dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 155 zł70,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,81 m² 8 992,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krynicy, topowym górskim kurorcie w samym jego centrum tuż przy słynnym deptaku i pijalni wód przy ulicy Ebersa. Do mieszkania przynależy też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 615 zł45,95 m² 11 917,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,05 m² 17 591,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM DZIELNICY PODGÓRZE W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 835 zł44,10 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 526 zł55,81 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy i wykończony apartament 4 pokojowy z aneksem kuchennym, o powierzchni 68,71 m2 położone przy Alei Kijowskiej w Krakowie. Apartament (68,71 m2) składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 204 zł41,12 m² 18 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł41,50 m² 17 710,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5A/75 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 582 zł40,70 m² 14 559,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Prądnik Biały |ul. Bociana I Bez prowizji i pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł27,70 m² 15 162,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaży udziałów apartamentu w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego miejsca w górach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 320 zł39,28 m² 21 800,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł40,59 m² 18 723,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Komfortowe 2 mieszkanie o pow. 41m2 położone na ostatnim piętrze piętrze 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 159 zł38,51 m² 19 947 zł/m²

 

 

 

 

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Żabiniec. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz. Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 987 zł51,42 m² 12 368,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł48,72 m² 17 015,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 341 zł76,21 m² 12 496,28 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie W tej inwestycji. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2024-12-31 funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje, 76,19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

727 750 zł50,53 m² 14 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,53 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,54 m² 13 656,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 36.54 m , zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 959 zł40,71 m² 17 120,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł40 m² 24 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Centrum Krakowa | Wysoki standard english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie stbs (sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego) o łącznej powierzchni 55,10 m . Mieszkanie znajduje się przy ul. Janusza Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł46 m² 14 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękny apartament blisko centrum miasta W krynicy-zdroju Mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych znajduje się blisko centrum jak również Słotwin. Łatwy i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

530 670 zł54,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości bestate zaprasza do zapoznania się z nową ofertą deweloperską - osiedla mieszkaniowego o nazwie "tarnowskie Sady", zlokalizowanego przy ulicy Szujskiego. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł53,40 m² 19 101,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż, mieszkanie wyjątkowe, stworzone z pasji do wina i rzeczy minionych, zlokalizowane w kamienicy przy ul. CIeszyńskiej, w historycznej części dzielicy Krowodrza. Perełka.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,52 m² 24 868,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone w podwyższonym standardzie jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,80 m² 6 954,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek: dom wolnostojący w dobrym stanie; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, loggia; w pobliżu: sklepy, usługi; ogrzewanie: piec dwufunkcyjny gazowy; szanowni Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 760 zł40,10 m² 18 797,01 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,78 m² 8 617,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Smart Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 49,78 mkw. Nieruchomość położona jest w Bochni przy ul. gen. Tadeusza Jakubowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł53,42 m² 17 128,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 590 zł44,83 m² 18 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem 4m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł76 m² 33 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 76m w prestiżowej inwestycji "kossak Residence", zlokalizowanej u podnóża Wawelu oraz bulwarów Wiślanych. Inwestycja Kossak.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,40 m² 13 903,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! ul. Stanisława Lentza, azory, prądnik Biały, kraków. Obok ulica: radzikowskiego, weissa, makowskiego, wybickiego, rydla atuty nieruchomości: piętro II.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²