dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 639 zł30,48 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,02 m² 8 273,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie czy też pod wynajem, w spokojnej okolicy, blisko lasu, a zarazem wokół pełnej infrastruktury - to właśnie je znalazłeś! Na sprzedaż przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne, duże, słoneczne, rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w centralnej części Krakowa, mieszkanie składa się z: 4 pokoi 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 232 zł56,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 56,66 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł71 m² 16 056 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie blisko ścisłego centrum krakowa. Mieszkanie o powierzchni 67 m składa się z: -przestronnego salonu -przytulnej sypialni -w pełni wyposażonej kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 400 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł42,07 m² 18 041,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Janusza Meissnera. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 256 zł70,70 m² 16 792,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,67 m , położone na 6 - najwyższym piętrze nowoczesnego budynku Funkcjonalny, bardzo ustawny układ: przedpokój - 11,12 m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/48 m2/balkon/piwnica/po remoncie/dobczyce. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 045 zł26,73 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł64 m² 13 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego i przestronnego 3-pokojowego mieszkania w bloku z 2010 roku zlokalizowanego w komfortowej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł49,49 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 49 m | I piętro | balkon| Śledziejowice (wieliczka) IV etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m z dużym balkonem, położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pok/53 m 2/balkon/ Podgórze Duchackie/ul. Serbska Okazja! Świetne pod inwestycję. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o pow. 53 m 2 w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,67 m² 15 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Kraków - Bieńczyce | 43,67 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43,67 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł33 m² 18 030,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Premium Estates prezentuje świeżo wyremontowane, nowocześnie urządzone mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Krakowie - ul. Dobrego Pasterza. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł54 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! możliwa zamiana na dom! Wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 56 mkw. położone w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł88 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 88 m2 z jednym balkonem znajdującego się na osiedlu Botanika położonym w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Tomickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,76 m² 16 265,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: mieszkanie z ogródkiem - Skawina, ul. Lipowa 53,63 m | ogródek 27 m | parter | os. Krakowskie Przedmieście Cena mieszkania: 750 000 zł Miejsce postojowe: 49 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

3 426 418 zł95,71 m² 35 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł36,88 m² 4 989,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dobra inwestycja - taniej nie będzie Serdecznie polecamy dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego w Chełmku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,88 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 727 zł30,49 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Rezerwacja. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł70,65 m² 11 181,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Skawiny. W pobliżu szkoła, przedszkole, basen, park.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,88 m² 9 341,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwa niezależne lokale w domu wolnostojącym z lat 80-tych XX w o łącznej powierzchni użytkowej 90.88 m2 wraz z częściami wspólnymi tj. strych, piwnica, ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 100 zł72,90 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Stare Miasto, wawel, jubilat, zwierzyniecka, plac Kossaka Do sprzedania 3 lub 4 pokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Krakowa w okolicach Jubilatu, zwierzynieckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz jasnego, przestronnego, 4-pokojowego mieszkania z balkonem w Chrzanowie, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł46,73 m² 16 691,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,73 m , zlokalizowane na osiedlu Piastów w krakowskiej dzielnicy Mistrzejowice. Nieruchomość charakteryzuje się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

5A/3 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 39 m2 + ogródek 24 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Krakowa - Krowodrza Górka. To propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł30 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1881

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji. Inwestycja w sercu Krakowa | Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł51,63 m² 12 570,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60,11 m² 7 070 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tuwima W olkuszu! bardzo dobra lokalizacja! panorama miasta Z okien Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla klienta biznesowo-inwestycyjnego Inwestuj w pewny zysk Luksusowy apartament inwestycyjny gotowy produkt premium z wysokim potencjałem zwrotu Mam przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 377 000 zł96 m² 14 340 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z panoramicznymi 5m oknami, antresolą oraz balkonem na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko galerii Bronowice z rozwiniętą infrastrukturą! Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł122,30 m² 30 989,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Unikalny Apartament na Starym Mieście w Krakowie. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu usytuowanego 100m od Rynku Głównego na.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie ze wspaniałym, panoramicznym widokiem z balkonu położone przy ul. Łużyckiej. W mieszkaniu istnieje możliwość komfortowego mieszkania zaraz po zakupie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł58,70 m² 18 211,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English below Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Garden Residence przy ul. Przemysłowej. Nieruchomość: - piętro 1, - pow. 58,70 m2, - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij