dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

1 205 750 zł45,50 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Miodowa w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się na Kazimierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł36,43 m² 17 018,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze w bloku. Nieruchomość w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 290 zł98,83 m² 12 397,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul. Torowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 320 zł54,93 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.18 - 54,93m2 - 4 piętro- 2 poziomowe mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia 2x, łazienka, przedpokój. . Na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,56 m² 17 182,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak English! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów, ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł34 m² 16 618 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł86,30 m² 7 531,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bochnia - do sprzedaży mieszkanie dużym potencjałem o pow.86,30mkw położone na wysokim parterze w kamienicy przy Ul. Orackiej. Mieszkanie składa się przestronnego salonu z dwoma dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,33 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku z 2007 roku przy ul. Godlewskiego 10, w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 736 zł44,27 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 000 zł49,34 m² 16 984,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 49,34 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 314 zł47,79 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł71,82 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Mieszkanie: - 2 osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 682 zł47,62 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł36,61 m² 22 671,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji noho, zlokalizowanej w sercu Krakowa - na styku Śródmieścia i Grzegórzek, przy ul. Mogilskiej. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 999 zł76,48 m² 9 283,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe 4 pokoje w Rząsce | Odbierz klucze od zaraz! Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz czekać na zakończenie budowy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,88 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji beata   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,76 m² 9 156,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł26 m² 20 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,39 m2 z balkonem gotowe do odbioru. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie (15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł40 m² 15 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w nowoczesnej inwestycji look up, zlokalizowane przy ulicy Pękowickiej - na osiedlu wyróżniającym się funkcjonalną, dopracowaną architekturą oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 966 zł51,72 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47,87 m² 7 729,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie ul. Krogulskiego W tarnowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,87 m, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,52 m² 20 351,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowoczesnym bloku mieszkalnym przy ul. Dąbrowskiego 10a w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł50,50 m² 23 762,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym projekcie mieszkaniowym soho Residence.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. Apartament jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 950 zł65,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł98,81 m² 18 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł87 m² 22 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament inwestycyjny - ul. Wenecja 19, stare Miasto, kraków Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 86,5 m , położony na 3. piętrze kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 542 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,22 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 80tych. Lokal posiada dużą loggię 4,5 m2 oraz piwnicę 7m2. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 640 zł48,26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Wiosenna Promocja! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,26 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, stare miasto ul. Helclów - tylko u nas W notus Nie każde mieszkanie w centrum Krakowa jest warte uwagi. To - zdecydowanie tak. W jednej z najbardziej autentycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 907 zł67,91 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

A3-2-44 Do sprzedaży duże mieszkania w Trzebini/ Młoszowa z balkonem - 68m2 w cenie 522.900 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60.

Szczegóły ogłoszenia

682 880 zł45,53 m² 14 998,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne, ustawne i położone na najwyższym piętrze - to 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m w nowoczesnej inwestycji przy ul. Łużyckiej w Krakowie to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 777 zł41,92 m² 22 800,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

516 500 zł60 m² 8 608,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 60 m , 3 pokoje na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnów. Mieszkanie posiada loggię, piwnicę, a w budynku znajduje się.