dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Atuty mieszkania: rozkładowy układ: do wszystkich pomieszczeń wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 723 zł39,70 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 30,76 m2. Lokal zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27 m² 19 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 27.00 m2. Lokalizacja:Długa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz stylowo wykończonego mieszkania w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych a jednocześnie zależy ci na dobrze skomunikowanej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowa | 2 pokoje | ul. Wielopole / Zyblikiewicza | 34,6 m + piwnica | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakowa w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na III piętrze w bloku przy ul. Reymonta w Tuchowie. Lokal składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 493 zł55,67 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 900 zł58,85 m² 9 276,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane w nowej inwestycji Zacisze Portowa w Niepołomicach. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , znajdujące się na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 663 zł43,40 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.43,40 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- mieszkania W zabudowie szeregowej śledziejowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 69,84 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 974 zł55,46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w sercu Dobczyc Nowa Enklawa, ul. Turystyczna Nowa Enklawa najlepszy adres w Dobczycach Nowoczesna inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł29 m² 11 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Tarnowie-Mościcach przy ul. Azotowej. Inwestycja obejmuje docelowo 3 budynki (60 mieszkań). Będzie to kameralne osiedle, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,10 m² 21 897,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocławskiej 53D. Osiedle nowa 5 dzielnica |.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26 m² 20 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka gotowa do wejścia! nowe budownictwo! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Cechowej, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,86 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,86m2, zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej w Niepołomicach ( Przyjazna Park ). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 634 zł52,74 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

457 740 zł76 m² 6 022,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 76,29 m2 usytuowany na 1 piętrze i poddaszu budynku w zabudowie szeregowej na Piaskowce - ul. Czapskiego Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56 m² 10 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 56 m | parter | Aleksandrowice, os. Pod Lipkami Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na parterze kameralnego, 1-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł32,14 m² 10 889,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M1 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 32,14 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Kraków, ruczaj (ul. Chmieleniec) 45,4 m | 629 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka 20,3 m2 znajdująca się przy ul. Kiełkowskiego w Krakowie - dzielnica Zabłocie. Eng below Tylko u mnie, nie szukaj dalej! - Świetna lokalizacja - Bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 502 zł52,51 m² 8 865,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54 m² 15 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne - 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Ruczaj, ul. Piltza N20 Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, położone w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 466 zł36 m² 12 365,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł49,10 m² 14 032,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,1 m przy ulicy Sanockiej w Krakowie - Wola Duchacka Oferta na wyłączność. We speak English. If you're interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 554 zł32,34 m² 22 899 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 954 zł43,06 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

PRZESTRONNE MIESZKANIE-3 POKOJE-KRAKÓW-CZYŻYNY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 530 zł65,70 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,20 m² 12 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł90 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Parter + piwnica | garaż dwustanowiskowy ok. 170 m | działka 700 m (udział) widok na tatry I jezioro szlembark Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w centrum Tarnowa, przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie posiada jasną, oddzielną kuchnię, okna pcv, parkiet na całej podłodze. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 33,8 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej w Krakowie w nowej inwestycji firmy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij