dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-20

895 000 zł49,50 m² 18 080,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. zlokalizowane na IV piętrze. Budynek pięciokondygnacyjny z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,50 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym, narożnym ogródkiem, położone w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Wólki w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł90 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Unikatowe 140 m z salonem 4,5 m! Przestrzeń, światło i ogromny potencjał Szukasz mieszkania, które nie przypomina ciasnego pudełka w bloku? Odkryj wyjątkową nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł66 m² 17 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 66 m na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

- - przedstawiam do sprzedaży parterową kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Mireckiego. Lokal przeszedł generalny remont w 2017 roku. Ze względu na dobudowane wejście bezpośrednio od.

 

 

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest piekny 2-pokojowy apartament wakacyjny z przynależnym tarasem. Nieruchomość o powierzchni 35 m2 cechuje duże przeszklenia oraz niezagrożony widok na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.7 - 41,61m2 - 2 piętro- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł102,70 m² 3 992,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze w wyjątkowym budynek mieszkalny jednorodzinnym, dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje | 82,97 m | 2 balkony | budynek z 2022 r. | os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,97 m , położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,43 m² 18 710,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z balkonem na Grzegórzkach. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 zlokalizowane na I piętrze VI piętrowego apartamentowca przy ul. Bajecznej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,90 m² 7 511,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64 m . Posiada 3 pokoje, balkon i piwnicę. Znajduje się na pierwszym piętrze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł30 m² 17 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2 z balkonem gotowe do odbioru. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie (15 min od centrum).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w centrum! ul.Szujskiego 31,Tarnów Powierzchnia: 45,7 m-4 piętro Układ: 2 pokoje + kuchnia, łazienka Mieszkanie od strony południowej, umeblowane Na metraż 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł44,20 m² 26 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny dwupokojowy apartament o pow. 44,2 m2 z balkonem, zlokalizowany w górnej części Zakopanego, nieopodal stacji narciarskiej na Nosalu. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kluczborska, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Czarnogórska (podgórze Duchackie) 36,3 m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 metrów kwadratowych do wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 300 zł68,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,05 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Żywieckiej w krakowskim Borku Fałęckim. Lokal o powierzchni 51,05.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,71 m² 13 845,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2 położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Józefa Łepkowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,98 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,07 m² 9 965,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3 pokojowe , komfortowe, dwustronne rozkładowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji w Skawinie. Nieruchomość położona jest na parterze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł61,40 m² 14 478,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

PO generalnym remoncie | W pełni wyposażone | 3 osobne pokoje Kraków - Prokocim | 61,40 m | 1. piętro Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space prezentuje apartament na sprzedaż o powierzchni 55,57 m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Casa Feliz. Inwestycja Casa Feliz Zabłocie to inwestycja mieszkaniowa przy ul. Kiełkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł69,24 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3 pokoje do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 69,24 m2 znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * sypialnia + salon Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 568 zł57,32 m² 8 854,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

A3-12 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie promocja - mieszkanie 57,3m2 w promocyjnej cenie 507 tysięcy. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Tarnowa! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które z przyjemnością zaaranżujesz według swoich potrzeb. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Restiż I nowoczesność 2026 Mieszkanie 77 m bez czynszu w centrum miasta ul. Czapskiego Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwesttycja w Czyżynach - mieszkania gotowe do odbioru! Oferta promocyjna - tylko 517 000 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyróżniająca się kawalerka idealna na wynajem na Booking, airbnb czy najem długoterminowy Nie szukaj dalej - oferta wyłącznie dostępna w realdom Mamy dużo zdjęć z tego lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł71,95 m² 13 189,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 71,95 m znajdujące się w dzielnicy Olsza przy ul. Macieja Miechowity w Krakowie. * po.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 36,93 m , zlokalizowanego na Salwatorze przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 793 zł44,50 m² 10 287,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duży lokal użytkowy lub mieszkalny po generalnym remoncie z wielkim potencjałem Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 55 m2 zlokalizowanego przy ruchliwej ulicy Bieckiej nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł89 m² 17 977,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89 m z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Zdzisława Przebindowskiego w Krakowie (wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46 m² 21 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament 2-pokojowy z balkonem i miejscem postojowym ul. Prandoty | mb Estates mb Estates oferuje na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,50 m² 18 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3. piętrze nowego, kameralnego bloku w dzielnicy Czyżyny. Budynek został oddany do użytku pod.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł26,51 m² 19 502,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: komfortowy apartament w Bukowinie Tatrzańskiej. Cena: 517 000 zł brutto (dla osób prywatnych). Możliwość fv vat 23% - 578 100 zł brutto (dla firm). Oferujemy do sprzedaży urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł123,30 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W starym mieście trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki schodowej i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²