dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 526 ogłoszeń

Rynek pierwotny

906 920 zł64,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł46,01 m² 15 540,10 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m , położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 775 zł39,80 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 392 zł48,43 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przytulne, wyremontowane mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Seweryna. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78,60 m² 12 213,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 500 zł57 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i urządzone mieszkanie gotowe do wprowadzenia się przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 56,97m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mintproperty prezentuje 2-upokojowe mieszkanie z małym balkonem o powierzchni 50 m2 na os. Centrum C w Nowej Hucie. Istnieje możliwość wydzielenia 3-ego pokoju oraz zrobienia drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł34,47 m² 22 918,48 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy apartament w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji noho Mogilska Młyny idealny dla osób, które chcą zaaranżować wnętrze według własnej wizji lub szukają pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość mieszkania 3,72m dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53 m² 18 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy W zakopanem Z garażem Po generalnym remoncie | Nigdy nie wynajmowany | Widok na góry Biuro Perfect Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł181 m² 2 541,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania duża część domu. Przedstawiamy Państwu unikalną możliwość zakupu większej części domu położonego w malowniczej miejscowości Trzebunia, w gminie Pcim. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

654 113 zł32,87 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY UL. NA łąkach - metraż 32,87M2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

999 345 zł55,55 m² 17 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

WYJĄTKOWA OFERTA W ZACISZNEJ CZĘŚCI KRAKOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ.

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 864,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie agh Poszukujesz kompaktowego mieszkania pod wynajem lub dla dziecka na czas studiów? Ta oferta może Ci się spodobać Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ NA KRAKOWSKIM SALWATORZE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na Zabłociu Zakończenie budowy - IV kw. 2026r. ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł59,33 m² 15 843,59 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 59,33 m znajdujące się w na 3 piętrze w 9 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł26 m² 21 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem | 26 m | klimatyzacja | garaż | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowocześnie urządzone studio o powierzchni 26 m , położone przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł113 m² 14 159,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament na Starym Mieście w bliskiej odległości od Plant, w rejonie ul. Zyblikiewicza, ul. Bonerowskiej. Spokojna okolica, budynek zadbany czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 476 zł68,14 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację podklimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 437 zł59,54 m² 9 395,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 677 zł65,16 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60,80 m² 4 359 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie stbs, 60,8m2 z tarasem i ogródkiem os. 29 listopada w Nowym Sączu. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,8m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,30 m² 13 436,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, osiedle Piastów Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

681 000 zł31,82 m² 21 401,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 31.82m 2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku, w okolicy ul. Michała Drzymały. Blok położony na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,80 m² 6 003,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nie straszne Ci 4 piętro, bo dzięki temu zyskujesz nie tylko świetną formę, ładny widok i `święty spokój` nad głową? Zobacz tę ofertę! Przedstawiam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 133,35 m2 nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone w zielonej i cichej okolicy na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

645 100 zł53,98 m² 11 950,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 53,98 m Zator, ul. Jana Pawła II. Gotowe do zamieszkania | nowe budownictwo | balkon | klimatyzacja | idealne pod inwestycje Na sprzedaż komfortowe,.

 

 

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 66 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł67,43 m² 15 556,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie , z dwoma balkonami wykończone w wysokim standardzie przy ul. Bujaka w Krakowie. - powierzchnia użytkowa (wg kw): 67,43 m -.

Szczegóły ogłoszenia