dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magnolii

Kraków,małopolskie

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsza oferta na krakowskim rynku! zadzwoń po szczegóły 3 pokoje 57,16 m2 w Kameralnej inwestycji oddanie pierwszy kwartał 2024r. * idealne dla rodzin lub osób pracujących z domu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 617 268 zł83 m² 19 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

5 522 660 zł212 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Luksusowe Mieszkanie z Loggią w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

945 438 zł93 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji, bez pcc. Możliwość wejścia do budynku! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 2x -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

900 749 zł67 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż - od dewelopera, bez prowizji i pcc! Z przyjemnością prezentujemy gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł94 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne mieszkanie o pow.94m2 ,4-pokojowe mieszczące się na 2-piętrze w 5-piętrowym budynku odebrane w 08.2023r. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

998 224 zł56 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,08 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej na Podgórzu, ul. Rydlówka (3.3 km od centrum Krakowa). Inwestycja powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

970 448 zł65 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis 3-pokojowe mieszkanie z Tarasem na 3. piętrze w nowym budynku na Osiedlu z 1h parkiem. Aluminiowe okna, wideo domofony, antywłamaniowe drzwi klasy rc3, 100% oświetlenia led Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnolii

Kraków,małopolskie

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Można oglądać w ten weekend. Zadzwoń! Najlepsza oferta na krakowskim rynku! zadzwoń po szczegóły 3 pokoje 57,16 m2 w Kameralnej inwestycji oddanie pierwszy kwartał 2024r. * idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzesko,małopolskie

359 000 zł43 m² 8 358,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premierowa oferta! limitowana liczba mieszkań W centrum brzeska! Lokalizacja: brzesko, ul. Kręta - w samym sercu miasta! Co mamy do zaoferowania? Ograniczona liczba: jedynie 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Tarnów,małopolskie

325 000 zł35 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przepiękne mieszkanie gotowe do natychmiastowego wprowadzenia dostępne już w ofercie naszego biura! Zapraszamy na prezentację tej nietuzinkowej i zrobionej w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

610 000 zł45 m² 13 616,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home drop ma Państwu do zaoferowania - niezwykle ustawne i funkcjonalne mieszkanie o po-wierzchni 42,5 m2 zlokalizowane przy ul. Pachońskiego w Krakowie. Mieszkanie jest położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 320 000 zł61 m² 21 710,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 60,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

539 000 zł36 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

359 000 zł48 m² 7 499,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowej oferty - mieszkania na ul. Piastowskiej 4 w Tarnowie! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną kw. To urocze mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

350 000 zł27 m² 13 093,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna kawalerka do generalnego remontu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,73 m2 położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku z lat sześćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heltmana

Kraków,małopolskie

450 000 zł30 m² 14 754 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 mkw. położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Heltmana. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

581 569 zł36 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | 36,44 | blisko Bonarki | gotowe Nowoczesne osiedle w Krakowie z balkonami, tarasami lub ogródkami blisko Bonarki. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kraków,małopolskie

750 000 zł34 m² 23 695,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 33,72 m2 w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

962 000 zł41 m² 23 309,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Inwestycja Kołłątaja 12 to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa kilka minut spacerem od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 524 768 zł91 m² 16 755,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m2, mieszczące się w nowopowstałym, kameralnym osiedlu Nova Wiosenna, położonym w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

765 000 zł37 m² 20 503,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal o powierzchni 37.32m2, składający się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania przestronne, wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze 7-piętrowego bloku z 2017 roku w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

799 000 zł34 m² 23 695,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, na ósmym piętrze, dziesięciopiętrowego apartamentowca z 2022 roku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

1 267 234 zł85 m² 14 849,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji apartamentu znajdującego się w kompleksie kameralnej inwestycji na krakowskich Bronowicach. Apartament usytuowany jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

360 000 zł62 m² 5 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Dąbrowa Tarnowska. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na Oś.Westerplatte. Blisko plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

836 143 zł61 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

1 170 546 zł88 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania Na sprzedaż nowe czteropokojowe mieszkanie. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament z niezależną kuchnią o powierzchni 80m2, mieszczący się w Bronowicach, na kameralnym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

686 808 zł39 m² 17 552 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie w Południowej Części Krakowa z Bliskością do Centrum Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w południowej części Krakowa, tuż przy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skawińska

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł83 m² 15 622 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz okolice ul. Krakowskiej/skawińskiej klimatyzaowany! Oferuję do zakupu piękny apartament idealnie nasłoneczniony sześcioma okiennicami. Całość wykończona pod klucz W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Trzebinia,małopolskie

670 000 zł94 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Emmerson prezentuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 93,8 m kw, zlokalizowane w budynku o kameralnej zabudowie z widokiem na tereny zielone, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się w bloku, jeden pokój łącznie z kuchnią oraz łóżkiem oddzielonym ścianką działową lub lamelą. Zdjęcia zostały dołączone poglądowo. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

531 000 zł33 m² 16 189 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oaza Komfortu w Sercu Rżące: 2-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem Witajcie w tej urokliwej oazie spokoju! Do sprzedania mamy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Niepodległości

Tarnów,małopolskie

199 000 zł26 m² 7 803,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 25.5m 2 położonego w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 309 000 zł61 m² 21 406,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 83,15 m2, powierzchni użytkowej 61,15 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w odremontowanej 5 piętrowej kamienicy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

829 000 zł49 m² 16 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Lokalizacja Idealna lokalizacja dla osób którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Osiedle Niepodległości

Tarnów,małopolskie

209 004 zł25 m² 8 228,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nadszedł już czas by opuścić dom rodzinny? Spotkanie z dziewczyną, gdy rodzice nasłuchują przez ścianę w drugim pokoju Cię męczy? Twoje przyszłe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

549 022 zł26 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddanie już w 3 kwartale 2024r. Nie zapłacisz podatku pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości! Apartament o powierzchni 26,02m 2 na parterze - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Tarnów,małopolskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Umowa na wyłączność! Do sprzedania mieszkanie 60m2 znajdujące się na ul. Odległa w Tarnowie. Mieszkanie znajduje się na XI piętrze w XI piętowym bloku z windą. Mieszkanie składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij