dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55,50 m² 12 072,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na parterze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,40 m² 13 362,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ta oferta tylko u nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 46.4 m2, znajdujące się w Nowej Hucie, na Os. Przy Arce. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,36 m² 19 705,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

The Partners ma przyjemność zaprezentować trzy pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz zlokalizowane przy ul. Grabczaka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w północnej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 501 zł100,46 m² 13 582,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł82 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Consilo prezentuje: - mieszkanie o powierzchni 82 m , położone przy ul. Krokuskowej 4, w nowoczesnym 6-piętrowym budynku z 2022 roku, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 552 zł35,12 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 100 zł56,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 56,90 m | Bochnia | Na Kąty Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w spokojnej części Bochni! Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, która obejmuje budowę czterdziestu.