dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

680 000 zł55 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Podłęskiej (prokocim, bieżanów). Lokal znajduje się na 2 piętrze 7-piętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoszki

Kraków,małopolskie

777 000 zł54 m² 14 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze, przy ul. ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie jest bardzo jasne i funkcjonalne, z pełnym wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Kraków,małopolskie

690 000 zł49 m² 14 053 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie ul. Sanocka | wola duchacka Aphouse nieruchomości ma przyjemność zaprezenotwać trzypokojowe mieszkanie położone przy ul Sanockiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

567 892 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Mistrzejowicach. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi Na terenie osiedla znajdziemy zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 60,71 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

499 999 zł38 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy Państwu kawalerkę na Górce Narodowej, przy ul. Meiera Mieszkanie jest ustawne, posiada ekspozycję południową, co gwarantuje dobre oświetlenie przez cały dzień. Znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

245 000 zł38 m² 6 504 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Olkuszu os.Pakuska. Nieruchomość zlokalizowana na II piętrze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o powierzchni 37,67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

620 000 zł36 m² 17 440,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie 35,55m2 na ul.Bochenka dzielnica (Podgórze - Duchackie). Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11- piętrowym bloku z 2019 roku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

391 000 zł26 m² 14 878,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie do własnej aranżacji w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja: kraków -kleparz - ul. Krowoderska nieopodal ul. Długa lokal: -Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

585 638 zł36 m² 16 160 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Rydlówka w Krakowie(dzielnica Podgórze). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

734 978 zł55 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy Państwa do prezentacji 3-pokojowego apartamentu, usytuowanego na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Pułaskiego w Krynicy Zdrój. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

650 000 zł25 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

English description below Infinity Estate prezentuje kawalerkę na sprzedaż przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki nieruchomość: - powierzchnia 25 m2 - 2 piętro - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

590 000 zł52 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne, mieszkanie 2 pokojowe z osobną jasną kuchnią ul. Telimeny. Lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 8,5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Tarnów,małopolskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne dla ludzi ceniących sobie bliskość do centrum miasta! Idealne pod Inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane W Tarnowie przy ul. Lelewela 5! Nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Piotra Stachiewicza w Krakowie, na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z ok. 1970 roku w bardzo dobrze skomunikowanej i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

655 000 zł104 m² 6 284,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona oraz spokojna okolica mieszkanie dwupoziomowe O metrażu 104,22 M2 plus ogródek 84 M2 oraz dwa miejsca postojowe W cenie Oferujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

439 500 zł37 m² 11 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł55 m² 21 827,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 w kamienicy z lat 50-tych, zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej (stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

564 000 zł44 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłosza

Tarnów,małopolskie

450 000 zł61 m² 7 433,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie w Tarnowie o pow. 60,54 w świetnej lokalizacji i super cenie! Tarnów ul. Miłosza (al. Tarnowskie) to położenie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

535 000 zł41 m² 12 923 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

280 800 zł23 m² 12 208,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Kawalerka na parterze o pow. 23,4 m2 + taras 18 m2 i m. parkingowe przed mieszkaniem. Rej. ul. Malborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Teatralnym Nieruchomość położona na parterze w 3 piętrowym budynku z 50lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

998 510 zł64 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Jeżeli interesują Państwa inne oferty z rynku wtórnego, jak i pierwotnego zapraszamy do kontaktu. W tej inwestycji posiadamy również inne mieszkania. |R|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zawada

Zawada,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł78 m² 15 339,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Jeżeli szukasz mieszkania pod inwestycję o wyjątkowej, turystycznej lokalizacji lub pragniesz zamieszkać w samym centrum Krakowa, z pewnością zainteresuje Cię oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

749 000 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 -pokojowe mieszkanie urządzone W wysokim standardzie - ul. Heleny. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaż gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

748 763 zł50 m² 14 885,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 50,30 m2 (C27) na 6 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

712 140 zł46 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 026,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralny zespół 9 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Inwestycja to kompleks składający się z 18 lokali o wielkości 47 m2 i 61 m2. Inwestycja stanowi kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłosza

Tarnów,małopolskie

450 000 zł61 m² 7 433,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

333 000 zł50 m² 6 660 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa, ul. Pck. Prezentuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe, o pow. 50 m2, usytuowane na III piętrze IV piętrowego bloku. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

649 000 zł44 m² 14 885 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z balkonem - funkcjonalny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

736 319 zł52 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

914 000 zł48 m² 18 998,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Stanisława Przybyszewskiego w Krakowie, na parterze, dziewięciopiętrowego budynku z 2021 roku w bardzo atrakcyjnej, bliskiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł56 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze w jedenastopiętrowym budynku (z windą) z około 1970 r., Os. Krakowiaków, dzielnica Nowa Huta. Budynek ocieplony, klatka po kapitalnym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij