dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

639 000 zł52 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Grzybek oferują do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,45m w Mistrzejowicach na osiedlu Bohaterów Września. Położone na 4 pietrze w bloku 4 piętrowym z lat 70. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl! Bez Prowizji! / dostępne są również inne mieszkania 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o metrażu od 25 do 75m2 Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

871 239 zł62 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! metraż: 61,79 m2 piętro: parter cena: 871 239.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

498 579 zł27 m² 18 183 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

890 000 zł62 m² 14 448 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadbane trzypokojowe z komórką i garażem do wejścia na Ruczaju Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Położone na Osiedlu Chmieleniec. Trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 120 000 zł69 m² 16 231,90 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o pow.69m2 dwupoziomowy mieszczący się na 12/13 piętrze z dużym widokowym tarasem z, którego to rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 050 000 zł50 m² 20 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 50,40m2 w kameralnej inwestycji położonej w malowniczym Kościelisku na wysokości 950 m. n.p.m. z niezagrożonym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 120 000 zł95 m² 11 820,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowy apartament, dwupoziomowy z tarasem i balkonem, o pow. użytkowej 94,75 m2 (pełna ok. 120 m2) przy północnej granicy Krakowa - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wadowice

Wadowice,małopolskie

182 000 zł33 m² 5 515,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 33 mkw położony na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: duży salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

949 000 zł58 m² 16 362 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Apartament do wejścia po generalnym remoncie dostępny od zaraz. Znakomity rejon Krakowa w bliskiej odległości zarówno do komunikacji miejskiej jak i do uczelni, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrobela

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł122 m² 9 817 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! rynek pierwotny! profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni rozliczeniowej 122.14 m2 (użytkowa 119.96 m2). Powierzchnia pod ścianami działowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł58 m² 27 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Sprzedam mieszkanie z balkonem w Krakowie ul. Bracka Mieszkanie znajduje się na Starym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie rynku. Idealne jako inwestycja lub lokal do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

636 552 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowej inwestycji z lokalizacją w zielonych mistrzejowicach. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

920 000 zł74 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Starego Dębu, w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. O inwestycji: kameralny osiedle niskich, 3 piętrowych bloków. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muzyków

Kraków,małopolskie

629 000 zł43 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe 43m2 w kameralnym apartamentowcu ul. Muzyków. Cena 629 000,- Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 jest jednym z 6 mieszkań w kameralnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

957 390 zł68 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Duży Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

679 000 zł34 m² 19 732,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,41 m2 z roku 2022 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Klimeckiego. Lokalizacja: ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł39 m² 32 051,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English version below Infinity Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie na sprzedaż na ulicy Masarskiej 11. Nieruchomość: - rynek wtórny - Parter - Powierzchnia 39m2 - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł118 m² 7 651,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie (piętro plus poddasze) pięciopokojowe z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym przy ul. Krzyszkowickiej 7V.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 249 859 zł70 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

699 950 zł56 m² 12 508 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, ul. Długa (czarnochowice). Mieszkanie posiada 55.96 m2 na które składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

813 138 zł63 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -2x Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

715 896 zł59 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł50 m² 18 092,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

929 000 zł72 m² 12 974,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Młyńskiej na Prądniku Czerwonym. Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

853 657 zł53 m² 16 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizja 0 % Bez podatku pcc Termin oddania III kwartał 2024r. |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Rydlówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

819 000 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do oferty sprzedaży mieszkań w remontowanej kamienicy w Krakowie, w okolicach ul. Lubicz. Kamienica zostaje nadbudowywana o dodatkową kondygnację (trzecie piętro). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

871 239 zł62 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

749 000 zł72 m² 10 446,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w zielonym otoczeniu dzielnicy Wzgórz Mistrzejowickich. Na niecałe 72m2 (71,7m2) składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

325 000 zł35 m² 9 365,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,7 m2, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Wiejskiej w Tarnowie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

439 000 zł54 m² 8 205,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie prosto po remoncie, o powierzchni 53,5 m2, położone na I piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Lwowskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Nowy Sącz,małopolskie

595 000 zł68 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie w Nowym Sączu przy ulicy Traugutta. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 154 479 zł94 m² 12 228,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zakrzówek oraz Skałek Twardowskiego. Pierwszy poziom mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł166 m² 12 008,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Dwukondygnacyjny lokal stanowiący połowę kamienicy, o łącznej powierzchni użytkowej 165,71 m2 z możliwością nadbudowy. Prezentowana nieruchomość to część kamienicy z około 1890.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł47 m² 22 455,10 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu widokowe mieszkanie 2-pok z loggią( ok.3m2) o pow.46,76 m2 znajdujące się na 14-piętrze w 14-piętrowym budynku (2022r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

445 000 zł32 m² 14 024,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie przy Placu Centralnym. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość o powierzchni 31,7 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

560 000 zł55 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 55 m2 przy ulicy Łużyckiej ( Podgórze Duchackie ). Stan mieszkania : do remontu. Dane nieruchomośći: - mieszkanie o powierzchni 55m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 178 000 zł80 m² 14 795 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Prezentujmy do sprzedania apartament o powierzchni 79,62 m2 z rynku wtórnego. Ekskluzywny kompleks Lea Residence znajduje się przy ul. J. Lea 210 C. Obiekt strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Tarnowie dzielnica Mościce w bloku z cegły o pow. 45 m2 + 6 m2 piwnica. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

1 218 300 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij