dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

950 000 zł41 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41m2 na ulicy Stańczyka w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: osiedle na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł77 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,71 m , 1 piętro domu, położonego w spokojnej części Jawiszowic, blisko centrum miejscowości. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 676 zł33,48 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł49 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 50 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Lasówka 30a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42,96 m² 18 133,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje | 42,96 m | balkon | 2 piętro | piwnica | Stare Podgórze | kamienica i mieszkanie po remoncie z wykończoną kuchnią oraz łazienką. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł67,99 m² 23 974,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,99m , z prywatnym tarasem o pow. 40,12 m w prestiżowej inwestycji U Przybyszewskiego - Kraków, ul. Brązownicza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł60,60 m² 31 336,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z ogrodem i widokiem na Giewont Zakopane, 60,60 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 60,60 m , położony na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,20 m² 13 782,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,2 m | po generalnym remoncie | balkon | zielony widok | ul. Jerzmanowskiego Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m z balkonem i piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 46 m w Krakowie, krowodrza ul. Skarbińskiego english version below Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Skarbińskiego Cena: 789 000 zł (miejsce postojowe w cenie) Do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł45,07 m² 17 284,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż 45.07m | Kraków, ul. Koszykarska 2-pokojowe mieszkanie z loggią, cisza i park w najbliższej okolicy | Kraków, ul. Koszykarska Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł24,24 m² 17 326,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Piotra Stachiewicza w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza jednej z najlepiej skomunikowanych i dynamicznie rozwijających się części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kraków - Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów mieszkanie 3-pokojowe na parterze W bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość o metrażu 52,88m , położona na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z ogródkiem, garażem i przynależnym miejscem postojowym w Wieliczce. Mieszkanie usytuowany jest na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł48,08 m² 5 189,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku, przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 408 zł72,60 m² 16 933,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,70 m² 7 439,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,71 m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Gałczyńskiego. Mieszkanie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Unikatowa okazja inwestycyjna W centrum krakowa 3-pokojowe mieszkanie ok 82 m2 + 2 mini kawalerki + garaż + połowa strychu Bez czynszu. Bez kompromisów. Z ogromnym potencjałem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 814 zł38,19 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł46,61 m² 7 852,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żabno | 3-go Maja 11 | 46,61 m | 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,61 m, położone na 2. piętrze w budynku na osiedlu 700-lecia w Żabnie. Lokal daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 000 zł114,30 m² 20 446,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament | przy zakrzówku Klimatyzacja | Balkon | Wysoki standard | Kameralna inwestycja | Blisko natury i centrum Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 600 zł68,28 m² 22 973,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Kraków - Krowodrza, ul. Krowoderskich Zuchów Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

929 475 zł60,75 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m, położone na parterze zadbanego bloku. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 281 zł35,27 m² 18 210,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 914 zł57,67 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 070 000 zł88,50 m² 23 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy ekskluzywny apartament zlokalizowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 796 zł59,38 m² 15 490 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59,38 m (+ loggia) w Krakowie przy ul. Walerego Sławka. Lokal usytuowany jest w budynku, który wzniósł.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł33,08 m² 27 176,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowoczesny apartament 33M2 Z ogródkiem, basenem, jacuzzi I sauną stopa zwrotu na poziomie ok 8-9% W skali roku Szukasz apartamentu w górach z dostępem do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł43 m² 12 511,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najtańsze w inwestycji - 2-pokojowe mieszkanie - Świetny układ, niska cena! rkm! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 797 zł36,77 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,70 m² 18 207,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty. Oferta inwestycyjna. Ze względu na położenie w centrum Krakowa to.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,20 m² 12 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,98 m² 6 418,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania przestronne mieszkanie W olkuszu Mieszkanie ma 59,98 m2 i składa się z dużego, słonecznego pokoju z wyjściem na balkon. Z balkonu rozpościera się cudowny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 964 zł66,28 m² 10 862,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie 4 pok. | 66,28 m | prywatny ogródek | 2 miejsca parkingowe | Bibice k. Krakowa oferta bezpośrednia od dewelopera | rynek pierwotny | 0% prowizji | brak pcc 2% Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 555 zł90 m² 12 495,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań I apartamentów inwestycyjnych Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań oraz apartamentów.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij