dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 524 ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 590 zł44,83 m² 18 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem 4m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł76 m² 33 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 76m w prestiżowej inwestycji "kossak Residence", zlokalizowanej u podnóża Wawelu oraz bulwarów Wiślanych. Inwestycja Kossak.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,40 m² 13 903,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! ul. Stanisława Lentza, azory, prądnik Biały, kraków. Obok ulica: radzikowskiego, weissa, makowskiego, wybickiego, rydla atuty nieruchomości: piętro II.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł50,09 m² 15 971,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 396 zł52,91 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem i tarasem 72m! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł31 m² 16 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie 31 m - Osiedle Urocze, nowa Huta Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 31 m , położone w zielonej części Nowa Huta, na os. Uroczym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,70 m² 17 174 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą, w sercu Prądnika Białego. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 202 760 zł78,67 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 196 zł73,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,65 m² 6 993,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Oferta bez prowizji od Kupującego! Pozostały już tylko 2 z czterech nowobudowanych apartamentów położonych w miejscowości Ładna gm. Skrzyszów w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł53,36 m² 15 742,13 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja oddana do użytku! Mieszkanie: metraż: 53,36 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł63,30 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł29,96 m² 24 032,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 907 zł67,91 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, położone na nowym osiedlu. Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I piwnicą W centrum brzeska na sprzedaż | os. Władysława Jagiełły | Lokalizacja: brzesko, os. Władysława Jagiełły Powierzchnia mieszkania: 60,5 m

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,50 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m położone jest na osiedlu Włókniarzy w Andrychowie w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł74,25 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł52 m² 16 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku z 2017 roku przy ul. Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 997 zł36,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85 m² 4 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 85 m2, położonego w Nowej Hucie na ulicy Biskupa Padniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sas-Zubrzyckiego, dzielnica Kurdwanów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 073 638 zł62,06 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 099 680 zł45,82 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,82 m2. Zlokalizowane na 2 piętrze w nowej inwestycji duo Residence. Budynek I okolica: duo Residence to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 000 zł72,50 m² 12 910,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | 56,80 m | Centrum Krynicy-Zdrój Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 56,80 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 539 zł57,73 m² 15 166,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł48,37 m² 20 053,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście W sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 48,37 m2, które zostało funkcjonalnie podzielone na dwa lokale:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 502 526 zł83,94 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,50 m² 13 175,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy do sprzedaży widokowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane na os. Niepodległości, dz. Bieńczyce w Krakowie. Składa się z : - dużego pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 773 zł26,88 m² 22 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł62,05 m² 12 522,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Designerski 3-pokojowy apartament z tarasem w centrum Zatoru! Poszukujesz wyjątkowego mieszkania urządzonego pod klucz z dbałością o każdy szczegół? Świetnie trafiłeś! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł55,20 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 55 m | 3 piętro | Brzeszcze | ul. Narutowicza Spokojne osiedle z zielenią między blokami, a jednocześnie pełna infrastruktura w pobliżu. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł48,37 m² 13 934,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, przy ulicy gen. Leopolda Okulickiego. Okolica ta łączy miejską.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł59,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59,5 m z miejscem postojowym - Krynica-Zdrój, ul. Stara Droga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na 1. piętrze w segmencie zabudowy.