dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

1 349 230 zł72 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego 3 pok. mieszkania o wysokim standardzie wykończenia z widokiem na zrewitalizowany fort i zielony park? Cenisz sobie funkcjonalny układ pomieszczeń, prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brogi

Kraków,małopolskie

709 000 zł40 m² 17 549,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

/ olsza / balkon / do własnej aranżacji / Możliwa negocjacja ceny. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Brogi. Nieruchomość położona na 3 piętrze 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 892,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralny zespół 9 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Inwestycja to kompleks składający się z 18 lokali o wielkości 47 m2 i 61 m2. Inwestycja stanowi kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny - od dewelopera Oferujemy do zakupu mieszkanie (M39) położone w nowopowstającej inwestycji na Prądniku Czerwonym przy ul. Łepkowskiego - termin ukończenia inwestycji to 2q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

529 000 zł52 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Grey to nowa inwestycja w Nowym Targu zlokalizowana na osiedlu Bór. Budynek mieści w sobie 53 mieszkania o metrażu od 41 do 68 m2, które zaprojektowane zostały z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 75m2 z garażem na ul. Bora Komorowskiego w Tarnowie Nowe osiedle zamknięte, piętro 3/3 Blok z 2017r Wystawa okien: wschód - zachód Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

839 000 zł60 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

868 250 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować czteropokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 029 449 zł69 m² 14 958,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 68,82 m2 na 4 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł151 m² 10 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji dwupoziomowego apartamentu znajdującego się w kompleksie kameralnej inwestycji na krakowskich Bronowicach. Apartament usytuowany jest na poziomie I i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

590 000 zł62 m² 9 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży przytulnego jednopokojowego mieszkania w Tarnowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Kraków,małopolskie

4 950 000 zł222 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

|R| Property prezentuje niepowtarzalny apartament na ostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Św. Jana. Lokalizacja: ulica św. Jana znajduje się w samym sercu Krakowa, co oznacza, że mieszkanie tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 187 355 zł61 m² 19 528,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim o powierzchni 60,80 m2. Dostępne od teraz Lokal znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

995 000 zł48 m² 20 729,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Krowodrza - ul. Juliusza lea Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Krowodrza, ul. Juliusza Lea w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

722 000 zł56 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

908 958 zł46 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków Zabłocie, oferta 0% Ocean Apartments to zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, biurową i usługową. Kompleks zlokalizowany jest na krakowskim Zabłociu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Brzeszcze,małopolskie

444 447 zł55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Green w Brzeszczach Osiedle Green powstaje w Brzeszczach przy ul. Kościelnej, w centralnej części miasta. Jest to miejsce głównie z zabudową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

619 550 zł38 m² 16 477,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,6m w rejonie Nowej Huty na osiedlu Kalinowym. Mieszkanie położone na 8 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 262 881 zł85 m² 14 929,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

|R| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie w dzielnicy Wola Duchacka. Lokalizacja: budynek mieści się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

754 000 zł43 m² 17 498,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 43,09 m2 na ul. Smętnej w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. Rozkład mieszkania: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Litawora

Kraków,małopolskie

1 144 800 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Eng Below Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym ogrodem - 160m2. Kameralna inwestycja, z prywatnym parkingiem znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagających klientów. Inwestycja po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 48m2 w bloku 4 piętrowym na parterze na ul Pułaskiego w Tarnowie Mieszkanie składa sie z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Andrychów

Andrychów,małopolskie

390 908 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Cię do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42,49 m , usytuowanego na pierwszym piętrze. To miejsce ma wiele do zaoferowania, a oto dlaczego jest tak wyjątkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prądnik czerwony - ul. Ułanów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Czerwony, ul. Ułanów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

324 000 zł20 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 19.15m2 + 25m2 ogród na sprzedaż/mieszkanie INWESTYCYJNE Idealne pod wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

630 000 zł45 m² 14 122,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Wyłączność. Świetna oferta inwestycyjna jest jedna najemczyni która chce przedłużyć najem ulica siemaszki - wyjątkowe Z klimatem trzypokojowe Mieszkanie w Centrum, 10 min od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

659 000 zł48 m² 13 874 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: kraków, mistrzejowice, os. Tysiąclecia Cena sprzedaży : 659 000zł Powierzchnia: 47,50m2 Piętro: 0/4 Pokoje: 3 pokoje Na sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe, na os. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

839 000 zł62 m² 13 642 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

299 000 zł45 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow.44 m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 70 tych / balkon + piwnica /. Bardzo korzystna lokalizacja bloku przy ciechej uliczce w rejonie Lwowskiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

665 000 zł45 m² 14 847,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Nowa Huta ul. Okulickiego Szukasz swojego miejsca? zobacz może ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. A może potrzebujesz ulokować pieniądze w dobrej lokalizacji która zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Studziankami

Tarnów,małopolskie

346 000 zł58 m² 5 989,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Poszukujesz mieszkania o wygodnym układzie pomieszczeń, w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

492 000 zł30 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio od właściciela. Słoneczne komfortowe mieszkanie Z dużym balkonem. Teren ogrodzony. Rozkład I opis W skład mieszkania wchodzi * pokój * aneks kuchenny * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwieździsta

Kraków,małopolskie

950 000 zł70 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko przy zakupie do końca czerwca rabat 30.000 zł! NOWA CENA 760.000 ZAMIAST 790.000 zł. Oferta bezpośrednio od właściciela. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania, z osobną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł58 m² 24 786,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

/ grzegórzki / 3 pokoje / miejsce postojowe / balkon / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. F. Nullo. Nieruchomość położona na 1 piętrze 8 piętrowego budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

609 000 zł38 m² 16 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zakupu mieszkania o metrażu 38,27 m2 na al. Kijowskiej. Mieszkanie jednopokojowe z osobną jasną kuchnią i balkonem. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

849 000 zł57 m² 14 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: skawina, ul. Lipowa ( 30m od Krakowa ) Cena: 849 000 zł Powierzchnia: 57m2 Piętro: 2/3 Pokoje: 3 - salon z aneksem + 2 sypialnie Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł74 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe z dużym ogrodem budynek I lokalizacja Budynek zrealizowany w 2024 r. przy ul. Pychowickej w dzielnicy Ruczaj Budynek sześciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł70 m² 19 396,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie z charakterem, znajdujące się na przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

319 000 zł54 m² 5 954 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. Mieszkanie o powierzchni 53,58m2 usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku bez windy. W skład.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij