków

Kraków,małopolskie

29,26 zł/m²1 626 m² 47 564 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyny (chłodnie i magazyny niechłodzone), biura i pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni ok. 1625 m2 stanowiące część jednopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Zakopane

Zakopane,małopolskie

590 800 zł21 m² 28 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

English version below We speak English. Do not hesitate to contact us! *** Kompaktowe studio z aneksem kuchennym * aneks kuchenny * sypialnia * łazienka Usytuowanie: południowy - zachód Cena netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Kraków

Kraków,małopolskie

35,73 zł/m²644 m² 23 008 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyny (chłodnie i magazyny niechłodzone), biura i pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni ok. 644 m2 stanowiące część jednopiętrowego budynku magazynowo-biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Kraków

Kraków,małopolskie

45 zł/m²461 m² 20 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura i pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni ok. 461 m2 usytuowane na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku magazynowo-biurowego zlokalizowanego na terenach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tuchowska

Tarnów,małopolskie

33 zł/m²35 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Cześć, jestem nowoczesnym budynkiem, w którym czekają na Ciebie różnej wielkości przestrzenie od kameralnych biur po duże sale idealne pod działalność usługową, handlową czy szkoleniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Os. Słoneczne

Stary Sącz,małopolskie

11,51 zł/m²255 m² 2 930 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz dużej powierzchni na swoja wymarzoną działalność w świetnej lokalizacji. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na wynajem przestronny lokal usługowo-handlowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

90 zł/m²14 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal biurowo-handlowy, 14,52, okolice Ronda Mogilskiego, usytułowany jest na parterze, posiada wejście z ulicy oraz witryne. W skład lokalu wchodzi -1 główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lednicka

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Korzystna okazja inwestycyjna! Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 50m2 przygotowany pod działalność usługową. Od strony ulicy dwa bezpośrednie wejścia do dwóch pomieszczeń / o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dworcowa

Oświęcim,małopolskie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Prezentujemy unikalny kompleks inwestycyjny w sercu Oświęcimia, położony zaledwie 60 sekund pieszo od odrestaurowanego Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Kraków,małopolskie

1 072 500 zł65 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż lokal użytkowy ul. Radzikowskiego, kraków Lokal o powierzchni 65 m w nowym budynku mieszkalnym z 2025 roku. Atuty nieruchomości: * parter, narożna ekspozycja bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

1 610 000 zł128 m² 12 578,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, do sprzedania lokal handlowy 128m2, z ogródkiem ok 30m2, na poziomie 0. Lokal składa się z trzech pomieszczeń: sali głównej, sali mniejszej, kuchni, wc. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

100 zł/m²65 m² 6 500 zł

 

 

 

Książ Wielki,małopolskie

22,41 zł/m²58 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Wynajmę lokal użytkowy w pawilonie handlowo- usługowym o powierzchni zabudowy ok. 390 m2 położony w Książu Wielkim, ul Warszawska 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł118 m² 9 296,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 118,32 m2 znajdujący się w inwestycji zlokalizowanej przy ul.Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kantorowicka

Kraków,małopolskie

29 zł/m²115 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal wolnostojący o powierzchni ok.115m2. W cichej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

4 000 000 zł380 m² 10 526 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży samodzielny budynek o powierzchni 380 m2 w centrum Krakowa oraz 12 miejscach parkingowych. Budynek: - usytuowany blisko centrum Krakowa przy głównej drodze dojazdowej do obwodnicy; -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij