dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 625 zł44,77 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 589 zł46,94 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2.A.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 46,94 m2 - Kraków Podgórza, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 150 zł43,30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowy produkt z widokiem, którego nie da się kupić osobno. Limanowa, ul. Z. Augusta 4 | 57,38 m | 3 pokoje | 609 000 pln Mieszkanie na 4. piętrze w bloku z wielkiej płyty to filtr,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 937 zł66,25 m² 10 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 232 zł61,52 m² 8 651,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego tuż obok Nowego Sącza w miejscowości Świniarsko. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 61,52.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł66 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania praktycznie nowe, komfortowe mieszkanie w Rudawie. Zadzwoń i umów się na prezentacje! Komplet zdjęć oraz film prezentujący nieruchomość znajdziecie Państwo na stronie homfi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m w pięknej kamienicy przy ul. Goldhammera, w pobliżu Tarnowskiej Akademii! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł85,83 m² 14 552,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie z tarasem, ogrodem i garażem ul. Narciarska, stare Czyżyny, kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł135 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego penthouse u położonego w samym sercu Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, wysoki standard wykończenia oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł37 m² 15 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone jest na Osiedlu Albertyńskim w krakowskiej dzielnicy Bieńczyce w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Zaledwie 5 minut pieszo do Carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 850 zł48,96 m² 15 335,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł40,23 m² 15 287,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m , zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony jest na parterze budynku i w zielonej, spokojnej okolicy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem o powierzchni 58 m2 położone na IV piętrze w budynku wielomieszkaniowym na osiedlu XX-lecia. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50,30 m² 16 401,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 50,3m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie przy ulicy E. Radzikowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,13 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.60,13 m2 położone na IIIp w bloku na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie 3 pokojowe przerobione na 2pokoje i kuchnia połączona z salonem. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 453 zł27,17 m² 15 585,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza 10 46 m Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku (1 piętro z 7).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł46,25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki uwaga promocja! tylko do 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25m2 na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 552 zł52,07 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł68,95 m² 17 984,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i zieleń - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i ogródkiem | Aleja Pokoju 81e Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

496 846 zł28,23 m² 17 599,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1b/9 nowe mieszkanie Z ogrodem W bronowicach - możliwość 2 pokoi - gotowe do odbioru Szukasz nowoczesnego mieszkania z własną przestrzenią zieloną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł35,97 m² 15 843,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł37,17 m² 16 000 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

1 659 000 zł98,07 m² 16 916,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 470 320 zł104,12 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W sercu krakowa - ul. Wenecja 1 Luksusowy | Panoramiczny widok | Kamienica z 1911 roku | Elegancja | Przestrzeń | Historia i Prestiż ***** W samym centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 166 zł39,76 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł119,81 m² 17 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mint Property prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nowoczesnej inwestycji z 2014 r. przy ul. Nowa Górka w Krakowie. Prezentowany apartament składa się z:poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 096 zł52,14 m² 16 400 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 711 zł46,23 m² 15 697,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 46,23 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł132,90 m² 16 177,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

7% Zwrotu z Inwestycji! Na sprzedaż: mieszkanie składające się z sześciu niezależnych kawalerek, położone na najwyższym (5.) piętrze budynku wielorodzinnego z windą. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53,60 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 1. piętrze przy ul. Starowiejskiej. Lokal dwustronnie rozkładowy, co zapewnia komfortowe doświetlenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,50 m² 4 568,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal inwestycyjny w centrum Kęt możliwość wydzielenia 2 mieszkań. Na sprzedaż lokal z potencjałem inwestycyjnym, położony przy ul. Kościuszki 4 w Kętach zaledwie 150 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł38,67 m² 19 136,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków krowodrza ul. Wybickiego Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ulicy Wybickiego. Jest to kameralna inwestycja z 2024 roku gwarantująca nowoczesne rozwiązania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 999 zł114,15 m² 25 405,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 114,15 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie posiada dostęp do dwóch balkonów. -> 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij