dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 527 ogłoszeń

1 725 150 zł111,30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English below W samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Krakowa, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy, znajduje się mieszkanie, które zachwyca nie tylko swoim układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł60,24 m² 8 964,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji od strony kupującej Zapraszamy do zapoznania z się z inwestycją na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł72,75 m² 11 134,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla rodziny | Ogródek | Brak prowizji kupującego! | Oferta na wyłączność Diamentowe Zacisze - Rząska Bezpośrednio przy granicy Krakowa. Bezczynszowe, gotowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 719 000 zł81,90 m² 20 989,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 4-pokojowe | 81,90 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 81,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, zbylitowska Góra Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł47,46 m² 13 990,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wykończenia, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Banacha, na Prądniku Białym. Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Prądniku Białym. W pobliżu znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65,60 m² 12 042,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Czyżyny - 3 pokoje | 63,3 m | balkon | piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł102,67 m² 24 349,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Ścisłe Centrum, ul. Floriańska / Rynek Główny. Budynek z 1914 roku, czteropiętrowy, klatka schodowa z windą. Mieszkanie o powierzchni 102,67m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł47,82 m² 12 735,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł103 m² 3 718,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie | Garaż | Ogródek - niezależne lokale na sprzedaż w nowoczesnym budynku po remoncie! Na sprzedaż trzy niezależne, bezczynszowe lokale mieszkalne , każdy z przypisanym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł28,93 m² 21 949,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży wyposażoną kawalerkę z dużym balkonem przy ul.Rydlówka, rejon Podgórze-Mateczny. Świetna propozycja inwestycyjna - wynajęte mieszkanie przynosi stały,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 796 zł55,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku.

 

 

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie przy ul. Wrobela 77. Nie jest to znane z okolicznych osiedli betonowe blokowisko, ale niewielka inwestycja położona wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,50 m² 16 410,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,80 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

DO remontu 3-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią Kraków grzegórzki ul. Fabryczna 6 lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Fabrycznej 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy Wzgórz Krzesławickich, najwyżej położonych wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pomieszczenia przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1 pokojowe W nowej kamienicy! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kalwaryjskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł36 m² 15 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na al. Pokoju w Krakowie, na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1976 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 850 zł26,24 m² 21 678,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w projekcie, który łączy industrialny charakter dzielnicy z nowoczesnym designem. Mieszkanie składa się: holu 3,53 m2 Salonu a aneksem 18,59 m2 Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

677 040 zł32,24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

homfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego funkcjonującego w ramach aparthotelu- lwowska 1. Nowy nabywca może: - skorzystać z usługi zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 200 zł68 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Masz dwa auta? Mamy rozwiązanie! Drugie miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie mieszkania - bez dopłat. Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,30 m² 17 124,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka blisko centrum Kraków Lubicz Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 23,3 m , zlokalizowaną przy ulicy Ariańskiej w samym sercu Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 60 m | świetna lokalizacja | Kraków, ul. Wielicka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł33,36 m² 12 859,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na Piaskach przy ul. Cechowej w bloku z 2020 r. Lokal o powierzchni 26 mkw. dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł36,28 m² 13 699,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze w dzielnicy Azory, przygotowane do prac wykończeniowych. Dzięki otwartej ekspozycji na zieleń i boiska, wnętrze jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 914 zł56,66 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,22 m² 13 414,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 2 pokoje | 46,22m2 + balkon + piwnica | po remoncie forma Estates prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 90 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Wschód przy ul. Sławka. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

705 024 zł65,28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 023 zł71,46 m² 16 625,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72 m² 12 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko 10min do centrum | Słoneczne M | Duży balkon | 0% prowizji zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta najtańszego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni aż 72m ,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni 48 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Zakopanem. Mieszkanie wyróżnia się.